reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
No to wysyp mamy, ciekawe kto nastepny- Kasia, Aga, Nektarynka i ja :) ktos jeszcze ?? :)


I ja! I ja!!!! :-D


W ogóle to czuję się owulacyjnie... piekielny ból jajników... na teście owu blada druga kreska... ale czóż to jeżeli wszystko może na owu wskazywać a jej nie ma :confused2::confused2::confused2::confused2:

Idę w czwartek do gina to mi powie czy pękły pęcherzyki... no i jakie są rokowania dla mnie....




Pozdrawiam Dziewuszki :-D
 
Ostatnia edycja:
I ja! I ja!!!! :-D

Byłam u endokrynologa.... wszystko wskazuje na gravesa-basedowa :wściekła/y:
Założyłam wątek na ten temat... może znajdą się staraczki z doświadczeniami z tą chorobą :sorry:

W ogóle to czuję się owulacyjnie... piekielny ból jajników... na teście owu blada druga kreska... ale czóż to jeżeli wszystko może na owu wskazywać a jej nie ma :confused2::confused2::confused2::confused2:

Idę w czwartek do gina to mi powie czy pękły pęcherzyki... no i jakie są rokowania dla mnie....

Chyba jednak nie zrobię sobie przerwy tylko od razu zacznę stymulacje hormonalne bo przez tą tarczycę to noestety trochę jeszcze te staranki potrwają :baffled:

Ale nie ma co się łamać! Trza iść do przodu :tak:

Pozdrawiam Dziewuszki :-D

Ja kochana niestety nie znam tej twojej choroby ale mogę ci tylko powiedzieć że nie ma się co łamać. Moja szwagierka tez miała problem z hormonami i zaczęła brać leki i w ciągu miesiąca - dwóch zaszła w ciążę i teraz czeka na zdrową córeczkę:-) Tak więc głowa do góry będzie dobrze. Musi być
 
A tak poza tym to Dzieńdoberek z rańca. Zaraz śniadanko i myk do pracy.
Wiecie co martwi mnie jedna sprawa ale może wt też tak miałyście. Wg obliczeń Nektaryneczki miałam owulkę 14-15dc ale od kilku dni niemal non stop boli mnie brzuch. Nie jakoś bardzo mocno ale czuję to i zwłaszcza przy wysiłku. A co to może być? Powiem szczerze że troszkę to przeszkadza w przytulańsku bo boli.:no:
 
A tak poza tym to Dzieńdoberek z rańca. Zaraz śniadanko i myk do pracy.
Wiecie co martwi mnie jedna sprawa ale może wt też tak miałyście. Wg obliczeń Nektaryneczki miałam owulkę 14-15dc ale od kilku dni niemal non stop boli mnie brzuch. Nie jakoś bardzo mocno ale czuję to i zwłaszcza przy wysiłku. A co to może być? Powiem szczerze że troszkę to przeszkadza w przytulańsku bo boli.:no:

Ja czasem tak miałam po owulacji. Ale mam tak i teraz nieprzerwanie od jakiegoś półtora tygodnia - więc :) nigdy nie wiadomo co to znaczy....:) Mam nadzieję że coś pysznie dobrego :)
 
A tak poza tym to Dzieńdoberek z rańca. Zaraz śniadanko i myk do pracy.
Wiecie co martwi mnie jedna sprawa ale może wt też tak miałyście. Wg obliczeń Nektaryneczki miałam owulkę 14-15dc ale od kilku dni niemal non stop boli mnie brzuch. Nie jakoś bardzo mocno ale czuję to i zwłaszcza przy wysiłku. A co to może być? Powiem szczerze że troszkę to przeszkadza w przytulańsku bo boli.:no:
bóle po owulacji mogą wystepowac i to jest calkiem naturalne.. pytalam gina ostatnio.. zapewne jest to sprawka ciałka ziółtego..
 
eee...Kamilko ja mam do ciebie pytanko...czemu ja teraz tuz prze @ mam az mokro w majtkach ( wybacz za bezposredniosc ) od sluzu???
 
reklama
Cześć dziewczynki.Zapowiada sie ładna pogoda bo słoneczko świeci,więc mam nadzieje,że tak zostanie :-)
Ide do internistki z wynikami od kardiologa,nie wiem po co bo nic mi nowego nie powie,mam niedomykanie sie zastawki mitralnej czy coś takiego, no ale ide i będzie spokój.Lece zrobić śniadanko i kawke:-)
 
Do góry