reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witajcie Kochana

Kroptusiu- ciesze, ze lepiej- wypoczywaj- nalezy Wam sie
Prszyla mamusiu- poczekaj na badania, wyniki i opinie lekarzy dokladniejsza- napewno da sie cos podleczyc- Uda sie i glowa do góry

A ja jestem w swietnym humorze- oddalam te moja nieszczesna prace do szkoly- mam juz labe tylko na wyniki musze czekac, ale to juz male piwo.
M dzisiaj na noc, wiec siedze z Wami

Juz nie moge sie doczekac przyszlego tygodnia- dobrze by bylo byc juz w trójeczke :)
 
reklama
Trzymam kciuki Kochana:tak::-D
Udanego wypoczynku:-)


Witam:-D

Kroptusiu ciesze się, że wszystko się ułozyło. Mam nadzieję, że maluszek jeszcze posiedzi w brzuszku.
Gosia ciesze się, że z maleństwem oki:tak::-)

A mi dzis na teście owu pojawiła się słaba druga kreseczka:-D

O widzisz to jutro albo po jutrze beda dwie bordowe i potem to juz sama przyjemnosc :)
 
A ja juz po wizycie u gina - i pecherzyk jest na szczescie wewnatrz macicy i zarodekma jakies 3mm - tyle mam na wydruku z usg ale szczerze mowiac to nie rozmawialismy z ginem ile ma tylko ze jest ladny i wyglada, ze wszystko powinno byc w porzadku.
Dostalam dalej duphaston 2x1 i luteine 2x1 oraz jakies zastrzyki mam sobie robic podskornie przeciw krzepliwosci krwi...

Gosiaczku cieszę się, że z maleństwem wszystko w porządku. Bierz leki i uważaj na siebie.

Witam wszystkich :biggrin2:

KROPTUSIU! Jak dobrze Cię "widzieć", martwiłyśmy się :tak: dobrze, że wszystko się w miarę układa! Niech Kacperuś jeszcze nie wychodzi:tak:

Kochane powiedzcie mi o co chodzi...:confused2:
anty tg: 315,1 IU/ml (norma: 115) - dożo chyba co??,
anty tpo: 7,25 czyli ok
TSH: 0,36 - trochę mało, spadło mi tak po 8 tygodniach leczenia letroxem, wcześniej było 5,5
FT4: 15,45 (norma 9-20)

Czy możliwe, że to haschimoto??:szok:
Wizytę u endokrynologa mam za tydzień dopiero :sorry2:

Ja się niestety nie znam:no:

Witajcie Kochana

Kroptusiu- ciesze, ze lepiej- wypoczywaj- nalezy Wam sie
Prszyla mamusiu- poczekaj na badania, wyniki i opinie lekarzy dokladniejsza- napewno da sie cos podleczyc- Uda sie i glowa do góry

A ja jestem w swietnym humorze- oddalam te moja nieszczesna prace do szkoly- mam juz labe tylko na wyniki musze czekac, ale to juz male piwo.
M dzisiaj na noc, wiec siedze z Wami

Juz nie moge sie doczekac przyszlego tygodnia- dobrze by bylo byc juz w trójeczke :)

Oluś wyniki to jak już sama napisałaś małe piwo. Na pewno będą dobre skoro sama pracę napisałaś:-)

Ja dziewczynki właśnie przypaliłam skwareczki:zawstydzona/y: A za chwilkę zmykam na biopsję tego paskudztwa co mam w piersiach. Brrrrr:-(
 
Kroptusiu.. ulżyło mi ze wszystko w porządku, poza tym paskudztwem co sie przyplątało.. fajnie, że lekarz zrobił takie kompleksowe badanie.. tak sie ciesze ze u Ciebie wszystko w porzadku...

Gosiu bardzo dobrze, że fasolka ładnie sie rozwija..

U mnie wszystko w porzadku poza tym ze bylo bardzo gorąco i mnie buty obtarły.. no ale co sie robi żeby dobrze wyglądac.. od czasu do czasu zakuje mnie po lewej stronie czasem po prawej i to tyle..:)
 
nikt mi nie pomoze?? :(
Tez sobie przypominam ,ze kilka lat temu mialam cos podobnego ,ale to byl jednorazowy przypadek i nawet zapomnialam o tym .

Jesli u Ciebie to sie powtarza to moze GP cos poradzi ,albo chociaz skroca ci kolejke. (wiem o czym mowa bo sama juz od marca czekam:dry:) ,no ale jesli to tak dokuczliwe to musza cos ci poradzic ,albo od razu na izbe przyjec jak cie to zlapie.

Naprawde nic innego mi do glowy nie przychodzi:confused:
 
Gosiu a mozesz mi powiedziec jak dlugo sie staralas- bo gdzies mi sie to zawieruszylo :-D
od wakacji zeszlego roku a na stymulacji jestem gdzies od pazdziernika a w zeszlym cyklu mialam badanie droznosci jajowodow... bralam clo i duphaston... ale dopiero w 6 cyklu bylo jakietakie jajo zeby cos z tego moglo wyjsc...
 
reklama
kasiulek82 dzięki za to co napisałaś:) może i u nas w końcu jakieś zmiany nastąpią ;-) Mąż co dziennie mówi do mnie z bananem na twarzy, a może już jesteś w ciąży po naszych ostatnich szaleństwach!:-D a ja na to.. to przecież imposible:confused2::laugh2:
No co ma być to będzie u nas. Narazie czekam do niedzieli na @ chyba że nie zaatakuje.. :sorry:;-)

gosia gratuluję fasoleczki!!!:happy:

kroptusia ciesze się i ja ze u ciebie ok wszystko!

A wiecie co u naszej Maggief ????:confused: dawno nie pisała...


Pozdrawiam!
 
Do góry