reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam, witam!

No ja dziewczyny już jestem po biopsji. Lekarz powiedział, że wg niego to włókniaczek no ale wyniki badań będę miała dopiero środa - czwartek przyszłego tygodnia. Potem ma się skonsultować z chirurgiem czy wg niego należy to usuwać czy nie. Powiedział, że należałoby się tego pozbyć przed ewentualną ciążą ale ja nie mam zamiaru czekać jeszcze miesiąca lub dwóch żeby to usunąć. Może się zdecyduję na pozbycie się tych włókniaków ale nie będę rezygnować ze starań. A jak wy myślicie?

No to teraz czekamy na wyniki. Trzymam kciuki!

Maggie gdzie się podziewasz? Znowu wyjechałaś bez słowa? Kochanie co u Ciebie?
Kroptusiu kochana! Trzymajcie się dzielnie!
Madziasku!!!!!!!! Czyżbyś jutro miała 3 rocznicę ślubu? :-) Wszystkiego najlepszego kochanie! Zdrowego dzidziusia Wam życzę! Buziaki!:-D:laugh2::-D:laugh2::-D

U mnie dziewczynki baaardzo na @. Powinnam dostać 11.VI. i na razie jeszcze czekam,ale teraz już mnie tak mocno boli brzuch,że na pewno jutro lub pojutrze przyjdzie ta zołza. :-D Jakoś mnie to nie dołuje za bardzo. Nie wiem co się ze mną stało. :-p Mykam lulać. Dobranoc!
 
reklama
Olu dziekuje za zaproszenie:)
Kroptusiu moj maly wazyl prawie 1400:)
Kroczek widzisz wszystko bedzie ok,jak mozna to usunac nawet w ciazy
A ja jestem u rodzicow i nie mam jak byc dlugo na necie bo mam tylko w komorce.Bylam u fryzjera,scielam troche wlosy,a jutro zafarbuje bo nie moge na siebie patrzec:)
 
Witam dziewczynki!
Madziaas najlepsze życzonka z okazji 3 rocznicy ślubu!

Ja dziewczynki dziś idę do pracki na 15 a niedługo mykam z teściową na rynek czy targ jak wolicie. Różnie się to nazywa.
 
Hej moje kwiatuszki kochane :)
Ja tylko na chwilke bo o 9 wychodze do lekarza - niose do pokazania wyniki i bedzie mi robil glukoze i cholesterol..Musze byc na czczo a marze o wielkim kubasku kawy z mlekiem...Normalnie az mnie sciska..

Dzisiaj znowu biegam po miescie..Zbiore kilka pieczątek do obiegówki, odbiore reszte wynikow i ide do ROSSMANA - ha ha..po farbe do wloskow..Moj maz powiedzial ze jak juz mam sie na blond do konca zrobic to on na to kuy pieniedzy nie wyda :p i reki do tego nie przylozy...Wiec do fryzjera nie pojde,...mama mi ufarbuje :))))
 
reklama
bylam u gp raz to mnie wyslala do szpitala z listem... do szpiutala mam 30 minut jazdy... tak wiec gdy juz bylam w szpitalu to mnie jzu nic nie bolalo... nie zrobilonomi zadnych badan tylko test ciazowy z moczu!!!!!!!! i powiedzieli ze jak przeszlo to nic strasznego nie moglo byc :/ i taka pomoc ze strony szpitala... pomijajac juz to ze w szpitalu musisz czekac (bez znaczenia czy masz list od lekarza czy nie) kilka godzin!!!! i nie ma ze boli... musisz czekac... bez znaczenia czy jestes z zmalym dzieckiem , czy jestes przeziebiona czy zab cie boli itp-MUSISZ CZEKAC!!!! ja jak bylam w polsce to klnelam na sluzbe zdrowia w polsce ale od momentu kiedy tutaj przyjechalam doceniam polska sluzbe zdrowia....
wyczytalam gdziec na necie ze tak silne skurcze wypychaja zarodek i dlatego dostaje sie zaraz po tym okre (1-2 dni, czasami od razu)... ale nie mam pojecia jak to jest... mam nadzieje ze nie jest tak bo w takim wypadku szanse sa male na zaplodnienie :( :( boje sie bardzo... a najgorsze ze nikt (lekarze) nie chca pomoc... dali mi clo i bylam przez 2 cykle na monitoringu i okazalo sie ze clo zadzialal przy 2 razie z clo i ze pecherzyk urosl i ze prawdopodobnie bede miec owulacje w 14 dc... i tyle na temat i na koniec dodala babeczka... do zobaczenia za pol roku :/ ze nie ma sensu robic wiecej monitoringu bo pecherzyki rosna.... ale nikt nie sprawdzil czy pekaja!!!!!!!!! masakra.... wyc mi sie chce...
bardzo sie boje ze to moze miec cos wspolnego z tym wypychaniem zarodka :(
 
Do góry