reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

No ja dziewczyny już jestem po biopsji. Lekarz powiedział, że wg niego to włókniaczek no ale wyniki badań będę miała dopiero środa - czwartek przyszłego tygodnia. Potem ma się skonsultować z chirurgiem czy wg niego należy to usuwać czy nie. Powiedział, że należałoby się tego pozbyć przed ewentualną ciążą ale ja nie mam zamiaru czekać jeszcze miesiąca lub dwóch żeby to usunąć. Może się zdecyduję na pozbycie się tych włókniaków ale nie będę rezygnować ze starań. A jak wy myślicie?
 
reklama
ja mysle że jak najbardziej powinnas sie pozbyć tych włókniaków tym bardziej że chcecie miec dziecko. a co do sttaran w tym czasie to nie wiem... zapytałabym lekarza. pozdrawiam
 
Hej dziewczynki.
Kroptusiu bardzo sie ciesze,ze jest lepiej i ze trafilas na konkretnego lekarza:)Wszystkie sie martwilysmy
 
Wiecie co dziewczynki tak teraz poszperałam i znalazłam posty, że włókniak nie stanowi przeciwskazania dla ciąży ale należny go usunąć żeby się nie powiększył i nie uzłośliwił. W każdym razie jest to zabieg niemal kosmetyczny więc robiony jest przy znieczuleniu miejscowym (jak ząb) i niektóre dziewczyny miały go wykonywane po trzecim miesiącu ciąży. Tak więc plan mam taki. Czekam na wyniki. Idę skonsultować się z chirurgiem i ewentualnie wycinam. Jeśli będę w ciąży do tego czasu to zrobię zabieg po trzecim miesiącu.
 
Wiecie co dziewczynki tak teraz poszperałam i znalazłam posty, że włókniak nie stanowi przeciwskazania dla ciąży ale należny go usunąć żeby się nie powiększył i nie uzłośliwił. W każdym razie jest to zabieg niemal kosmetyczny więc robiony jest przy znieczuleniu miejscowym (jak ząb) i niektóre dziewczyny miały go wykonywane po trzecim miesiącu ciąży. Tak więc plan mam taki. Czekam na wyniki. Idę skonsultować się z chirurgiem i ewentualnie wycinam. Jeśli będę w ciąży do tego czasu to zrobię zabieg po trzecim miesiącu.

No i widzisz- nie ma co sie martwic za wczasu :)- i jedno zrobisz i drugie
 
Hej dziewczynki.
Kroptusiu bardzo sie ciesze,ze jest lepiej i ze trafilas na konkretnego lekarza:)Wszystkie sie martwilysmy

no leze i obserwuje bo ciagle sie leje ze mnie coz oby to minelo do tego dostalam mega wysypke na stopach nogach, piecze, swedzi i boli jak jasna cho....do tego gorace stopy nie moge chodzic...Slonce jaka Ty chuda jestes :-) widzialam fotki powiedz mi ile Kacperek wazyl na ostatniej Twojej wizycie bo nie pamietam??
 
reklama
to sobie poczekamy eszcze troszku;-) ale ja bede pieerwsza:-p

kroptusia no jeszcze troszke teraz szybko zleci choc bedzie najciezej.
 
Do góry