reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

poczekam choc 35 to moj najdluzszy cykl ale ja nie nastawiam sie na fasolke jakos tak wyszlo i bylo malo staranek w tym cyklu tylko,ze mnie dziwi brak objawow @ zawsze byly,a teraz tylko troche bialego sluzu:sorry2:ale sie nie nakrecam tylko,ze jak ma sie pojawic ta wstretna @ to moglaby juz bo chce zaczac staranka pelna para;-):tak:

U mnie wlasnie w poniedzialek bedzie 36 dzien, tez najdluzszy cykl. Mnie korci zeby zrobic, ale po ostatnim rozczarowaniu rano zrobilam test i wyszla jedna kreska a wieczorem przyszla @. Dlatego powiedzialam sobie koniec z tym, nie chce marnowac testu i przedwczesnie sie rozczarowac. Jakby wyszla fasolka to mamy duzo czasu na radosc. Bedzie dobrze, MUSI ;-)
 
reklama
Witam kobietki,
mam dylemat,tyle tego wszystkiego czytam na temat ciąży że mnie już głowa boli od tego wszystkiego:( Teraz 13 powinnam dostac @ a dziś jest 9 i podczas stosunku lekko krwawiłam,czytałam o tym i pisza że może to być wczesna ciąża,że fasolka przeszła na swoje miejsce i powinnam teraz lada dzien czuc bóle brzucha a pożniej wymioty itp.zrobiłabym test ale nie wiem czy już teraz powinnam:( nie wiem co mam robić:(
 
Witam kobietki,
mam dylemat,tyle tego wszystkiego czytam na temat ciąży że mnie już głowa boli od tego wszystkiego:( Teraz 13 powinnam dostac @ a dziś jest 9 i podczas stosunku lekko krwawiłam,czytałam o tym i pisza że może to być wczesna ciąża,że fasolka przeszła na swoje miejsce i powinnam teraz lada dzien czuc bóle brzucha a pożniej wymioty itp.zrobiłabym test ale nie wiem czy już teraz powinnam:( nie wiem co mam robić:(
test moze wyjsc pozytywne jak i negatywny ja takze powinnam okolo 14 testowac ale jeszce sie wstrzymuje.. chociaz kusi.. w kazdym razie moze byc ze po stpsunku wyszlo plamienie implantacyjne albo cos poszlo nie tak i troszke cie tam porozrywalo w co wątpie.. albo trzecia opcja idzie @ ciut wczesniej..
 
Witam kobietki,
mam dylemat,tyle tego wszystkiego czytam na temat ciąży że mnie już głowa boli od tego wszystkiego:( Teraz 13 powinnam dostac @ a dziś jest 9 i podczas stosunku lekko krwawiłam,czytałam o tym i pisza że może to być wczesna ciąża,że fasolka przeszła na swoje miejsce i powinnam teraz lada dzien czuc bóle brzucha a pożniej wymioty itp.zrobiłabym test ale nie wiem czy już teraz powinnam:( nie wiem co mam robić:(
ja bym jeszcze sylwusiu poczekala do dnia @,po co sie masz rozczarowac jak by test nie wyszedl,a bedzie fasolka
 
Cześć dziewczynki . Strasznie dawno nie byłam na BB. Remont łazienki ciągle trwa, ale zbliża się już ku końcowi. Troszkę też dlatego, że jakoś tak zaczynam wątpić w to że zajdę w tą ciążę. Muszę chyba odpocząć od tego tematu. Gratuluję nowych fasolek.
 
Albo mnie przewialo w pracy, bo robia remonty, albo klima w aucie. M na nocce znowu, wolne ma dopiero we wtorek, coz takie zycie. Prosze o trzymanie kcików, jeszcze 2 dni

Oj,ja napewno bede trzymac kciuki Oluś!,zdrowiej nam:),a ja nie wiem,czy robic tesciorka,czy nie!?,nawet jeszcze nie kupilam chyba poczekam,nie wiem co robic...


kochane dużo wam nie zostało poczekajcie chociaż do dnia @:tak:
 
test moze wyjsc pozytywne jak i negatywny ja takze powinnam okolo 14 testowac ale jeszce sie wstrzymuje.. chociaz kusi.. w kazdym razie moze byc ze po stpsunku wyszlo plamienie implantacyjne albo cos poszlo nie tak i troszke cie tam porozrywalo w co wątpie.. albo trzecia opcja idzie @ ciut wczesniej..


dokładnie to samo przeczytałam,ale troszkę się boję:(To 14-go testujemy kochanutka oki?;-)
 
ja bym jeszcze sylwusiu poczekala do dnia @,po co sie masz rozczarowac jak by test nie wyszedl,a bedzie fasolka


Masz racje Justyś ale ta niepewność mnie już zabija:( najgorsze jest to że ja już bym chciała wiedzieć:( ale jeszcze te 4 dni wytrzymam jakoś:unsure: Dziekuję kochaniutka,pozdrawiam
 
Witam kobietki,
mam dylemat,tyle tego wszystkiego czytam na temat ciąży że mnie już głowa boli od tego wszystkiego:( Teraz 13 powinnam dostac @ a dziś jest 9 i podczas stosunku lekko krwawiłam,czytałam o tym i pisza że może to być wczesna ciąża,że fasolka przeszła na swoje miejsce i powinnam teraz lada dzien czuc bóle brzucha a pożniej wymioty itp.zrobiłabym test ale nie wiem czy już teraz powinnam:( nie wiem co mam robić:(

Poczekaj, nie ma co fiksowac- ciaza to nie choroba

Cześć dziewczynki . Strasznie dawno nie byłam na BB. Remont łazienki ciągle trwa, ale zbliża się już ku końcowi. Troszkę też dlatego, że jakoś tak zaczynam wątpić w to że zajdę w tą ciążę. Muszę chyba odpocząć od tego tematu. Gratuluję nowych fasolek.

Oj nie mów tak, napewno kiedys sie uda. Mamy lepsze dni i gorsze.

kochane dużo wam nie zostało poczekajcie chociaż do dnia @:tak:

Ja czekam, popijam wlasnie herbatke malinowa z miodem, bo gardlo mnie boli strasznie, leze przed tv pod kocykiem i zerkam na Was co tworzycie
 
reklama
Do góry