reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Też witam się z rana:-)

Niestety u nas chmury i deszczyk, więc nie słonecznie.
Kur... mieliśmy dzisiaj robić grilla:wściekła/y:


u mnie też chmury i deszcz:-(


Czesc dziewuszki!witam sie niedzielnie.dzisiaj mam troszke czasu na male gadu,gadu z wami,bardzo sie ciesze,ale w niedziele to pewnie wy jestescie zajete swoimi rodzinkami.ja mam jeszcze 3 dni do @ i oczywiscie wszystko wskazuje na to ,ze sie pojawi.nie mam zadnych objawow oprocz bolu piersi,bola mnie tak po bokach,ale nie od strony pach,tylko troche nizej.juz mi smutno,ze @ znowu przyjdzie.pozdrowka!;-):tak:;-):tak:


mnie tez tak piersi bolały a zarazem tak bardziej jakby się ściągały i ból brzucha miałam a jest fasolka co głowa do góry;-)


tak pokazuje ale i jestem ciekawa i sie boje co wyjdzie,bo za bardzo przytulanek nie bylo w tym cyklu jak do jutra sie nie pojawi to kupie tescik i zobaczymy


kochana ja też miałam tylko jedno serduszkowanie i to przed owulką i zrobiłam test w dzień spodziewanej @ i to jeszcze nie z porannego moczu a wykrył fasolke co testuj bo jak fasolka jest to to wykarze:tak:
 
Witajcie niedzielnie Baby:-D
U nas wczoraj goście... poszli bardzo późno i nici z igraszek bo tacy padnięci byliśmy.:-( Dziś na 12 przychodzą dziadkowie i rodzice M na obiad a o 15 moja mama i jej facet przyjeżdżają tez na obiad. Nie możemy zrobic jednego wspólnego bo sie nie pomieścimy w naszym mieszkanku:-D
Dziś sobie z M odbijemy i jak goscie pojda to brykamy:-D
 
kusi mnie zeby zrobic ale nie mam niestety tesciku w domu ale jak ty robilas patrysiu pozniej niz rano to mi tez powinno jutro wejsc,polece rano do apteki i zrobie:)co ma byc to i tak bedzie
 
AGNIESIAK no to gościnki macie duzo super ja lubie jak ktoś lub my do kogoś przyjeżdzamy a o serduszkowanie się nie martw nawet w nocy wstaniecie i bedziecie działać;-):-)
JUSTYS tak jutro juz na bank wykaże a mój M jechał po test jak ja juz nawet byłam po śniadaniu;-)jak fasolka jest to wykarze nie patrząc o jakiej porze dnia zrobisz:tak:
 
Hello Dziewczynki,

Justys - trzymam kciuki by @ nie przyszla :-)

Madziaas - jak tam plecki lepiej?? u mnie rewolucja o 6 na calego i juz po spaniu...hehe czas sie przyzwyczajac :p
 
reklama
Cześć dziewczynki!
Ja już po obiadku, pozmywane i teraz mogłam zasiąść na momencik do kompa. U mnie dziś świeci słoneczko więc zaraz zmykam na spacerek albo poleżę sobie na leżaczku przed domkiem.
Zakupiłam sobie dziewuszki te ziółka ks. Sroki co to niby mają przywrócić owulację. Piję je sobie co wieczór już od początku cyklu. Byłam już dwa razy w tym miesiącu na monitoringu i podczas ostatniej wizyty pani doktor powiedziała mi, że jeden pęcherzyk jest już duży a inne troszkę mniejsze ale widziała także jakiś płyn prawdopodobnie poowulacyjny. Może jednak pokazała się ta owulka sama beż żadnych lekarstw. Zobaczymy. Następne USG mam 18 maja.
 
Do góry