reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Witam! Witam!

Kochane to mój test nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam aż się popłakałam nie mogę uwierzyć że się udało:-d

Patrysiu! GRATULUJĘ!!! O rany jak ja się cieszę,że coraz więcej fasolek i fluidków! Łapię je oczywiście! :-D Buziaki gorące!!

U mnie to jest tak, glowa wie ze bedzie @ ale serce liczy na cud i fasolke

U mnie jest dokładnie tak samo. I @ też powinnam mieć 11-12 maja. Testujemy razem :-) Chociaż ja chyba nie będę testu robiła. Zobaczę.
 
Patryśka ja wiedziałam,że Tobie się uda:tak::-) Któraś z nas musiała zafasolkowac, nie byłam to ja więc musiałaś byc to Ty:-D
Spokojnych miesięcy Kochane!!

Ja już w domku. Nalatałam się po mieście dziś..aż mnie wszystko boli. Jutro mamy gości i w niedzielę i musiałam zrobic duużo zakupów bo jak mój M jutro z uczelni wróci to będziemy pichcic w kuchni:tak::-D
A że ze mnie taka kucharka jak z zakonnicy żona, więc musze na M czekac:-p DObrze, że on świetnie gotuje:-D
Choc nie powiem, zdarzy mi się coś dobrego zrobic, ale musze z przepisu zawsze:) Kupuję taką gazetkę "Przyślij przepis" i z niej robię potrawy:) Są latwe i sprawdzone przez czytelników no i przede wszystkim smaczne:)
Ah.. widziałam dziś w księgarni książkę Nigella ekspresowo.. ale choroba.. 79,90:baffled: M mi pewnie kupi na dzień dziecka:-p:-D Uwielbiam jak ta babeczka gotuje:tak: Można ją na tvn style ogladac tylko nie wiem kiedy.. bo coś się ostatnio poprzestawiało w tv:)
Pozdrawiam Kochane:)
 
Patrysiu! GRATULUJĘ!!! O rany jak ja się cieszę,że coraz więcej fasolek i fluidków! Łapię je oczywiście! :-D Buziaki gorące!!



U mnie jest dokładnie tak samo. I @ też powinnam mieć 11-12 maja. Testujemy razem :-) Chociaż ja chyba nie będę testu robiła. Zobaczę.


dziekuje:-)życze aby @ nie przylazła:tak:



Patryśka ja wiedziałam,że Tobie się uda:tak::-) Któraś z nas musiała zafasolkowac, nie byłam to ja więc musiałaś byc to Ty:-D

Spokojnych miesięcy Kochane!!

Ja już w domku. Nalatałam się po mieście dziś..aż mnie wszystko boli. Jutro mamy gości i w niedzielę i musiałam zrobic duużo zakupów bo jak mój M jutro z uczelni wróci to będziemy pichcic w kuchni:tak::-D
A że ze mnie taka kucharka jak z zakonnicy żona, więc musze na M czekac:-p DObrze, że on świetnie gotuje:-D
Choc nie powiem, zdarzy mi się coś dobrego zrobic, ale musze z przepisu zawsze:) Kupuję taką gazetkę "Przyślij przepis" i z niej robię potrawy:) Są latwe i sprawdzone przez czytelników no i przede wszystkim smaczne:)
Ah.. widziałam dziś w księgarni książkę Nigella ekspresowo.. ale choroba.. 79,90:baffled: M mi pewnie kupi na dzień dziecka:-p:-D Uwielbiam jak ta babeczka gotuje:tak: Można ją na tvn style ogladac tylko nie wiem kiedy.. bo coś się ostatnio poprzestawiało w tv:)
Pozdrawiam Kochane:)


dziękuje:-)teraz twoja kolej;-)też lubie to babke:tak:
 
Wlasnie siedze z termometrem pod pacha, bo czuje sie grypowo. Rwia mnie obie nogi na wysokosci posladków i troche nerek- nigdy tak nie mialam heh
Byle bym chora nie byla, za dwa tygodnie urlop
 
Witam! Witam!



Patrysiu! GRATULUJĘ!!! O rany jak ja się cieszę,że coraz więcej fasolek i fluidków! Łapię je oczywiście! :-D Buziaki gorące!!



U mnie jest dokładnie tak samo. I @ też powinnam mieć 11-12 maja. Testujemy razem :-) Chociaż ja chyba nie będę testu robiła. Zobaczę.

Kasiulku Ty moj- jeden kciuki dla Ciebie drugi dla mnie- kto wie moze bedzie zaskoczka
 
reklama
Patrysia86 Wielkie gratulacje!!!!
Ja również miałam przeczucie,że Ci się uda:tak:
Super,ale Wam szybko poszło:-);-)
Oczywiście łapie fluidki
My od jutra przytulanki,dziś kupiłam test owulacyjny,może coś pomoże:happy2:
Pozdrawiam i witam nowe staraczki:cool2:
 
Do góry