reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

a jakie mialyscie objawy kiedy fasolka sie zagniezdzala?

Ja miałam takie ciągnięcie i kłucie w jajniku.

Jeśli o mnie chodzi to mam straszne mdłości tak do 11 każdego dnia. Ale muszę to wytrzymać :-)
W poniedziałek idę na USG :-)

Oj współczuję. Mnie na szczęście mdłości nie dopadły i mam nadzieję, że nie dopadną :-).

Kurcze coś mi źle pokazuje ten suwaczek, bo sprawdzałam i według miesiączki jestem w 6tyg. i 3 dniu, a data porodu wychodzi na 6 stycznia. Coś tu jest nie tak

Aguniak mi wychodzi termin na 4 stycznia- prawie tak samo jak Tobie :-).

Kochane to mój test nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam aż się popłakałam nie mogę uwierzyć że się udało:-d

Patrysia wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-)


A ja byłam wczoraj u mojego lekarza. Stwierdził ciążę 5 tygodniową, choć mi z obliczeń z miesiączki wychodzi 6 tyg. no ale on się chyba zna lepiej :confused::-D.
Zrobił mi usg i zdjęcie fasoleczki- nie wiem czy dobrze to odczytuję, ale ma chyba 14 mm ? Tylko to by chyba było za dużo??? Zresztą nie ważne :nerd:.
Dostałam skierowanie na całą masę badań i mam się z nimi zgłosić, wtedy założy mi kartę ciąży. Dodatkowo przepisał mi Duphaston- na ochronę ciąży, bo stwierdził, że może to być ciąża o podwyższonym ryzyku. A to dlatego, że miałam kiedyś operację na macicy, więc chyba chce chuchać na zimne ;-). No i jeszcze dostałam witaminy Feminatal. Z menem dostaliśmy książeczkę: Od poczęcia do narodzin i jakąś gazetę dla młodych rodziców. Ciekawe co wyjdzie z badań- mam nadzieję, że wszystko ok.
 
reklama
A jak tak mysle skoro mam byc chora to lepiej cos wziac na to, zrobic testa czy nie- jak myslicie
 
A jak tak mysle skoro mam byc chora to lepiej cos wziac na to, zrobic testa czy nie- jak myslicie

Wiesz co, z jednej strony lepiej zrobić test jeśli chcesz brać jakieś leki,ale jeśli nie będzie 2 kresek to nam się tu załamiesz. Nie wiem Kochanie co Ci poradzić. :-(
 
Wiesz co, z jednej strony lepiej zrobić test jeśli chcesz brać jakieś leki,ale jeśli nie będzie 2 kresek to nam się tu załamiesz. Nie wiem Kochanie co Ci poradzić. :-([/QUOTe

Wymyslilam nie brac nic na zbicie temperatury i nie robic testu, zaraz sobie zjem jogurta,. AAAA m poszedl na nocke bo zadzwonili po niego z prosba a mial miec wolne dzisiaj,a nastepne dopiero we wtorek.

Czuje ze bedzie @- bede silna nie zalamie sie
 
Wiesz co, z jednej strony lepiej zrobić test jeśli chcesz brać jakieś leki,ale jeśli nie będzie 2 kresek to nam się tu załamiesz. Nie wiem Kochanie co Ci poradzić. :-([/QUOTe

Wymyslilam nie brac nic na zbicie temperatury i nie robic testu, zaraz sobie zjem jogurta,. AAAA m poszedl na nocke bo zadzwonili po niego z prosba a mial miec wolne dzisiaj,a nastepne dopiero we wtorek.

Czuje ze bedzie @- bede silna nie zalamie sie
Może temperatura spadnie.Tak trzymaj,jak nie teraz to w następnym miesiącu nie przyjdzie @ :-) Trzymam kciuki żeby nie przychodziła teraz :tak:
 
Kochane! Tak jak pisałam wiara uczyniła cud :) Udało się sama nie wiem jak :-)Życzę wszystkim straraczkom aby się udało. i żeby wierzyły że się uda. Nawet jest na dwie kreski trzeba będzie czekać tyle lat:) Pozdrawiam ceiplutko:)
 
Ale cicho sie zrobilo, ja wyczekuje urlopu i wesela, jak nie bedzie fasolki to se popije, na swoim nie pilam to sobie odbije
 

Ah.. widziałam dziś w księgarni książkę Nigella ekspresowo.. ale choroba.. 79,90:baffled: M mi pewnie kupi na dzień dziecka:-p:-D Uwielbiam jak ta babeczka gotuje:tak: Można ją na tvn style ogladac tylko nie wiem kiedy.. bo coś się ostatnio poprzestawiało w tv:)
Pozdrawiam Kochane:)

faktycznie babka fajnie gotuje ja ogladam na kuchnia tv.. mase programow tam jest..
 
reklama
Do góry