reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

patrys a ile czasu cie bolal brzuch? bo mnie od planowanej owulki czyli od 3 do dzis dzienczasem mnie w krzyzu zaboli ale zostalo okolo 8 dni do @ wiec z cierpliwoscia czekam na jej NIE przyjscie.pozdrawiam

Ja mam tak samo, ale dostalam tradziku wiec to u mnie pierwsza oznaka ze za tydzien sie pojawi, wiec czekam ale jeszcze z nadzieja na fasolke, bo to roznie bywa. A noz sie udalo
 
reklama
no tak ale jak to bylo konkretnie?


różnie raz ból jak na @ a raz jak na biegunke np.wczoraj tak miałam:tak:


Ja mam tak samo, ale dostalam tradziku wiec to u mnie pierwsza oznaka ze za tydzien sie pojawi, wiec czekam ale jeszcze z nadzieja na fasolke, bo to roznie bywa. A noz sie udalo


trądzik tez może oznaczać na fasolke a dlatego bo hormony szaleją;-)szczerze wogóle objawy pierwsze to jak na@ dopiero potem mdłości osłabienia i zmęczenie(co o tym zapomniałam napisać czuje też zmęczenie:tak:);-)
 
U mnie to jest tak, glowa wie ze bedzie @ ale serce liczy na cud i fasolke



ja wam powiem że ja czułam że to fasolka bo te objawy ja nie miałąm tak i dało mi wiele do myślenia no ale jak zostało 2 dni do testowania potem jeden kurka stres na maksa i juz myśle że @ przyjdzie ale mówiłam tak że jak jest fasolka to nie ma co się stresować bo @ na bank nie przyjdzie i tak sobie mówiłam i nawet już mówiłam dziś do M jedz po test bo ja wiem że jestem w ciąży i musze zobaczyć chociaż miałam stresa bo to nie był poranny mocz i jak robiłam jak ja się trzęsłąm no i moje przeczucia się sprawdziły:tak:co może czujecie to że jest fasolka bo ja to czułam;-)
 
ja tez nigdy nie mialam takich boli wiec cos daje mi do myslenia ale w glebi serca cos mi mowi ze to jest fasolka ale moja siostra mowi zebym sie nie nakrecala bo to moga zachodzic jakies zmiany w zwiazku z dalszym dojrzewaniem ale ja czuje ze jednak nie a co jest najsmieszniejsze to to ze ja czuje ze to bedzie
chlopczyk:-Dsama z siebie sie smieje bo pierwszy raz widze kogos tak zeschizowanego jak ja:-Djuz powiedzialam mojemu M ze musze isc do psychiatry bo nie jest ze mna dobrze:-D
 
nie chce sobie wmawiac bo nie chce juz plakac wiec staram sie byc obojetna do tej sytuacji ale coz zostalo 8 dni do planowanej @ odliczanie czas zaczac.wole odliczac do jej przyjscia niz sobie wmawiac ze mam fasolke a potem robic powodz w domu z moich gorzkich lez.M juz nie wie jak ma mnie pocieszac tak jak wczoraj poplakalam sie bo sie dowiedzialam ze moj kumpela jest w ciazy i na to wychodzi ze ja z nich wszystkich zostalam ostatnia:-(
 
MORENA nie martw sie zafasokujesz na pewno jak nie teraz to na pewno juz nie długo:tak:cieszę się że czujesz takie objawy i mówisz że tak nie miałaś to tak jak ja i widzisz jest fasolka przeczucia nas nie mylą aż tak mocno ja znam swój organizm i widze jak zachodzi w nim coś innego niż zazwyczaj to się czuje no ale też i są mylne objawy ale te prawdziwe nie da się zmylić one poprostu są:tak:trzymam kciuki za fasolke:-)
 
reklama
nie dziekuje bo moge zapeszyc ale bede sie starala na bierzaco wam pisac co sie ze mna dzieje a jak narazie to musze isc posadzic moje warzyka i owocki buziaczki i milego popoludnia zycze:-)
 
Do góry