reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Aleście dużo dzisiaj napisały łochooocho :-).

Mexi, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja też tak miałam, że nie mogłam spać i stałam się rannym ptaszkiem, chyba adrenalinka buzowała, a od dwóch dni przysypiam wszędzie :-)

Mamo Stacha- może masz rację :tak:. Ja dzisiaj już się obudziłam normalnie- tzn na tyle, na ile mi budzik pozwolił- czyli do 7:00 :-D.

Mexi GRATULLLLAAAACCJJEE :tak:


Gratuluję Kochana!! Matko jak ja się cieszę:-) Chociaż Tobie się udało:tak: Ja powinnam dziś testowac ale mąż mi mówi, żebyśmy jeszcze poczekali. Od stycznia mam regularne cykle co 28dni ale wczesniej to miałam róznie dlatego poczekam jeszcze może do 1-2 maja:tak:

Aguniak, Agniesiak -----> trzymam kciuki za wasze testowanka, bo widzę po suwaczkach, że to już tuż tuż- na dniach :-).


bedziecie sie smiac ale dopiero 2 miesiac a wczesniej to tak na chybil trafil ale teraz konkretnie chcemy.:sorry:

Spokojnie- nam się udało w 2 cyklu, a biorąc pod uwagę dni kalendarzowe odkąd postanowiliśmy się starać, to udało się równo po miesiącu. Może i wam się uda? A jak nie w tym to na pewno w następnym :-). Życzę owocnych przytulanek ;-).


Dziewczyny piszą, że jak były w ciązy to miały dużo białego śluzu a ja się martwię bo u mnie brak:-(
Cycuchy bolą po bokach, tempka normalna (choc jak nawet chora bylam to baardzo rzadko miałam podwyższoną), sennośc, brzusi nieraz pobolewa, kłuje w jajnikach i lekkie odbijanie:eek:

Agniesiak nie chcę wyrokować, ale mi to wygląda na fasolinka, a przynajmniej duża szansa jest. Miałam wszystkie objawy identyczne do Ciebie, tylko tempkę mam cały czas podwyższoną. I te odbijanie lekkie też u siebie zauważyłam (a wcześniej go w ogóle nie brałam pod uwagę jako objaw) ;-). Co do śluzu to mam go cały czas, ale nie jakieś wielkie ilości. Raczej normalne.


kochana ty masz fasolke w brzusiu normalnie się zdziwie jak nie:confused2:

Dokładnie- zgadzam się. :-)



Hmm.. ciekawe jakie to uczucie ujrzec te dwie kreski..:-D

Niesamowite :-). Ale z pewnością niedługo sama się przekonasz :tak:.
 
Witajcie Dziewczyny!
Tu jak zwykle dzieje się na całego! :-) U mnie bez zmian dlatego się nie odzywam prawie wcale. Dzisiaj w pracy bardzo mnie zaczął boleć lewy jajnik (to z niego powinna być owulka w tym cyklu). Boli do tej pory. Jak nacisnę brzuch w tym miejscu to zwijam się z bólu. Może i to przez owulację, nie wiem. Miłego wieczorku! No i oczywiście weekendu! Ja mam aż 6 dni wolne! :-D:-D:-D
 
hej dziewczyny!
ja czekam do 6-7 maja na ewentualny @ lub daj boze brak (wolalabym brak @) trzymajcie kciuki ciekawe kiedy sie odczuwa ze sie juz jest w ciazy. ja mam wzdecia brzucha i bol jajnika a to 22 dzien cyklu.pozdrawiam wszystkie starajace sie mamusie i te juz w ciazy
 
reklama
Mexi Wielkie Gratulacje!!!!!! teraz dbaj o siebie i o fasolkę:tak:
U mnie nici z fasolki,w poniedziałek dostałam @ :wściekła/y::no: a tak ładnie się staraliśmy:angry: ale jestem zła:wściekła/y:!!
Teraz czekam jak @ mi się skończy i znowu zaczynamy staranka,będzie dobrze,musi być;-)

Witam nowe dziewczyny:-)

Miłych snów

 
Do góry