reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Oj dziewczynki, dziewczynki:-D


Troche się boję go zrobic bo przed nowym rokiem miałam nieregularne cykle i najdłuższy to 31 dni.. wiec może jeszcze poczekam, gdyby @ miała opóźnienie.
Hmm.. ciekawe jakie to uczucie ujrzec te dwie kreski..:-D



wiem że się stresujesz,ale ty masz objawy jak na fasolke;-)a z drugiej strony czekać i się stresować:-pja chyba rano bym zrobiła,ale kurka no fakt cykle mia łąś dłuższe ale ostatnio unormowane do 28 i wątpie że od tak nagle przy fasolkowaniu byś miałą 31 cykle hmmm nie gadaj nam tu kobito rób testa,ale najlepiej jutro rano;-):tak::-)
 
Dodaj ciut od siebie ;-) Powiedz, że się staracie dłużej. Np 10 miesięcy...
Zawsze to jakieś rozwiązanie. Lekarz powinien Ci wtedy zlecić badania hormonów. Jeśli wszystko będzie ok to Cię uspokoi a jeśli trzeba będzie się podleczyć to zaczniesz od zaraz a nie za rok :tak:
Głowa do góry i leć do lekarza z odpowiednią wersją wydarzeń!

Dzieki za odpowiedz i witam w naszym przemilym gronie

hej dziewczyny jestem nowa ale tez sie staram od dwoch miesiecy.mam 23latka i od 3 lat jestem mezatka.bardzo mnie ciesz gdy czytam ze wam sie udalo ja tez bym chciala zasiasc w jednej lawie z oczekujacymi ale jak narazie mi wystarczy siedzenie ze staraczkami:-)caluje i sciskam kciuki

Hejka i dla Ciebie
Trzymajcie kciuki, trzymajcie:tak:

A za mnie nikt nie trzyma kciuków :-(

Trzymam za Was obie- oba kciuki- po jednym dla kazdej

Ja wpadlam teraz z pracy do domku i ide obciac mojego juz mi to truje glowe. Bede za chwilke i doczytam Was

Maggie relaksuj sie Matko Ty nasza- ale ci fajnie
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jestem w ciąży :eek::eek::eek:. Dzisiaj rano 2 grube kreski na teście. W sumie spodziewałam się trochę ale i tak czuję zaskoczenie i jakieś takie niesamowite uczucie, że cały dzień o tym myślę. Nie mogę w to uwierzyć.
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! Wiedziałam że tak będzie:):-)


Hej Kochane,

Wpadłam na chwilkę podczytać co tu się dzieje.

Mexi - mega Gratulacje. Czyli jednak zarażanie fasolkowe działa. To która następna? :-):-):-)

Ja czuje się podle. Wziełam tydzień wolnego i zalegam w domu. Mdłości, mdłości i jeszcze raz mdłości. :-( Każde wyjście to zataczanie się, a w sklepie po chwili uderza mnie faza gorąca i prawie mdleje. Kurcze.... Mam nadzieję, że nic złego to jednak nie jest.

Przepraszam że nie odniosłam się do wszystkiego co napisałyście ale nie jestem w stanie. Mam nadzieję, że wkrótce będzie lepiej. Pozdrowionka i buziaki.
;-)Kochana coś o tym wiem obrzydliwe uczucie ale warto cierpieć żeby za 9 m-ce przytulić swoje szczęście:-)


A za resztę Dziewczyn trzymam bardzo mocno kciuki żeby:-) nasze marzenie kiedyś się spełniło:)
 
Wiecie co kochane normalnie jestem w szoku:szok::szok:mam teraz wirrrrrr w głowie bo chodzi o to że ja zawsze miałam cykle 28 dniowe no i tak nie zwracałam na to za bardzo uwagi no i teraz sobie patrze jaki odstęp był z minioną @ iiiiiiiiiiii był to cykl 26 dniowy do ostatniej @ co 11 kwietnia dostałam a nie 28:szok::szok:i co teraz co z suwaczkiem zostawić to 28 czy na 26 zmienić jestem zamieszana kompletnie już nie wiem teraz:szok::szok:
 
no to po co sie zastanawiac jakie to uczucie skoro mozna pojsc zrobic testa i sie przekonac raptem 2 -3 dni zostaly.
Napisałam to żartem:-D domyślam się co to za uczucie:-p:-)

A ja zjadłam caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaały talerz ziemniacvzanych prażonek i kurka zaraz pękne:baffled::-D

agniesiak przes tego stresa dorwalam sie do ciastek widzisz do czego mnie doprowadzasz a ja tu prubuje utrzymac linie.
Hahaha:-D
Jak się starasz o dzidziusia to jak Ty się chcesz odchudzac??:-D
Linia nie zając, nie ucieknie:tak:
Może jutro zrobie testa, jeszcze z mężem ustalę.

Wiecie co kochane normalnie jestem w szoku:szok::szok:mam teraz wirrrrrr w głowie bo chodzi o to że ja zawsze miałam cykle 28 dniowe no i tak nie zwracałam na to za bardzo uwagi no i teraz sobie patrze jaki odstęp był z minioną @ iiiiiiiiiiii był to cykl 26 dniowy do ostatniej @ co 11 kwietnia dostałam a nie 28:szok::szok:i co teraz co z suwaczkiem zostawić to 28 czy na 26 zmienić jestem zamieszana kompletnie już nie wiem teraz:szok::szok:
Ja na Twoim miejscu bym zostawiła suwaczek. W końcu to jeden taki Ci się cykl trafił? Jak tak to zostaw i nic nie zmieniaj;-)
 
reklama
Do góry