reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
do Patrysi86: Kochaniutka minęło już ponad 3 tygodnie jestem swierzo po @.Mowisz że jak jest fasolka to już wykarze i że jestem świerzo po @ w niczym nie przeszkadza?
 
Do Aguniak: nie dziękuję kochaniutka,skoro wszystkie tak twierdzicie to ok dzisiaj kupię test i jutro rano zrobię,ale czy koniecznie musi byc rano? Jak jest fasolka to odrazu pisze a jak nie ma to też napiszę:nerd:
 
Do Aguniak: nie dziękuję kochaniutka,skoro wszystkie tak twierdzicie to ok dzisiaj kupię test i jutro rano zrobię,ale czy koniecznie musi byc rano? Jak jest fasolka to odrazu pisze a jak nie ma to też napiszę:nerd:

Podobno najlepiej zrobic rano w dniu spodziewanej @. Czekamy do jutra by sprawdzic ten Twój test:tak: A może zapoczątkujesz u nas fasolinki?:tak::-D
Pozdrawiam, trzymaj się.
 
do Patrysi86: Kochaniutka minęło już ponad 3 tygodnie jestem swierzo po @.Mowisz że jak jest fasolka to już wykarze i że jestem świerzo po @ w niczym nie przeszkadza?



jak jest już po 3 tyg.to fasolke odrazu powinno wkryc i nieważne czy teraz czy rano(ale najlepiej jest rano robić)tylko ty jestes juz dlugo po co ja test zrobiłam tez po południu i były 2 kreski a dowód to Dominiś:tak::-)tylko mnie jedno zastanawia że dostałaś @ hmm w sumie zdarza się to ale też jak juz to @ trwa tak do 2 dni i nie jest to duże krwawienie:eek:a jak miałas normalną @ to niestety chyba nie jesteś hmm co w sumie lepiej zrobić test jak tu piszą kolezanki:tak:;-)
 
Witam
my się nadal kurujemy:-(. M nam zrobił niespodziankę i przyjechał na weekend:-)
Madziaas spóźnione ale szczere życzonka urodzinowe
Mama Stacha ogromniaste gratulacje spokojnej ciązy życzę i mam nadzieję, że synek nie załapał tego choróbska
no i zapomniałam co miałam dalej pisać:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam
my się nadal kurujemy:-(. M nam zrobił niespodziankę i przyjechał na weekend:-)
Madziaas spóźnione ale szczere życzonka urodzinowe
Mama Stacha ogromniaste gratulacje spokojnej ciązy życzę i mam nadzieję, że synek nie załapał tego choróbska
no i zapomniałam co miałam dalej pisać:-D



my juz ogólnie zdrowi no może troche pocieknie jeszcze katarek,ale to jest takie naprawde ostatki co ogólnie jest ok:tak:a wy się kurujcie az będzie dobrze:tak:no i M przyjechał to napewno szybko zdrowi będziecie:-)
 
reklama
patrysia86;3526926]jak jest już po 3 tyg.to fasolke odrazu powinno wkryc i nieważne czy teraz czy rano(ale najlepiej jest rano robić)tylko ty jestes juz dlugo po co ja test zrobiłam tez po południu i były 2 kreski a dowód to Dominiś:tak::-)tylko mnie jedno zastanawia że dostałaś @ hmm w sumie zdarza się to ale też jak juz to @ trwa tak do 2 dni i nie jest to duże krwawienie:eek:a jak miałas normalną @ to niestety chyba nie jesteś hmm co w sumie lepiej zrobić test jak tu piszą kolezanki:tak:;-)


No właśnie też mnie to dziwi ,i również mi się wydaje że to nie ciąza,ale ja nigdy nie zwracałam i piersi mnie tak długo nie bolały tylko tyle co przed@:-(ale zrobię ten test mimo że nie lubię tego,ale zrobię bo jesli jest fasoleczka to muszę odstawić tabletki. Dziękuję Ci bardzo kochana.
 
Do góry