reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Do Aguniak: nie dziękuję kochaniutka,skoro wszystkie tak twierdzicie to ok dzisiaj kupię test i jutro rano zrobię,ale czy koniecznie musi byc rano? Jak jest fasolka to odrazu pisze a jak nie ma to też napiszę:nerd:

kochana, podobno najlepiej jest rano bo mocz jest wtedy najbardziej zageszczony..wszedzie pisza i mowią o pierwszym porannym moczu..



Najczęściej zadawane pytania - Test ciążowy Niechciana ciąża Testy ciążowe - AMIL - Testy ciąża
Czy muszę przeprowadzić test wykorzystując pierwszy poranny mocz?
Możesz wykonać test o każdej porze dnia, jednak twój pierwszy poranny mocz jest najbardziej skoncentrowany i może zawierać najwięcej hormonu hCG. Jeśli wykonujesz test przed dniem spodziewanej miesiączki najlepiej zrób go rano.




Quick Vue - Test ciążowy - 1 szt.
Od jakiego momentu można przeprowadzać test?
Test można przeprowadzać już od dnia, gdy nie pojawi się miesiączka.
Czy do badania trzeba pobierać mocz poranny?
Test można przeprowadzić o dowolnej porze dnia, jednak zwykle mocz poranny wykazuje wyższy poziom hCG.
 
reklama
No to trzymam kciukasy Kochana:tak:

Miejmy nadzieję, że zapoczątkujesz wysyp fasolek:-D

Mexi ja również trzymam za Ciebie kciuki :tak:

No zobaczymy zobaczymy :-). A zapoczątkować to już Maggie zapoczątkowała tegoroczną rundę :-D.
A ja co najlepsze dzisiaj znowu mam te kłucie w prawym jajniku, wprawdzie nie tak duże, jak ostatnio, ale jak chodzę, to mnie on tak jakby "ciągnie". Dzisiaj mężyk już się pytał, czy coś wyszło z naszych starań ;-). Pożyjemy zobaczymy ....
 
Do góry