reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Czesc dziewczynki, ja znow nadrabiam zaleglosci, ale albo jestem w pracy, albo spie. Niestety, teraz przesilenie jakies, no i z powodu ciazy rowniez, chodze nieprzytomna od 15, wracam do domu ok. 17 z pracy, jem i ide spac na ok. poltorej godzinki, stal sie to juz codzienny rytual:) Poza tym czuje sie ok, tylko te mdlosci dzien w dzien od 15 do wieczora, tak ze nie chce sie nic jesc, tylko lezec. Cale szczescie nie wymiotuje, mysle wiec, ze powinno byc okej.

Maggie, moje wieeeeelkie gratulacje, mezem sie nie przejmuj, mezczyzni potrzebuja wiecej czasu, zanim do nich cos dojdzie, na pewno w srodku to przezywa, tylko nie powie ci o tym. Wszystko bedzie dobrze, niedlugo bedzie skakal kolo was dzien i noc.

Witam nowe osoby na forum. Dziewczynom, ktorym zblizaja sie owulki zycze powodzenia i owocnych cylki, a tym, ktore sa juz zafasolkowane, dobrego samopoczucia.
 
reklama
dzieki bardzo za odpowiedz OLU :-):-):-):-)
odrazu mi sie lepiej zrobilo na serduchu...
to bede czekac z tym testem zeby deprechy nie dostac jak mi wyjdzie teraz negatywny
to jest moj pierwszy m-c staranki ale mam ogromna nadzieje :tak::tak::tak::tak:
Olu ja tez nie mieszkam w Polsce wiec badania krwi odpadaja i jeszcze pare innych rzeczy tutaj jest takie zacofanie ze szkoda gadac :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

dam znac odrazu po tescie :-p:-p:-p:-p prosze trzymajcie kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!

ja tez za was bede trzymac i wpadac czesciej

Ano dawaj dawaj, 3mam kciuki

Cześć ;) Jestem Tutaj Nowa.. i jeszcze nie wiem co i jak. Zarejestrowalam sie tutaj bo dzisiaj jakoś dziwnie sie poczułam Miałam zawroty głowy i nudnosci z tym, ze to po godz 12.. Nie wiem co to mo że być... I chciałabym sie dowiedzieć kiedy są pierwsze objawy ciąży.. I jeszcze jedno pytanko czy podczas okresu tak juz podkoniec gdy to robie moge zajść w ciąze? Odstawiłam tabletki miesiac temu. Pomóżcie prosze

Witamy, musisz wiecej napisac nam o swoich cyklach

Witam dziewczyny pod długiej nieobecności :-pAle się pozmieniało :szok:.
Ja pomalutku zaczynam myśleć o staraniu wiec już duży plusik.Stęskniłam się za Wami.Całuje serdecznie
GRATULUJE za wszystkie Wasze powodzenia
:-)

Witamy :laugh2:

Dziewczyny, dziwne, myślałam, że będzie @ a tu nic. Jak człowiek czeka to nie ma. Masakra. A takie miałam plany :-(

No wlasnie moze fasolinka.

Maggie gwiazdo nasza- leniu**** sobie ile sie da i zbieraj sily na brzuchola jak urosnie

Kasiulek
a co wogóle u Ciebie- na jakim etapie jestes???

ja nie licze nic w tym cyklu, ide na zywiol :-D
 
OOOOOOOOOO BOSZZEEEE jak Wy duzo piszecie :-):-):-):-)
od wczoraj 5 stron ale bede miec teraz czytania - no byle same dobre wiedomosci

przyszla mamusiu wielkie gratulacje ;-)
 
dziekować :)

Ja już na nogach jestem, ale jeszcze w piżamie..Idę po kawusię do kuchni..
Mam dziś postanowienie ogarnąć moją p;racę magisterską, ale to dopiero jak zaczne normalnie myslec i po zakupach, wiec pewnie kolo 11 :)))

A teraz relaks i kawka na BB...A w ogóle to mam świetny humor :) Wredna @ poszła juz sobie :))))
 
hej dziewczynki
chciałabym do was dolaczyc ..... mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swego grona
co prawda wpisalam sie do "30-tek" ale tam straaaszna cisza
kilka slow o mnie: jestesmy malzenstwem od 6 m-cy a o bobaska staramy sie 4-ty cykl, zrobilismy naprade duuuuuzo badan - bez inwazyjnych to wlasciwie wszystkie - lacznie z plemniczkami i wszystko jest ok
wlasciwie to sama zdiagnozowalam sobie lekka niedoczynnosc tarczycy i po konsultacji z ginem i endo 2 miesiac przyjmuje minimalna dawke eutyroxu, efekty sa pikne bo TSH spadlo z 4 na 1,5 - czyli poziom idealny dla starajacej sie
nie robilam droznosci jajowodow, ale ze ja co miesiac strasznie sie doluje (megadoluje) jak dostane @ postanowilam wrzucic na luz i dac sobie czas do czerwca na luzackie staranka, a jak sie nie uda - choc licze ze sie uda - to w lipcu pomysle o HSG
tak se gadam o tym luzie, ale jak bedzie blizej @ to zapewne zlapie dola
ale na razie jest ok, sloneczko u nas - czyli na mazurach - swieci
zycze milego dzionka
....... no i licze ze mnie przyjmiecie do starczkowych mamusiek 2009, choc kwiecien to ostatnia szansa zeby bobasek urodzil sie w 2009
 
Czesc moni_ika:) witaj w naszym gronie,no i zycze owocnych staranek jak najszybciej;),najlepiej wrzucic na luz i pewnie sie uda!
 
Moni_ika oczywiście że Cię przyjmiemy. I jesteśmy tu po to żeby razem się wspierać, choć ja też jak przyjdzie @ to łapię doła ale zaraz dziewczyny mnie ratują jak mogą i humorek momentalnie się poprawia :-)
 
reklama
Do góry