reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hej Dziewczynki:-):-):-)
w końcu mi się udało dorwać do neta:-):-):-)
Maggie jak tam u Ciebie? powiem szczerze że wpadałam na interent dosłownie na chwilę w bibliotece więc nie mam czasu nadrabiać zaległości w czytaniu.
U mnie sama niewiem-objawów zero... ale od przedwczoraj powinnam mieć @ a nie mam... Aż się boję mieć ndzieję.Poczekam jeszcze ze dwa dni z testem bo cykle 28 dniowe też ze dwa razy w życiu mi się zdarzyły...
trzymajcie się:-):-):-)i trzymajcie kciuki:-D
NO I WESOŁYCH ŚWIĄT DZIEWCZYNY:happy:
 
reklama
WESOŁEGO ALLELUJA!!!
wiel5.jpg



POZDRAWIAM!!!
 
Cześć,
ja już w domku, puścili nas dziś o 12. Młody mi zasnął w drodze z przedszkola, musiałam go wtachać na górę i ledwo żyję, bo to już duży chłop (20kg) :-)
Wyjeżdżam wkrótce do teściów na Święta, ponoć będę tam miała neta, ale gdyby nie to już dziś życzę Wam
Zdrowych Spokojnych i Owocnych (w fasolki) Świąt Wielkiej Nocy :-)
 
Cześć Dziewczynki,

Mama Stacha - mam nadzieję że jednak będziesz miała dostęp do neta i zajrzysz choć na cgwilkę. I nie ma za co ;-) Chyba mamy więcej ze sobą wspólnego niż nam się wydaje :-) Ja zawsze najpierw myśle o innych a dopiero na samym końcu o sobie - ale staram się to zmienić i poświęcać więcej uwagi sobie :-)


Mama Sówka - ciesze sie że bezpiecznie wróciłaś z wyprawy i że masz już ukochanego pod ręką :-) I zarażaj nas pozytywną energią jak najczęściej i jak najwięcej :-):-):-)
Ja właśnie wróciłam z zakupów i wszędzie pełno ludzi- masakra :szok::szok::szok:. Wszędzie trzeba odstać swoje w kolejce, począwszy od sklepu mięsnego a skończywszy na księdzu w konfesjonale :crazy:. I jeszcze w domu uzmysłowiłam sobie, że jednak nie wszystko kupiłam. No cóż jutro mężyk postoi w kolejce :-D:-D:-D. A poza tym u mnie świetna pogoda. Oby w święta była taka i w wesele.
Ja byłam w markecie na zakupach i w środku luz - do kasy nawet 5 minut nie stałam. Ale za to z parkingu 40 minut wyjeżdżałam.
Czesc dziewczynki:) Pogoda dzisiaj piękna.Też sie wybieram na zakupy czekam tylko na męża aż z pracy wróci,pewnie ok 15 to już wogóle będą tłumy wszędzie,no ale cóż. Życze wam wszystkim kochane miłego dnia :)
Kochanie, wykorzystuj swój stan i wpychaj się w kolejki ile wlezie ;-)- inaczej padniesz na zakupach.
Hej Dziewczynki:-):-):-)
w końcu mi się udało dorwać do neta:-):-):-)
Maggie jak tam u Ciebie? powiem szczerze że wpadałam na interent dosłownie na chwilę w bibliotece więc nie mam czasu nadrabiać zaległości w czytaniu.
U mnie sama niewiem-objawów zero... ale od przedwczoraj powinnam mieć @ a nie mam... Aż się boję mieć ndzieję.Poczekam jeszcze ze dwa dni z testem bo cykle 28 dniowe też ze dwa razy w życiu mi się zdarzyły...
trzymajcie się:-):-):-)i trzymajcie kciuki:-D
NO I WESOŁYCH ŚWIĄT DZIEWCZYNY:happy:
Cześć Słońce, no wreszcie. Trzymam kciuki mocno mocno. U mnie ok. Ciekawe kiedy nas poczytasz i wpadniesz na dłużej. :-)
 
witajcie kochane..

osttanio brak czasu na pisanie.. tylko podczytywalam sobie...
maggi widzisz ile to moze 5 sekund w zyciu zmienic..

ja tez jak wyjezdzam spod domu to mam rownorzedne skrzyzowanie ale akurat to ja musze ustepowac to zazwyczaj z lewej nic nie jedzie a z prawej czasem tak.. tylko jestem w tej dogodnej sytuacji ze mieszkam na osiedlu i raczej na tej krzyzowce powoli sie jezdzi.. ale sa takze wariaci.. jak kiedys wracalam do domku i wlasnie z lewej babka mi wyskoczyla az chcialam ja strabic ale sie zatrzymala.. i przeprosiła..

a co u mnie.. w sumie nic.. dalej boli mnie podbrzusze.. chcialam isc dzis na betke ale z M stwierdzilismy ze jak cos to po swietach bo do przyszlego piatku powinna sie pojawic @.. rozmawialam wczoraj z mama i powiedziala mi ze w ciazy wlasnie przez pierwsze poltora miesiacabolal ja brzuch poczytalam sobie i okazuje sie ze faktycznie bol moze byc bo sie macica rozciaga.. bo w koncu lekarz jakas zmiane by zauwazyl gdyby to byl torbiel.. takze czekam dalej jeszcze do niedzieli wlacznie biore luteine
 
dziewczyny chyba jednak bedzie @, tak delikatnie cmią mnie dzis jajniki..ale nie tak typowo okresowo...chyba @ zbliza sie wielkimi krokami :(((( czuje sie strasznie podlamana..
 
dziewczyny chyba jednak bedzie @, tak delikatnie cmią mnie dzis jajniki..ale nie tak typowo okresowo...chyba @ zbliza sie wielkimi krokami :(((( czuje sie strasznie podlamana..

Nie łam sie, może to fasolka się "wciska" w najfajniejsze dla niej miejsce...

Trzymam kciuki i wszystkim życze spokojnych, szczęśliwych świąt.
 
ŁoŁ ale puuuuustki. Wszystkie robią zakupy na ostatnią chwilę.

Ja się muszę przyznać że koło 15 sie wykąpałam, położyłam sie na chwile i z małymi przerwami ocknęłam sie z pół godziny temu.

przyszła_mamusia - dostaniesz w tyłek, myśl pozytywnie Dziewczyno

Nektarynko - życzę Ci z całego serduszka aby się okazało że to jednak maleństwo :tak:

Coś specjalnie dla Was Kochane:
0020.gif
 
reklama
ŁoŁ ale puuuuustki. Wszystkie robią zakupy na ostatnią chwilę.

Ja się muszę przyznać że koło 15 sie wykąpałam, położyłam sie na chwile i z małymi przerwami ocknęłam sie z pół godziny temu.

przyszła_mamusia - dostaniesz w tyłek, myśl pozytywnie Dziewczyno

Nektarynko - życzę Ci z całego serduszka aby się okazało że to jednak maleństwo :tak:

Coś specjalnie dla Was Kochane:
Zobacz załącznik 127384


fajne pupki...

a pozytywnego myslenia brak
 
Do góry