reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Chyba sie udało- Maggie Ty to jesteś BB Master :-D dziękujem
piekna sukieneczka..
hej;-)u mnie tez sie pogoda poprawila choc slonka jeszcze nie ma ale jak sie to mowi'' czuc juz wiosne'';-)czeka na @,ciekawe,cz sie pojawi;-)milego dzionka;-)
ja tez bede odpedzac.. jeszcze sie nie pojawila @.. chociaz wczoraj bolal ciut bardziej brzusio niz w poprzednich dniach
Justys84 ja tez czekam na @ :wściekła/y: bo cos mi sie wydaje ze dzis juz przyjdzie niestety
tez myslalam ze dzis przyjdzie ale nie.. miala sie pojawic w niedziele
poczarujemy i odgonimy ta wstretna @!!!!!!;)
o tak tak tez potancze..
 
reklama
piekna sukieneczka..

ja tez bede odpedzac.. jeszcze sie nie pojawila @.. chociaz wczoraj bolal ciut bardziej brzusio niz w poprzednich dniach

tez myslalam ze dzis przyjdzie ale nie.. miala sie pojawic w niedziele

o tak tak tez potancze..

To kiedy planujesz tescik robic ???
 
Super jest ten film:-) Już nie jeden raz go widziałam :tak: ale za każdym razem płaczę na nim jak bóbr. No i Bruce Willies:-) Super aktor i mój ulubiony

U nas podobno w niedziele na słupie siedział:-) No ale wcale się nie dziwię bo moja szwagierka jest w ciąży;-)

Film jest ekstra a teściówka powiedziała, ze brzydki bo się szczelają. Ograniczony umysł ma bo kur....a liczy sie przecież morał filmu.

To ten bociek u mnie co roku jakiś wybrakowany siedzi, bo od zeszłego roku mamy boćki i kurna z pustymi skrzydłami przychodzą:-D

Zmykam kończyć obiad.
Dziś zupka warzywna i może jakieś jajeczko usadzę:-D
 
Jeszcze pół godzinki i spadam do domku :-) Niestety bede sama bo moj M ma druga zmiane ale swieci piekne sloneczko takze moze wybiore sie na jakis spacerek :tak:

Jutro sie do Was odezwe

Buziooooollllleeee
 
morka i jak?ja mam 34dc i nic brak @, jak bylam 13marca u ginekolog, to nic nie widziala choc mialam podejzenia, teraz mnie zakuwa jajnik. pobolewa czasem podbrzusze, duzo snu,i placzu, delikatny sluz. A u ciebie?:) trzymam kciuki:-)
 
witajcie kochane staraczki,

oj jak mnie dawno nie było u was:) misiałam się trochę zdystansować bo już o niczym innym nie myślałam jak tylko o dzidzi...nawet nie mam kiedy poczytać co się działo więc tylko pogratuluję tym którym się udało zafasolkować a tym którym nie to trzymam kciuki.
Ja jestem już po badaniach hormonalnych a mój M po badaniach nasienia.
U mnie wszysko wyszło w normie poza tragiczym progesteronem... M ma bardzo dużo żywotnych plenmiczków...tylko jakieś kiepsko ruchliwe..to też nie sprzyja... Mnie gin. przepisała duphaston bo nie miałam owulacji od 3 cykli.. (tak przypuszcza, zresztą miała usg co jakiś czas i ciągle nic:(
dziś mój 18 dc czyli 3 dzień na duphastonie i dostałam plamień...kurcze dziewczyny czy to normalne? Może to już idzie ta wstrętna @@@@...ale tak wcześnie...cykle miałam pokopane..ostatni miał 24 dni...poprzedni...32...a wcześniejszy 36...Co mam myśleć?
Jakie są wasze doświadczenia z duphastonem? Czy pomoże mi zajść w ciążę? I co mam myśleć o tym plamieniu?
Już się załamuję...tak bym chciała aby się udało....poradzcie mi co tu robić? :-(
 
Dziewczynki załączam zdjęcia młodego przed: ST830288.jpg

i po oskalpowaniu: ST830311.jpg
 
reklama
:-) Przytulak i pocieszyciel z niego niesamowity :-) No i super wyczuwa nastroje i potrafi każdego zmiękczyć. Teraz ma manie biegania za kasztanami - troche ich zostało z jesieni i jak tylko śnieg sie stopił to zaczeła się zabawa :-D:-D:-D
 
Do góry