reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dzień dobry :-):-):-)

Miłego weekendziku życzę. Ja zaraz lecę do sklepu dokupić pare rzeczy i zabieram się za gotowanie :tak:


Dziewczyny, u mnie TORNADO przeszło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Brat podrzucił mi trójkę swoich dzieci + mój świrus. Jeszcze ich nie opanowałam, ale już najedzeni czyści są w okolicach łóżka :-)

No to miałaś niezłą zabawę z taką czwóreczką.

Hey Dziewczynki slonecznego weekendu Wam zycze i moze jakas fasolka sie ujawni :-) Idzie wiosna to tez licze na jakis wysyp wiec trzymam kciuki :tak:Buziaki i wiosenne fluidki sle od mojego groszka ktory mnie o 6 rano troszku pokopal i obudzil do zycia: **************************************
Kroptusiu Kochana ja łapię, łapię .... Ale łobuziak z tego Twojego groszka - nie dał Mamusi pospać :-D:-D:-D

hej:-) u mnie chyba cykl stracony:dry:mąż chory od srody,a dzisiaj jeszcze gorzej,goraczka nadeszla:wściekła/y:,a wiecie,ze jak chlop chory to jak male dziecko;-),a do tego ta pogoda kiedy bedzie słońce:confused::confused::confused:
Justyś - sex to zdrowie, zbij mu po cichu gorączkę paracetamolem i jak oprzytomnieje to do dzieła. Był u lekarza - wiecie chociaż co go dopadło???

W W-wie nieśmiało prześwituje słońce zza chmur więc może się jeszcze rozchula :-):-):-)
 
reklama
hej:-) u mnie chyba cykl stracony:dry:mąż chory od srody,a dzisiaj jeszcze gorzej,goraczka nadeszla:wściekła/y:,a wiecie,ze jak chlop chory to jak male dziecko;-),a do tego ta pogoda kiedy bedzie słońce:confused::confused::confused:

to sie nazywa zlosliwosc rzeczy martwych jak ja to kiedys mowilam jak sie walilo to wszystko tez to przerabialam...Nie raz nie dwa bylo tak ze akurat wyjazd praca czy cos AKURAT WTEDY...a czasem wlasnie ani pracy ani nic, wyszykowana, wypachniona, fajna bielizna a ten wola ze znow plecy (a ma problemy z nimi spore), ze nie moze sie ruszyc ni nic i od razu ....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i cuda wianki z zegarkiem w reku :-):-) mascie, tabletki przeciwbolowe, ten jeszcze ze tak ponetnie wygladam ze by mnie nooooo...a nie moze :wściekła/y: wiec rozumiem. Rob jak dziewczyny radza paracetamol, czesto jak sie zbije goraczke to juz b.duzo moze sie podkuruje do wieczorka :-) a czasem choroba mija jak seks wisi w powietrzu chyba ze naprawde go rozlozylo
 
Maggie_f robiłam test o nazwie pre-test a czułość nie wiem jaka miał.A wstrętna @ się już spóźnia od poniedziałku to 5 dni. I nadal nie ma :wściekła/y: Załamać się można!:-(
 
:-)cześć słoneczka i mamy już wiosenkę. na dworze jest dziś pieknie, aż chce sie życ:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D chciałam tylko was poinformowqać ze co dzień śledziłam forum i jestem na bierząco:tak: moje dni płodne już mineło za dużo w tym miesiącu niemuslałam o dzidzi wiec co ma byc to bedzie,chociaz tylko 1 stosonek był:szok: zobaczymy jak nie teraz to pożniej:-p
 
aLe zescie mnie rozbawily tymi sposobami na wyleczenie:tak:,dziekuje wam kobietki,ze jestescie;-),goraczka spadla cale szczescie ale ciagle słaby i sobie odpoczywa,no ale moze do wieczorka cos z tego bedzie;-) moja szfagiereczka mnie wyciagnela wieczorkiem na piwko i skorzystalam:tak:,no i jak wroce to wyciagne z M ostatnie poty;-);-)
 
Hej Girls,

Standardowo weekendowe puchy :-) My się właśnie z małżem obżarliśmy pizza i zapijamy whisky z colą więc pewnie będzie sie działo :-D:-D:-D:-D


aLe zescie mnie rozbawily tymi sposobami na wyleczenie:tak:,dziekuje wam kobietki,ze jestescie;-),goraczka spadla cale szczescie ale ciagle słaby i sobie odpoczywa,no ale moze do wieczorka cos z tego bedzie;-) moja szfagiereczka mnie wyciagnela wieczorkiem na piwko i skorzystalam:tak:,no i jak wroce to wyciagne z M ostatnie poty;-);-)
Powodzenia Justyś, wiesz, zawsze możesz go zgwałcić :-D:-D:-D
:-)cześć słoneczka i mamy już wiosenkę. na dworze jest dziś pieknie, aż chce sie życ:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D chciałam tylko was poinformowqać ze co dzień śledziłam forum i jestem na bierząco:tak: moje dni płodne już mineło za dużo w tym miesiącu niemuslałam o dzidzi wiec co ma byc to bedzie,chociaz tylko 1 stosonek był:szok: zobaczymy jak nie teraz to pożniej:-p
No zobaczymy, i nie śledź tylko też pisz :-):tak:
Maggie_f robiłam test o nazwie pre-test a czułość nie wiem jaka miał.A wstrętna @ się już spóźnia od poniedziałku to 5 dni. I nadal nie ma :wściekła/y: Załamać się można!:-(
Pre-test jest podobno bardzo dobry. Elcia jak chcesz mieć pewność to zrób betkę i pójdź do gina.

Buziole Dziewczyny, na dziś uciekam bo whisky już mi w głowie huczy i jakieś bzdury zaczne pisać. :-D
 
Cześć dziewczyny wróciłam!! :-)
steskniona za wami
dużo pisałyście wiec nie wiem czy nadrobię:) poczytam was pozniej jak bede miała czas.
Buziaki pozdrawiam serdecznie
;-)
 
Witam Was dziewczynki,dawno mnie tu nie było więc muszę nadrobić zaległości,poczytać Was troszkę:tak:
U mnie cykl stracony,razem z mężem się rozchorowaliśmy-grypa:-(ale już jest lepiej!!
Zbliża mi się @ a po okresie nowa nadzieja,może się uda:-)
Pozdrawiam Was i miłego dnia życzę
 
reklama
Do góry