reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hej Dziewczyny,

Wpadłam na chwilkę życzyć miłej końcówki weekendu :tak:
Cześć dziewczyny wróciłam!! :-)
steskniona za wami
dużo pisałyście wiec nie wiem czy nadrobię:) poczytam was pozniej jak bede miała czas.
Buziaki pozdrawiam serdecznie;-)
Hej Kinguś. Jak było?? Pisz, pisz jak się ogarniesz :-)
Witam Was dziewczynki,dawno mnie tu nie było więc muszę nadrobić zaległości,poczytać Was troszkę:tak:
U mnie cykl stracony,razem z mężem się rozchorowaliśmy-grypa:-(ale już jest lepiej!!
Zbliża mi się @ a po okresie nowa nadzieja,może się uda:-)
Pozdrawiam Was i miłego dnia życzę
Hej Monika, wpadaj częściej. No i w takim razie trzymam kciuki za nowy cykl. :tak:
 
reklama
Hej dziewczyny, cudem M udało mi się odgonić od kompa.

Niestety na nic nie mam czasu nawet na przytulanko.

A muszę tak pociągnąć do końca kwietnia:-(

Miłego dnia:blink:
 
Hej Kinguś. Jak było?? Pisz, pisz jak się ogarniesz :-)
No cudnie było słuchajcie! :tak::-)
oto dwie foteczki chociaż chce wam pokazać.


No dziewczyny u mnie wczoraj @ spakowała manele i pojechała sobie wiec my z mężem od dziś na nowo działamy i to co dziennie!:rofl2::-)

niunia nie łam się, predzej czy później ale dacie rade i my tu kibicujemy! :tak:
monika miejmy nadzieje że ten cykl bedzie dla nas szczesliwszy no nie??;-):tak: powodzenia
kroczek witam witam!:happy:
justys84 i jak mezus? lepiej sie czuje? :) było coś??:-p;-)
emma23 no to czekamy na rezultaty z przytulanek!:tak: i trzmam kciuki

Dziewczyny miłego wieczorku wam życzę;-)
 
Emma :szok: co to się z Twoimi postami dzieje :-):-D I co to za czołganie ???

Kinga - super że miałaś taki udany wypoczynek (p.s. niezła laska z Ciebie ;-))

Ja mam lipe - bo niby jutro miałam bronić mgr. ale gadałam z promotorem i on nie wie co i jak bo się nie dostał do dziekanatu i nie wie czy mi na jutro termin wyznaczyli czy nie. A dziekanat jutro zamknięty więc jestem w kropce i nie wiem co robić. Pojade i będę kombinować - cholera a chciałam to mieć za sobą już.

I wogóle to jestem elektryczna z małżem - czuje że coś sie dzieje złego. Nie pytajcie o co chodzi bo to moja kobieca intuicja - jest mi cholernie przykro szczególnie że sie staramy - ale to chyba nie ma sensu bo ja już nawet nie jestem pewna czego on chce.

Uciekam sprzed kompa i chyba sie położe. Tak więc Kolorowych i buziaki
 
Ten to sobie miejscówkę znalazł: pic21132.jpg
 
reklama
Ja mam lipe - bo niby jutro miałam bronić mgr. ale gadałam z promotorem i on nie wie co i jak bo się nie dostał do dziekanatu i nie wie czy mi na jutro termin wyznaczyli czy nie. A dziekanat jutro zamknięty więc jestem w kropce i nie wiem co robić. Pojade i będę kombinować - cholera a chciałam to mieć za sobą już.

I wogóle to jestem elektryczna z małżem - czuje że coś sie dzieje złego. Nie pytajcie o co chodzi bo to moja kobieca intuicja - jest mi cholernie przykro szczególnie że sie staramy - ale to chyba nie ma sensu bo ja już nawet nie jestem pewna czego on chce.
Mam nadzieje że z tą twoją obroną wiele kombinacji nie bedzie, nie dziwie ci sie że masz doła bo pewnie że najlepiej mieć to już za sobą. Daj znać jak było!
A co do waszego związku to może tylko Ci się wydaje słuchaj... no a może jeżeli żeczywiście tak jest to lepiej usiąść i porozmawiać o tym na spokojnie z mężem? bedzie dobrze zobaczysz.. ja bynajmniej zawsze jak coś m i nie pasuje coś widzę że jest nie teges to od razu jest rozmowa i powiem Ci że to dobry sposób. Bo wiesz, może sobie coś tam myślisz kulasz kulke a tan naprawdę nic sie nie dzieje albo to jakaś błachostka. Mam nadzieje że bedzie u was oki, 3maj sie maggie:)

Miłego dnia dziewczyny zycze
ja dziś idę do fryca włoski ścinam:tak:
miałam iść do gina na badania... ale zrobie tak że w tym miesiacu pojde na monitoring jak bedzie bliżej owulki już. dowiem sie czy wsio oki z moim jajeczkiem o ile ono wogóle sie tam pojawia!

pozdrawiam!;-)
 
Do góry