reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hej dziewczyny ja się z wami żegnam na pare dni.
Zajrze to w poniedziałek:tak: Jedziemy teraz na urlop z mężem i synkiem do Hotelu Gołębiewskiego. Dobrze nam zrobi.. :blink:

Owocnych przytulanek i pozytywnych testów życzę!!:-)
pozdrawiam papaaa

Odpoczywaj Kochana i zrelaksuj się. Po powrocie czekamy na Ciebie. Buziaki!
 
reklama
Dziewczyny! Podpowiedzcie mi proszę czy po clo tak szybko zaczynają boleć jajniki? Dzisiaj mam 8 dzień cyklu i właśnie czuję,że coś mnie tam czasami zaboli jak przed @. Trochę czytałam na innym forum o tym i dziewczyny piszą,że rzeczywiście BARDZIEJ je bolą jajniki,ale o tym,że tak wcześnie nic nie było. Clo brałam pierwszy cykl, od 2 dnia do 6. Do tego biorę bromergon.
 
Dziewczyny! Podpowiedzcie mi proszę czy po clo tak szybko zaczynają boleć jajniki? Dzisiaj mam 8 dzień cyklu i właśnie czuję,że coś mnie tam czasami zaboli jak przed @. Trochę czytałam na innym forum o tym i dziewczyny piszą,że rzeczywiście BARDZIEJ je bolą jajniki,ale o tym,że tak wcześnie nic nie było. Clo brałam pierwszy cykl, od 2 dnia do 6. Do tego biorę bromergon.

mnie trzoszke bolało w trakcie brania..poza tym teraz tez mnie bolą.. a wczoraj jak wchodziłam do wanny bo myślałam ze mi podbrzusze rozsadzi..
 
Maggie! Gdzie się podziewasz? Robiłaś w końcu test? Może coś gdzieś przeoczyłam. Daj znać!
Dziękuję Nektarynko za odpowiedz.
 
Hej! czy któras z Was ma lub miała problemy z za małym endometrium? od tego cyklu przeprowadzam monitoring,wyszły problemy hormonalne po dłuuugim czasie starań.Na monitoringu w 12,14,17 dc był pecherzyk dominujacy ładny dorodny-ostatecznie osiągnął ponad 20mm i dzis w 19dc na usg gin mnie poinformował ze pękł:-)...chwile sie cieszyłam bo zaraz usłyszałam ze endometrium ma tylko 6,5 mm:wściekła/y: a powinno miedzy 8-14mm!
wiec nawet jakby doszło do zapłodnienia to są małe sznse na zagnieżdzenie sie zarodka a jak juz nawet by sie tak stało to moze dojsc do poronienia:-( a przez to juz przechodziłam niestety
Dziewczyny-czesto problem z utrzymaniem ciąży to własnie to holerne małe endometrium!
jak jest u Was? czy lekarz robiąc usg ocenia wasze endometrium?-PONOC TO BARDZO WAZNE!
co bierzecie na wzrost?
podzielcie sie z innymi
 
:happy: buziaczki papaaaa
Fajnie że bedziecie czekały na mnie jeszcze:-p;-)

Cześć dziewuszki!
Muszę się Wam pochwalić, że mój M dziś mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Wróciłam z pracy, zaglądam do kuchni żeby zobaczyć ile zmywania mi się nazbierało a tam na kuchence stoi ganek przepysznego barszczu białego z jajeczkiem. Wiedziała, że mój M dobrze gotuje ale nie za często się kwapi do gotowania a ja na prawdę uwielbiam jego potrawy. Zaskoczył mnie dziś strasznie miło:-).

Kingusiu wypoczywajcie sobie spokojnie i wracaj do nas szybciutko.

Elica czekam niecierpliwie na wyniki testu może akurat to Twój szczęśliwy czas.;-)

Ola gratuluję rzucenia palenia i trzymam kciuki za dalsze wytrwanie:-)
 
Cześć Dziewczynki,

Maggie! Gdzie się podziewasz? Robiłaś w końcu test? Może coś gdzieś przeoczyłam. Daj znać!


kasiulek Słońce - w pracy byłam. :tak:Cała pieprz.... wa-wa zakorkowana i 1,5 godziny wracałam (zwykle 30 minut). Testu nie robiłam i nie robie bo raczej nie ma po co. Nie pisałam ale od wczoraj bolał mnie brzuch jak na @ i tak do dziś. chyba ze 100 razy latałam do kibelka bo myślałam że to już ale ta wredota nie przyłaziła. No i wreszcie z 10 minut temu byłam i sorki za opis - na papierze było troche takiej czystej krwi więc pewnie @ się niedługo rozkręci. Ale wiesz co, nie mam doła - chce mi się śmiać - jakaś głupia chyba jestem. :-D:-D:-D

A w poniedziałek trzymajcie za mnie kciuki - będę broniła mgr. :tak::tak::tak:
 
Hej! czy któras z Was ma lub miała problemy z za małym endometrium? od tego cyklu przeprowadzam monitoring,wyszły problemy hormonalne po dłuuugim czasie starań.Na monitoringu w 12,14,17 dc był pecherzyk dominujacy ładny d-ostatecznie osiągnął ponad 20mm i dzis w 19dc na usg gin mnie poinformował ze pękł...chwile sie cieszyłam bo zaraz usłyszałam ze endometrium ma tylko 6,5 mm:wściekła/y: a powinno miedzy 8-14mm!
wiec nawet jakby doszło do zapłodnienia to są małe szanse na zagnieżdzenie sie zarodka a jak juz nawet by sie tak stało to moze dojsc do poronienia:-( a przez to juz przechodziłam niestety
Dziewczyny-czesto problem z utrzymaniem ciąży to własnie to holerne małe endometrium!
jak jest u Was? czy lekarz robiąc usg ocenia wasze endometrium?-PONOC TO BARDZO WAZNE!
 
reklama
Powiem Ci szczerze Aga, że ja chyba nie miałam nigdy badanego endrometrium albo po prostu lekarz nigdy mi o tym nie wspomniał ale skoro to ważne to poproszę o zmierzenie przy następniej wizycie. Przykro mi, że nie mogę Ci pomóc.
 
Do góry