reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Wlasnie u mnie po starankach :)- jedne moze jeszcze wieczorem bo ochota jest :) M kazal mi sie nie ruszac 'po' , tylko polezec i jeszcze pare razy powkladal :0 zeby chlopakom pomóc- tak sie przejal rola hihi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wlasnie u mnie po starankach :)- jedne moze jeszcze wieczorem bo ochota jest :) M kazal mi sie nie ruszac 'po' , tylko polezec i jeszcze pare razy powkladal :0 zeby chlopakom pomóc- tak sie przejal rola hihi

:-D:-D:-D dobre Ola dobre - fajnie że się małż przejął :-):tak: Wiesz co, jak tak sobie często poczynacie to spróbuj położyć się z raz na brzuchu. Nie wiem jak w Twoim przypadku jest ale ze mnie np. dużo uciekało po i gdzieś tam się doczytalam że przy przodo- albo tyło-zgięciu (????) to właśnie nie na plecach z nogami do góry ale na brzuchu trzeba poleżeć. Raz spróbowalam i nawet kropelka nie uciekła więc może to jest to ... :tak:
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny! Na prawdę dziś pusto tu strasznie. Ja zaraz jem kolacyjkę i potem jeszcze popiszę jeśli któraś się ujawni.
 
a boli mnie ostatnie 3 dni podbrzusze.. czekam na @ by zacząć nowy cykl.. coś mi sie wydaje ze @ przyjdzie wcześniej niz zwykle.. bo mam juz szyjke otwarta a od 4 miesiecy kilka dni wczesniej mnie brzuch pobolewa.. trzeba korzystac z przytulanek dopóki sie nie pojawi a potem nowy cykl nowa nadzieja:-)
 
kroczek - ja jestem i się ujawniam :-D:-D:-D

nektarynka - skoro piszesz że to na @ to ja Cie nakręcać nie będę ale trzymam kciuki żebyś się pozytywnie rozczarowała w tym cyklu
 
Ostatnia edycja:
eee nie jest źle.. ja po prostu wiem, że w tym cyklu nici z tego bo nie bylo owulki.. pecherzyk się cofnał.. także możesz puścic kciuki.. (miałam monitoring w tym cyklu)
 
eee nie jest źle.. ja po prostu wiem, że w tym cyklu nici z tego bo nie bylo owulki.. pecherzyk się cofnał.. także możesz puścic kciuki.. (miałam monitoring w tym cyklu)

Nektarynko no tak, jak owulki nie było to szans też nie ma. Ale dobrze że wiesz na czym stoisz i możesz działać. To będę trzymać kciuki żeby następny cykl był Twój :tak::tak::tak:
 
Ja dziewczyny umówiłam się do lekarza na kwiecień bo tak jak pisałam wcześniej podejrzewam brak owulacji... ale może jednak była bo mam 19dc i od kilku dni co jakiś czas czuję kłucia w podbrzuszu i jakoś tak dziwnie się dziś czuję. Może to ta pogoda a może nie :)
 
Ja dziewczyny umówiłam się do lekarza na kwiecień bo tak jak pisałam wcześniej podejrzewam brak owulacji... ale może jednak była bo mam 19dc i od kilku dni co jakiś czas czuję kłucia w podbrzuszu i jakoś tak dziwnie się dziś czuję. Może to ta pogoda a może nie :)

kroczek - może i pogoda ale szczerze mówiąc to o kłuciu podbrzusza przez pogodę nie słyszałam ale za to przez fasolkę tak ;-):tak:
 
reklama
:-D:-D:-D dobre Ola dobre - fajnie że się małż przejął :-):tak: Wiesz co, jak tak sobie często poczynacie to spróbuj położyć się z raz na brzuchu. Nie wiem jak w Twoim przypadku jest ale ze mnie np. dużo uciekało po i gdzieś tam się doczytalam że przy przodo- albo tyło-zgięciu (????) to właśnie nie na plecach z nogami do góry ale na brzuchu trzeba poleżeć. Raz spróbowalam i nawet kropelka nie uciekła więc może to jest to ... :tak:

Wiesz co, nie próbowalam, zawsze leze na plecach albo nogi troche do góry, oparte o lozko. Skorzystam z rady. Ja mam chyba tylo zgiecie, ale nie jestem pewna. Znowu zacznie sie dla mnie okres oczekiwania, mam troche pracy moze uda mi sie nie myslec.
 
Do góry