reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Hej dziewczyny

U mnie owulkowo w tym tygodniu (mam nadzieje). Maz ma wolne dwa dni wiec pasuje idealnie. Wczoraj lekko mnie kul prawy a dzisiaj lewy jajnik- czy to jakas oznaka pracy- nie wiem okaze sie. 3mam kciuki. Aaaa zapomnialam dodac ze minal 2 tydzien jak rzucilam palenie- strasznie jestem dumna z siebie :):):) lol

Elica69- podziwiam ze jeszcze testu nie zrobilas :)- zrób, bedziesz spokojniejsza
 
Ostatnia edycja:
Ola85 to życzę bardzo owocnych staranek.

Nie dziekuje :-), a Tobie II jak cegla :tak:

To moj 3 cykl staran a zuzylam juz lacznie 5 testów- haha uwierzycie :-p. Zostal mi jeden- obiecalam sobie ze bedzie szczesliwy i nie kupuje juz wiecej. Mam nadzieje ze wytrwam. Zrobilam ostatnio badania na bakterie tzn z moczu, robia tu w UK, ale wyszlo pozytywnie wiec kamien mi spadl z serca.

Mykam, wpadne pozniej. Elica dawaj szybciutko znac- buziaczki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny ja się z wami żegnam na pare dni.
Zajrze to w poniedziałek:tak: Jedziemy teraz na urlop z mężem i synkiem do Hotelu Gołębiewskiego. Dobrze nam zrobi.. :blink:

Owocnych przytulanek i pozytywnych testów życzę!!:-)
pozdrawiam papaaa
 
Do góry