reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Użalam się dzisiaj nad sobą od samego rana:sorry2:Może jutro będę w lepszym nastroju...
Powiem Wam, że te ziółka, które piję, a które tak zachwalają inne dziewczyny, to nie smakują najgorzej i może pomogą:blink:Podobno są rewelacyjne na poprawienie pracy jajników i wielu dziewczynom pomogły zajść w ciążę. No i nie są takie drogie, jak inne wspomagacze owulacji przepisywane przez lekarzy. Jestem ciekawa efektów:confused:
 
Czesc Laseczki..

mój M oddal dzis mocz do badania jutro idziemy zbadac sobie krew tzn on bedzie badal i wyrabial karte z gr krwi a ja tylko karte.. bo moze byc konflikt chociaz raczej wątpie to moj tato ma Rh- a mama Rh+ i mi moze wyjsc + lub -... wiec jutro lub pojutrze sie dowiemy i ewentualnie w poniedzialek od razu powiadomie o tym doktorka..

Tak w ogole to dzis ostatni dzien brania clo.. zobaczymy co wyjdzie w poniedzialek.. mam taki sluz, ze hej.. mokro strasznie.. chyba szybko przyjdzie owu.. no ale zobaczymy a wykres tempki.. masakra wzloty i upadki
kto chce moze looknac..
wykresik

Pozdrawiam
Milego wieczorku zycze
 
Hej Kochane,

Witam się wieczornie :tak::-)

Maggie cykle miałam różne. Dwa ostatnie nawet ponad 40 dni! Teraz owulkę miałam w 23 d.c. Nie nakręcam się ale wolałabym wiedzieć szybciej bo mam taką pracę,która niestety szkodzi. Pracuję przy farbach i rozpuszczalnikach,a do tego w dzikim tłumie pustych (najczęściej) klientów.
Okropnie się dzisiaj czuję. Dopiero wstałam, boli mnie głowa, oczy nie chcą się otworzyć. Mam nadzieje,że nie przypałęta mi się jakieś choróbsko.
Idę szykować się do pracy :wściekła/y: Buziaki! I miłego dzionka! :tak:
kasiulek - rzeczywiście jakby była fasolka to lepiej unikać tych farb ale zbyt wczesny test raczej wyjdzie negatywny nawet jak się udało. Staraj się nie denerwować w pracy i trzymaj jak najdalej od farb :tak:
Witam wszystkie Dziewczyny starające się:)
Jestem nowa na forum.Mam na imię Ania-age prawie27:-)
Staramy się o dzidzię czwarty miesiąc. Tak bym chciała żeby wkrótce się okazało,że starania odniosły pozytywne skutki:-) W obecnym cyklu postanowiłam sięgnąć po małe "wspomaganie" w postaci wiesiołka w pierwszej połowie cyklu i picia lnu-czy któraś z Was to stosowała?pomogło?
Mam cykle 26-27 dniowe w 12 dniu wyszedł pozytywny test owulacyjny, a przytulanki były w 10 i w 12 dniu.
Teraz pozostaje czekać do terminu miesiączki-14 marca i zobaczymy co będzie ale nie sposób o tym nie myśleć-zresztą same pewnie wiecie:-DNiechcę robić wcześniej testu żeby się później nie rozczarować.
Witaj Aniu, skoro 12dc test owu był pozytywny to owulke miałaś 13 - 14 dc - spora szansa na dziewczynke :-):tak:
Witajcie! Dziewczyny dni mi się dłużą, nie mogę się doczekać i tak bym chciała już zrobić teścik, a tu niestety trzeba czekać jeszcze d ł u g i e 7 dni :-( Chyba oszaleję
Hej, pomyśl tak - to nie aż 7 dni a tylko 7 dni :-D:-) Dasz rade, trzymam kciuki za fasolke :-)
Witam
Czy kłująco bolące cycki w 21dc.,mogą być objawaem fasolki?????????
I kiedy najwcześniej robić test,a powiem ,ze staranko było dawno 10dc.,cykle 29-30d??
Lolusia a straranko tylko w 10 dc było? Owulke przy cyklach 29-30 dniowych powinnaś była mieć około 14-15dc. Robiłaś może test owulacyjny??

Dziewczynka ja dziś zrobiłam test i wyszedłł negatywny. Mam 28 dc a cykle mam 29-31 dniowe. Za wcześnie? Jak myślicie?
Mogło być za wcześnie. Poczekaj do @ albo tak do 1, 2 dni po i wtedy zatestuj. A tak wogóle to może skocz na betke??? :tak:

nie martw sie Olka:) my tez sie doczekamy ale wiem co czujesz w moim otoczeniu tez wszystkie juz maja dzidzie,a na dodatek miesiac temu urodzila kuzynka z ktora mialam taki sam termin porodu:( jej sie udalo mnie nie:(ciagle mnie nachodzi pytanie ''dlaczego''!?,a ostatnio jest coraz gorzej juz o tym nie myslam,nie przypominalam a teraz to wrocilo i to ze zdwojona sila,nie wiem dlaczego juz od tygodnia jestem przybita mam dosc:((sorry,ze tak smuce ale juz dluzej nie moge:(

Justyś Kochanie jeżeli smucenie Ci pomaga to smuć tu nam ile wlezie. Jestem z Tobą, przytulam :tak:

hej dziewczyny
wiecie może czy ból podbrzusza w czasie owulki to norma? bo tak mam i sie zastanawiam.
pozdrawiam!!;-)
Kinga - gdzie Twój suwaczek z cyklem??? Doczytałam się że zostało Ci 10 dni do testu. Może te bóle to już nie owulka tylko zagnieżdżanie. Jak długie masz cykle???
 
No nie robiłam test.owul. ,a staranko jak obliczyłam było w 11dc.
Pobolewa mnie brzuch na @i troszku w srodku śluz podbarwiony na różowo,niewiem co mam o tym myśleć.A cycki bolą jak cholipka.
@ powinnam dostać 14.03.No i kurna mdli mnie :tak:
 
No nie robiłam test.owul. ,a staranko jak obliczyłam było w 11dc.
Pobolewa mnie brzuch na @i troszku w srodku śluz podbarwiony na różowo,niewiem co mam o tym myśleć.A cycki bolą jak cholipka.
@ powinnam dostać 14.03.No i kurna mdli mnie :tak:

No to może się fasolinka zagnieżdża - trzymam kciuki :-):-):-)
 
Geeeee,

Gdzie Wasz wszystkie wywiało???

Bezludna wyspa czy jak??????????? :-D:-D:-D
 

Załączniki

  • Landscape (34).jpg
    Landscape (34).jpg
    53,3 KB · Wyświetleń: 14
reklama
No nie robiłam test.owul. ,a staranko jak obliczyłam było w 11dc.
Pobolewa mnie brzuch na @i troszku w srodku śluz podbarwiony na różowo,niewiem co mam o tym myśleć.A cycki bolą jak cholipka.
@ powinnam dostać 14.03.No i kurna mdli mnie :tak:
czesc lolusia2 ja jestem w 5tygodniu ciazy i powiem ci ze cycki mnie bola jak cholera,czasami jajniki i dol brzucha bola tak jak przed okresem...co do mdlosci czasami tez mialam przed @ ale trzymam kciuki zebys zafasolkowala:tak:
 
Do góry