reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam,
dzieki wielkie dziewczyny za wsparcie.
O fasolke staramy sie z mezem od 2 mies. U mnie jest ten problem ze mam bardzo nieregularne cykle:crazy: ale mam nadzieje ze jak mi sie skonczy @ i bedziemy dzialac to w koncu i u mnie pojawia sie 2 czerwone kreseczki.
Pozdrawiam Wszystkie Mamusie Staraczki ;-)

i Tobie kibicuje ;)
 
reklama
Matusiu GRATULACJE!!! :-D Dbaj teraz o siebie jeszcze bardziej niż wcześniej.
Maggie cykle miałam różne. Dwa ostatnie nawet ponad 40 dni! Teraz owulkę miałam w 23 d.c. Nie nakręcam się ale wolałabym wiedzieć szybciej bo mam taką pracę,która niestety szkodzi. Pracuję przy farbach i rozpuszczalnikach,a do tego w dzikim tłumie pustych (najczęściej) klientów.
Okropnie się dzisiaj czuję. Dopiero wstałam, boli mnie głowa, oczy nie chcą się otworzyć. Mam nadzieje,że nie przypałęta mi się jakieś choróbsko.
Idę szykować się do pracy :wściekła/y: Buziaki! I miłego dzionka! :tak:
 
Dziewczyny - kolejna dobra wiadomosc :o)
Wlasnie na Babyboom pojawila sie dziewczyna ktora po tym jak z M zaadoptwali 3-ke dzieci bez ingerencji medycznej (leki,zabiegi,czary) dolaczyla do przyszlych mamus wrzesniowych.
Tak wiec prosze : NIE PODDAWAC SIE i USZY DO GORY!!
 
Dzięki.
Co najlepsze właśnie jesteśmy tą parą z dobrymi wynikami i nie wiadomo dlaczego na razie nic nie wychodzi.
Taki już poplątany ten świat.
 
Niunia - na tym forum znajdziesz pare sympatyczych raz ktore jesli nie pomoga to na pewno nie zaszkodza :o)
Ciekawe forum to "1 dziecko po 30-stce" i mimo ze jeszcze do 30-stki nie dotarlas (wnioskuje z nicka ;o) ) to forum jest godne polecenia.
Tam dziewczyny tez wymieniaja sposoby by pomoc sobie zafasolkowac ;o)
 
kasiulek82 - owulacje miałaś w 23 dniu, to ja bym testowała między 38-40 dc i jeżeli test wyjdzie pozytywny to czym prędzej na L4, po praca przy farbach szkodzi na maleńki płód
powodzenia
 
aguniak witaj :-) łatwe to jest tylko wtedy kidy sie nie chce ale nie martw sie napewno niedługo zafasolkujesz tak jak i my wszystkie :tak:

Paulina zdrówka życzę!

Gosia no jestem wzburzona że Twój synek poszedł do przedszkola o rok później :angry: to niesprawiedliwe, co prawda miał być taki przepis że dzieci urodzone po 1 września przechodzą na następny rok ale szybko sie z niego wycofali, nie wiem dlaczego u Was nadal obowiązuje :no: mój Kacper poszedł normalnie do przedszkola zgodnie ze swoim rocznikiem i doskonale daje sobie rade! :tak:

martuska ja nie przyjmowalam luteiny więc nie pomogę :no: a ginke czym prędzej zmień! :eek: nadzieję to możemy mieć my Ty już masz potwierdzone teścikami :tak:

Ola bidulko nigdy nie rób testu przed spodziewaną @ bo często wychodzi negatywny! a jeśli czujesz że @ przyjdzie to nie martw się następnym razem sie uda!!! :tak: to że nie palisz to akurat bardzo dobrze i tak trzymaj! :tak:

martuska POTWIERDZONE!!! :-):tak: Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
castagnusa - nie mam pojęcia, najlepiej zapytać lekarza!

dopiero w styczniu odstawilac tabletki? okres dopiero oze zaczas sie rozregulowywac.. ja mialam 2 miesiace po odstawieniu jak w zegarku a potem to roznie bywalo i w koncu ustatkowal sie na 29-30 dni.. czasem po tabletkach trzeba 3 miesiacy zamin organizm zacznie po swojemu fukncjonowac..



malenka gratulacje.. 4tc:-):-):-)


Dzieki dziewczyny za wsparcie- wiedzialam ze moge na Was liczyc- najgorzej ze nie wiem czy to jeszcze potrwa bo tak dlugo bralam tabletki- czy faktycznie cos z nami jest nietak. Zauwazylam juz sladowa ilosc @, jutro pewnie przyjdzie na calego- tak mi przykro z tego powodu- poprostu juz nic mi sie nie chce. Wszystkie kolezanki 3maja kciuki za Nas i musze im znowu powiedziec ze nici z bycia ciociami. Zaczynam juz pomalu wariowac- bo im dluzej musze czekac na fasolke tym bardziej bedzie to kolidowalo z zakonczeniem studiów. Glupia nastawilam sie ze pójdzie szybko- ale cóz zycie.

Martuska- jeszcze raz wielkie gratulki i posylaj nam fluidki
 
reklama
.........................................................................................................................
.......................................................................................................................
......................... ............... .......................................................
przesyłam fluidki!:tak:~Kochane moje
 
Do góry