reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Ola - nie smutaj mi sie tu. nawet jak @ przyjdzie to widać organizm miał za mało czasu na przestawienie. Naprawde nie zdajemy sobie sprawy jak skomplikowane jest nasze ciało - ono wie co robi.

A tak wogóle to jestem z Ciebie bardzo dumna że rzuciłaś palenie - trzymam mocno kciuki żebyś wytrwała. ;-):tak:

Dziekuje- jak narazie jakos mi idzie. Moze i dlatego jestem rozdrazniona, chociaz mnie nie ciagnie mimo nerwów.:-)
Wiem, ze musze byc cierpliwa, ale jakos mi ciezko w tym miesiacu sie pogodzic ze sie nie udalo. Niby zawsze optymistka jestem ale zobaczymy. :wściekła/y:Dam znac co i jak

Kasiulek poczekaj jeszcze z testem- nie bierz przykladu ze mnie- dawno tak nie zepsulam sobie dnia jak dzisiaj- 3mam kciuki za Ciebie i reszte gangu dobrej nocki Kochane
 
reklama
Dzień dobry,

martuska - Gratulacje, Gratulacje, Grtulacje :-):-):-)

http://starania.net/printview.php?t=611&start=0&sid=ea3099157ef87ffe7b4618cd594082f4

Przykładowe normy
Tygodnie ciąży -poziom beta hcg

3 - 5-50 mIU/ml
4 - 5-430 mIU/ml
5 - 19-7340 mIU/ml
6 - 1000-56000 mIU/ml

i jeszcze jedne przykładowe normy:

3-4 tydzień ciąży : 5,8 - 71,2 mIU/ml
4-5 tydzień ciązy : 9,5 - 750
5-6 tydzień: 217 - 7138
6-7 tydzień: 158 - 31795
7 : 3697 - 163563
8 : 32065 - 149571
9 : 63803 - 151410

mykam do pracy, buziaki
 
Ostatnia edycja:
aguniak witaj :-) łatwe to jest tylko wtedy kidy sie nie chce ale nie martw sie napewno niedługo zafasolkujesz tak jak i my wszystkie :tak:

Paulina zdrówka życzę!

Gosia no jestem wzburzona że Twój synek poszedł do przedszkola o rok później :angry: to niesprawiedliwe, co prawda miał być taki przepis że dzieci urodzone po 1 września przechodzą na następny rok ale szybko sie z niego wycofali, nie wiem dlaczego u Was nadal obowiązuje :no: mój Kacper poszedł normalnie do przedszkola zgodnie ze swoim rocznikiem i doskonale daje sobie rade! :tak:

martuska ja nie przyjmowalam luteiny więc nie pomogę :no: a ginke czym prędzej zmień! :eek: nadzieję to możemy mieć my Ty już masz potwierdzone teścikami :tak:

Ola bidulko nigdy nie rób testu przed spodziewaną @ bo często wychodzi negatywny! a jeśli czujesz że @ przyjdzie to nie martw się następnym razem sie uda!!! :tak: to że nie palisz to akurat bardzo dobrze i tak trzymaj! :tak:

martuska POTWIERDZONE!!! :-):tak: Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
castagnusa - nie mam pojęcia, najlepiej zapytać lekarza!
 
Zawsze tydzien przed okresem wysyp tradziku i slabe bóle, jak w zegarku. Na pierwszy okres po odstawieniu strasznie sie ucieszylam 30 dni idealnie czyli organizm zatrybil na wlasnych obrotach. Zylam nadzieja ze w tym cyklu tego nie bedzie i bedzie fasolka. Jednak tydzien temu mialam bole no i tradzik, codziennie pobolewa mnie bardziej i czesciej w dzien, a ze mam kumpele na ginekologicznym = dostep do testów no to mowie sobie a co tam zrobie- no i dupa. Wyszla jedna kreska, fakt ze robilam po poludniu ale wszystkie objawy mam na okres, a mam dostac okres 5 marca. Jak pomysle ze w maju (liczylam ze juz do tego czasy zajde i bedzie cos widac- dlatego nie mam jeszcze sukienki) jedziemy na wesele mojej kumpeli i pewnie dalej sie nie uda a moja kuzynka to juz wózek bedzie wtedy kupowac to mi wszystkiego odechciewa. Poza tym jestem na diecie- nie glodowce ale ograniczam slodycze i 3 dzien nie pale juz. Troche wzielam sobie na barki- ale z tego placzu to nawet nie chce mi sie palic- sorki za bledy
dopiero w styczniu odstawilac tabletki? okres dopiero oze zaczas sie rozregulowywac.. ja mialam 2 miesiace po odstawieniu jak w zegarku a potem to roznie bywalo i w koncu ustatkowal sie na 29-30 dni.. czasem po tabletkach trzeba 3 miesiacy zamin organizm zacznie po swojemu fukncjonowac..

Mam wymiki Bety 145 mIU <5,3
Czy któraś może coś mi na temat interpretacji powiedzieć:szok:

malenka gratulacje.. 4tc:-):-):-)
 
Witam,
dzieki wielkie dziewczyny za wsparcie.
O fasolke staramy sie z mezem od 2 mies. U mnie jest ten problem ze mam bardzo nieregularne cykle:crazy: ale mam nadzieje ze jak mi sie skonczy @ i bedziemy dzialac to w koncu i u mnie pojawia sie 2 czerwone kreseczki.
Pozdrawiam Wszystkie Mamusie Staraczki ;-)
 
reklama
Do góry