reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
hei dziewczyny!
Mam okropnego dola,placze i nie wiem jak mam teraz myslec:-(
Dostalam odpowiedz od lekarza ginekologa bo oddalismy sperme do badania,bardzo kiepska wyszla sa nikle szanse zebym zaszla w ciaze,wysle skierowanie do kliniki tam maja nam pomoc!
M jeszcze nie ma w domu,boze jak ja mu to powiem,chyba sie poplacze!
Tam na wizyte sie czeka 4 miesiace!Boze lzy mi leca!!!

u mnie było to samo.. i dalej jest.. teraz przed owu chce zrobic 5 dni wstrzemiezliwosci i w owu znow zprobowac.. a po owu hulaj dusza.. nie martw się mój też ma dostać skierowanie do poradni andrologicznej ale ja sie nie poddaje.. chcemy dzidzi i chocbym stanela na glowie to będę miała albo dzidzie albo pieska.. albo dzidzie i pieska:)
 
martuska 12310  2,03,2009 martuska.jpg
Hej dziewczyny przesyłam w rzeczywistosci lepiej widac
;-)
 
Dziewczyny a myslicie ,że ta kreska to ciaza? ,az mi sie nie chce wierzyć zacznę wtedy wierzyć w te czary:)))))!!!!! jutro zrobie kolejny bo ten był zrobiony wieczorem i dam Wam znac
Buziaki!:happy:
 
reklama
Do góry