reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Bobo nie wiem co napisać ale musicie wierzyć i mieć nadzieje napewno sie uda! :tak:może jak Twój mąż podje trochę witaminek to wzmocni swoje nasionka :tak:Trzymam kciuki!

Nektarynka życze i dzidzi i pieska! ale bardziej dzidzi :tak:

Dziewczynki powiedzcie mi kiedy najlepiej robić test?
Ja w poprzedniej ciąży zrobiłam pierwszy raz w dniu w którym powinnam dostać @ i od razu wyszły 2 wyraźne kreski więc nie jestem zbyt doświadczona w ich robieniu....
słyszałam że lepiej zaczekać do dnia spodziewanej @ a nawet po tym dniu zrobić z samego rana :confused:
 
Witajcie dziewczyny. Codziennie śledze forum, lecz żadko dodaje cos od siebie. Wydawało mi sie ze raz dwa uda sie nam uzyskać wynik pozytywny na tescie a tu nici. To nasz 4 cykl staran. Moje cykle trwają różnie był już 26 dni , 28 a nawet 31 . W niedziele robiłam test wyszedł negatywny dzisiaj rano powtórzyłam ,również nic . Dodam ,że od jakiś trzech dni coraz bardziej zaczynaja bolec mnie piersi. W tamtym tygodniu brzuch bolał mnie jak na okres a od wczoraj przestał wogóle juz sama nie wiem . Dziewczyny co wy o tym myślicie
 
U mnie bez zmian,@ trwa,brzuch boli z humorem tez nie najlepiej,nie wiem dlaczego sie tak zalamuje,bo w tamtym cyklu i tak sie za mocno nie staralismy,meza nie bylo,potem byl chory i tak przelecialo w tym miesiacu odpuszczam,nie chcialabym urodzic dzidzi w grudniu,Maggie:) badan zadnych nie robilam jeszcze tylko Cytomegalie i Toksoplazmoze,pojde moze do lekarza pogadac moze mi cos zleci,choc on twierdzi,ze trzeba naprawde sie postarac zeby cos zdzialac;)
 
Justys myśle że dla tych które sie starają szczególnie które już sie starają od dłuższego czasu nie ważny jest miesiąc w którym urodzi się dzidzia :blink: mój synek urodził się w grudniu i mieliśmy najpiękniejszy prezent na święta, jest super chłopczykiem i doskonale daje sobie rade w przedszkolu z dziećmi z jego rocznika :-)
ja bym wolała urodzić w grudniu niż w listopadzie bo jakoś listopada nie lubie ale jeśli sie uda na listopad to będe mega happy :-)

Maja ja w Twoim wypadku zaczekałabym z testem do najdłuższego dnia cyklu czyli tego 31 dnia o ile @ wcześniej nie przyjdzie, u mojej koleżanki tak było że jak robiła testy wcześniej to wychodziły negatywne a potem okazało się że jest w ciąży :happy:
mnie piersi bolą odkąd zaczeliśmy sie starać i póki co nic :-(
 
reklama
martuska 12310
no i co z tym testowaniem dziś rano? robiłaś ten test? miałaś się pochwalić!:wściekła/y:
wg mnie sprawa jest przesądzona. jesteś w ciąży. na teście widać dość wyraźnie drugą kreskę, a biorąc pod uwagę fakt, że robiłaś go nie z porannego moczu to tym bardziej!:tak:
gratuluję przyszłej mamie i pozdrawiam gorąco:-)
 
Do góry