reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dzieki Paula:) my to musimy sie wziasc do roboty i to porzadnie,bo ostatnio to jakos tak sie mojemu M nie chce,mysli,ze jak sie raz poprzytulamy w okresie plodnym to starczy,a przy moich cyklach nieregularnych to i tak ciezko trafic choc juz raz sie udalo mi zajsc w ciaze ale niestety stracilismy nasza dzidzie i wtedy nie bylo zadnych stresow,wyliczan tak po prostu przestalismy sie zabezpieczac i od razu ciaza tak sie cieszylismy mam nadzieje,ze teraz tez sie uda jak sie przylozymy:) i donosimy do konca tego zycze sobie i wszystkim staraczakom!!!!!!!!!!!


Aniołek 31.05.08
 
reklama
martuska 12310
no i co z tym testowaniem dziś rano? robiłaś ten test? miałaś się pochwalić!:wściekła/y:
wg mnie sprawa jest przesądzona. jesteś w ciąży. na teście widać dość wyraźnie drugą kreskę, a biorąc pod uwagę fakt, że robiłaś go nie z porannego moczu to tym bardziej!:tak:
gratuluję przyszłej mamie i pozdrawiam gorąco:-)
 
u mnie trochę się sypie. grypa mi się ciągnie już 3 tygodnie. dziś skończyłam brać antybiotyk ale czuję się jeszcze źle. dziś 5 dc więc końcówka okresu. ech.
nie wiem czy po tych antybiotykach i chorobie tego cyklu z góry nie uznać za straconego. :-(
nie wchodziłam na forum bo miałam doła ale teraz jak widzę tu zdjęcia testów z II to czuję taką radość, jakby te testy były moje:happy:
w tym cyklu daję na wstrzymanie. nic na siłę.
 
Jak to miło czytać o nowych fasolkach:-)
Gratulacje
icon14.gif
 
ja tak samo,odpuszczam jak widze te wszystkie dwie kreseczki to powiem szczerze troche mi zal,bo tez bym chciala tak krotko sie staramy,a ja juz trace nadzieje,nie wiem co mi jest ostatnio,chyba hormony mi graja:((
 
ja tak samo,odpuszczam jak widze te wszystkie dwie kreseczki to powiem szczerze troche mi zal,bo tez bym chciala tak krotko sie staramy,a ja juz trace nadzieje,nie wiem co mi jest ostatnio,chyba hormony mi graja:((


Ale z BB chyba nie uciekasz?

Ja już tu nie siedzę tyle co kiedyś, ale udało mi się pogonić myśli o fasoleczce.
Zawsze znajdzie się coś przyjemnego do roboty, z biegiem czasu myśli wokół bobo uciekają. Nam to sprzyja bo w tym cyklu bez żadnego skrępowania, przymusu tuliliśmy się nie wiem ile już razy, jak nigdy i za każdym razem jest to nieokiełzana przyjemność:-D Tylko wtedy ma cokolwiek szansę do nas przyjść:-D
 
Justys myśle że dla tych które sie starają szczególnie które już sie starają od dłuższego czasu nie ważny jest miesiąc w którym urodzi się dzidzia mój synek urodził się w grudniu i mieliśmy najpiękniejszy prezent na święta, jest super chłopczykiem i doskonale daje sobie rade w przedszkolu z dziećmi z jego rocznika
ja bym wolała urodzić w grudniu niż w listopadzie bo jakoś listopada nie lubie ale jeśli sie uda na listopad to będe mega happy
to napisała Paula i popieram w 100%

a testować jest nalepiej w dniu spodziewanj @ lub później, najbardziej wiarygodny wynik.
Tuż przed @ często wynik wychodzi pozytywny (pomomo iż ciąży brak) bo w naszym organiźmie jest naturalnie wyższy poziom hormonu, na który są czułe testery.
 
reklama
Do góry