reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

hei dziewczyny!
Mam okropnego dola,placze i nie wiem jak mam teraz myslec:-(
Dostalam odpowiedz od lekarza ginekologa bo oddalismy sperme do badania,bardzo kiepska wyszla sa nikle szanse zebym zaszla w ciaze,wysle skierowanie do kliniki tam maja nam pomoc!
M jeszcze nie ma w domu,boze jak ja mu to powiem,chyba sie poplacze!
Tam na wizyte sie czeka 4 miesiace!Boze lzy mi leca!!!
 
reklama
hei dziewczyny!
Mam okropnego dola,placze i nie wiem jak mam teraz myslec:-(
Dostalam odpowiedz od lekarza ginekologa bo oddalismy sperme do badania,bardzo kiepska wyszla sa nikle szanse zebym zaszla w ciaze,wysle skierowanie do kliniki tam maja nam pomoc!
M jeszcze nie ma w domu,boze jak ja mu to powiem,chyba sie poplacze!
Tam na wizyte sie czeka 4 miesiace!Boze lzy mi leca!!!

Co to za smucenie się! Nie ma co sie smucić tylko trzeba mieć wiarę, tak naprawdę tyle razy czytałam ,że nasienie wcale nie było najlepsze a ważne jest zeby tylko jeden sprawny plemniczek dotarł tam gdzie ma. A w ogóle jest dużo sposobów żeby chłopców podreperować!
 
hei dziewczyny!
Mam okropnego dola,placze i nie wiem jak mam teraz myslec:-(
Dostalam odpowiedz od lekarza ginekologa bo oddalismy sperme do badania,bardzo kiepska wyszla sa nikle szanse zebym zaszla w ciaze,wysle skierowanie do kliniki tam maja nam pomoc!
M jeszcze nie ma w domu,boze jak ja mu to powiem,chyba sie poplacze!
Tam na wizyte sie czeka 4 miesiace!Boze lzy mi leca!!!
:-:)-:)-:)-(
KOCHANA NIE DAJ SIĘ..SYTUACJA JEST TRUDNA ALE NIE BEZNADZIEJNA..
NA PEWNO TWÓJ M JEST WSPANIAŁYM FACETEM I POWIE ZE SOBIE PORADZICIE..:tak::tak:
WIELE TAKICH HISTORII TUTAJ BYŁO I SKOŃCZYŁO SIĘ POMYŚLNIE, BĘDZIE DOBRZE...
ŻYCZĘ MIŁOŚCI!!
 
Trzymam kciuki za prace, niunia czy wiesz że dobre CV to już połowa sukcesu. Jeżeli Cie zaproszą na rozmowę to już prawie masz tę prace. Ja zmieniałam prace kilka razy i praktycznie na każde 3 złożone aplikacje, miałam odpowiedzi z 2 firm.
niunia - jakaś ciemna jestem bo nie czaje co z tymi grupami krwi - my oboje mamy 0 Rh + więc co to niby znaczy??

Wiem, już kilka krotnie zmieniałam CV a na portalu Gazeta Praca jest specjalnie opracowane i tylko sie wypełnia.

Co do grup krwi wygląda na to, że macie OK. Tylko nie łapie jeszcze dobrze tych Rh ale było by chyba źle gdybyście mieli ty (-) a M (+) to wtedy przy drugim dziecku i nieodpowiedniej profilaktyce przy pierwszym było by zagrożenie konfliktem serologicznym.

Ale się dobraliście, grupa 0 to mięsożercy, najstarsza rasa ludzka, ludzie z cechami przywódczymi.
Ja mam 0 a M AB i niejednokrotnie problem w kuchni, bo on uwielbia mięso ale na obiad i to raczej sporadycznie, dobiera do tego makarony, kluchy itp, nie znosi wędlin, a ja uwielbiam i dlatego często trzeba osobno kupować dla niego i dla mnie.
 
Hej hej Kochane,

Ale dziś piękna pogoda, żyć nie umierać :-):-):-) Usłyszałam dziś w radyjku że widziano już pierwsze bociany (to byli podobno zwiadowcy). Tak więc zpowiada się fasolkowa wiosna :-);-)
maggie to musi być również jakiś znak dla nas staraczek:tak:;-):-)
Pozdrawiam

A ja dziś sama cały dzień.
Ale jutro nadrobimy!:-p
 
hei dziewczyny!
Mam okropnego dola,placze i nie wiem jak mam teraz myslec:-(
Dostalam odpowiedz od lekarza ginekologa bo oddalismy sperme do badania,bardzo kiepska wyszla sa nikle szanse zebym zaszla w ciaze,wysle skierowanie do kliniki tam maja nam pomoc!
M jeszcze nie ma w domu,boze jak ja mu to powiem,chyba sie poplacze!
Tam na wizyte sie czeka 4 miesiace!Boze lzy mi leca!!!
Trzymaj się!!! Złe wyniki jeszcze nie do końca nic nie znaczą, przede wszystkim trzeba mieć nadzieję i być dobrej myśli. POZYTYWNE NASTAWIENIE to podstawa!!! Wszystko będzie dobrze, zobaczysz, na pewno się uda!!!! Jak zresztą nam wszystkim:))):rofl2:
 
Hej, ja dostalam zwolnienie do konca miesiaca. Brzuch jeszcze pobolewa, ale mniej. Takze jest lepiej.

Napisał gie-oska
hej dziewcyzny!dzis zrobilam tesciora i wyszly dwie kreseczki wprawdzie druga bledsza ale jest hehe...
dziewczyny nie lamcie sie uda wam sie w koncu zafasolkowac:)


Gratuluję!!!!!:-)

Babo- łowa do góry, wiara to połowa sukcesu.

Pozdrawiam wszystkie dziewczynki:blink:
 
normalnie dziewczyny a dzisiaj to w ogóle jestem skołowana zrobilam dzisiaj test firmy amil bo tamte wyrzuciłam :tak:zrobiłam przed chwila test i znowu na nim 2 kreska pokazala sie szybciej bo po 3 min ale znowu taki cien cien ,ale jest:szok:a rano temperatura mi spadła do 36,8 więc nie wiem co teraz myslec .Oszaleje wolałabym zeby nie byulo tych kresek niz ,żeby mi robiły taka nadzieję:rofl2:

Buziaki
 
reklama
normalnie dziewczyny a dzisiaj to w ogóle jestem skołowana zrobilam dzisiaj test firmy amil bo tamte wyrzuciłam :tak:zrobiłam przed chwila test i znowu na nim 2 kreska pokazala sie szybciej bo po 3 min ale znowu taki cien cien ,ale jest:szok:a rano temperatura mi spadła do 36,8 więc nie wiem co teraz myslec .Oszaleje wolałabym zeby nie byulo tych kresek niz ,żeby mi robiły taka nadzieję:rofl2:

Buziaki

Martuśka..a przypomnij w ktorym dniu cyklu jestes i iludniowe masz..bo węsze tu fasoleczkę:tak:
 
Do góry