reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dziewczynki a może jakieś zaklęcie dla mnie?

Właśnie dzisiaj złożyłam nowe aplikacje. Dwie oferty pracy w biurze.

Trzymać kciuki i to porządnie!

Oglądałam rano program o dobieraniu sie par zgodnie z grupą krwi odnośnie dzidziusia:
i tak jeżeli:
KOBIETA MĘŻCZYZNA

0 0
A A, 0
B B, 0
AB AB, 0

(dziecko w późniejszym wieku lub w ogóle)

0 0, A, B, AB


Wygląda, ze u nas dobrze, ze wcześniej nie było dziecka, bo ja mam grupę 0 a M ma AB
 
reklama
Dziewczynki a może jakieś zaklęcie dla mnie?

Właśnie dzisiaj złożyłam nowe aplikacje. Dwie oferty pracy w biurze.

Trzymać kciuki i to porządnie!

Oglądałam rano program o dobieraniu sie par zgodnie z grupą krwi odnośnie dzidziusia:
i tak jeżeli:
KOBIETA MĘŻCZYZNA

0 0
A A, 0
B B, 0
AB AB, 0

(dziecko w późniejszym wieku lub w ogóle)

0 0, A, B, AB


Wygląda, ze u nas dobrze, ze wcześniej nie było dziecka, bo ja mam grupę 0 a M ma AB

Takiej teorii jeszcze nie słyszałam... nie powiem ciekawe:) tylko żebym wiedziała jaka oboje mamy grupę krwi:-(
 
Ja boję sie strasznie igieł:))) Jednak wydaje mi sie ,że to nie to...niby widze dwie kreski ,ale takie bladziuchne ,że pewnie fabrycznie;-)

Ale kochanae to prawda,taka ekipa musi trzymac sie razem:):-)!!!

Witam, nigdy nie nalezy patrzec po czasie :-) jesli w wyznaczonym terminie sie nie pojawila a pojawi po to moooooooze byc falszywy wynik bo podobno ja stale jest tam jakby wzror 2 kreski ktora sie zabarwia w ciazy ale mowie lepiej zrobic rano i o czasie...Ja robilma test 5/6 dni przed terminem @ i tez wyszedl straszny cien ledwo go widzialam ale byl, powtorzylam na 2 dzien i juz troszku byl lepiej widoczny ale do 3min sie pojawila ta II kreseczka dlatego cierpliwosci i trzymam kciuki....Aaaa i nie pisze by kogos podlamac ale naczyalam sie juz tutaj o cieniach II kresek u dziewczyn a potem...wiec albo beta albo czekac i powtorzyc :-)
 
No dobra, żartowałam z tym przepisem :-):-):-)

Już podaje, tylko na mnie nie krzyczcie :-D:-D:-D

Babeczki Czekoladowe:

1. Idziecie do sklepu

2. Szukacie babeczek czekoladowych dr.oetkera (różne smaki)

3. Kupujecie

4. Biegniecie do domku, nagrzewacie piekarnik do 175 st.

5. gotową mieszankę z torebki wsypujecie do miski, dodajecie 100 ml wody, 100 ml oleju i 2 jaja - miksujecie

6. ciasto wlewacie do foremek (są w zestawie) i do piekarnika na 20 minut

7. jak wystygną posypujecie cukrem pudrem

p.s. są pyyyyyyyyyyyyyyyyszne :-):-):-)
chroniona rodzinna tajemnica:-D
rozwaliłaś mnie tym na łopatki padłam i nie wstane:-D

Podtrzymuje
@ zła, @ zła – niech stąd szybko ucieka!!!!!
My Cie @ już nie chcemy,

Spadaj, znikaj – My w tym cyklu fasolkujemy!!!!!

Paula25 witaj tez mam synka Kacperka który w czerwcu skończy 3 latka:-)
gie-oska gratulacje:-)
 
Hej hej Kochane,

Ale dziś piękna pogoda, żyć nie umierać :-):-):-) Usłyszałam dziś w radyjku że widziano już pierwsze bociany (to byli podobno zwiadowcy). Tak więc zpowiada się fasolkowa wiosna :-);-)

hej dziewcyzny!dzis zrobilam tesciora i wyszly dwie kreseczki wprawdzie druga bledsza ale jest hehe...
dziewczyny nie lamcie sie uda wam sie w koncu zafasolkowac:)
Gratulacje Kochana, spokojnych 9 miesięcy :tak::tak::tak:
Dziewczynki dawno nie było zaklęcia naszej Czarownicy numer 1! :-D Trzeba je powtórzyć bo widzę,że chyba działa i coraz więcej fasolek mamy. Tak więc:
@ zła, @ zła – niech stąd szybko ucieka!!!!!
My Cie @ już nie chcemy,
Spadaj, znikaj – My w tym cyklu fasolkujemy!!!!!

:-D
Miłego dzionka!
he he, to niby do mnie??
A wiecie że czarownice nie mogą siebie zaczarować - zero własnych korzyści bo może się to źle skończyć.

Witam również wszystkie staraczki, my również staramy sie od jakiegoś czasu o drugą dzidzie :) Mamy synka Kacperka, który w grudniu skończył 3 latka :) Kacperek bardzo chciałby mieć brata ;) w przeciwieństwie do mamy która chciałaby córeczkę :) ale nie ważne co będzie, najważniejsze żeby było zdrowe.

Także przyłączam się do Waszego grona :) i zarówno za siebie jak i za Was mocno trzymam kciuki!!!!!

Ściskam Paula
witaj Kochana :-)

Zawsze w modlitwie pamiętam o wszystich dziewczynach, które pragną urodzić zdrowe maleństwa, niech te kruszynki szybko zamieszkają w Waszych brzuszkach :)

;-) Dziękujemy, Kochana jesteś :tak:

Dziewczynki a może jakieś zaklęcie dla mnie?

Właśnie dzisiaj złożyłam nowe aplikacje. Dwie oferty pracy w biurze.

Trzymać kciuki i to porządnie!

Oglądałam rano program o dobieraniu sie par zgodnie z grupą krwi odnośnie dzidziusia:
i tak jeżeli:
KOBIETA MĘŻCZYZNA

0 0
A A, 0
B B, 0
AB AB, 0

(dziecko w późniejszym wieku lub w ogóle)

0 0, A, B, AB


Wygląda, ze u nas dobrze, ze wcześniej nie było dziecka, bo ja mam grupę 0 a M ma AB
Trzymam kciuki za prace, niunia czy wiesz że dobre CV to już połowa sukcesu. Jeżeli Cie zaproszą na rozmowę to już prawie masz tę prace. Ja zmieniałam prace kilka razy i praktycznie na każde 3 złożone aplikacje, miałam odpowiedzi z 2 firm.
niunia - jakaś ciemna jestem bo nie czaje co z tymi grupami krwi - my oboje mamy 0 Rh + więc co to niby znaczy??

Witam, nigdy nie nalezy patrzec po czasie :-) jesli w wyznaczonym terminie sie nie pojawila a pojawi po to moooooooze byc falszywy wynik bo podobno ja stale jest tam jakby wzror 2 kreski ktora sie zabarwia w ciazy ale mowie lepiej zrobic rano i o czasie...Ja robilma test 5/6 dni przed terminem @ i tez wyszedl straszny cien ledwo go widzialam ale byl, powtorzylam na 2 dzien i juz troszku byl lepiej widoczny ale do 3min sie pojawila ta II kreseczka dlatego cierpliwosci i trzymam kciuki....Aaaa i nie pisze by kogos podlamac ale naczyalam sie juz tutaj o cieniach II kresek u dziewczyn a potem...wiec albo beta albo czekac i powtorzyc :-)
Kroptusia a jak Ty sie wogóle czujesz??? Jak badania???? Pytałam już wczesniej a tu ciiiiiiiiiiiissssszaaa.
Witajcie moje kochane:) @ nadeszla i to z takim bolem brzucha,ze szok ale na szczescie troche mi juz przeszlo jeszcze zdazylismy wczoraj pobaraszkowac;),no i z jednej strony sie ciesze,ze przyszla,bo oznacza to,ze mi sie chyba reguluje cykl i nie bede musiala brac zadnych hormonow,a z drugiej strony troche chwycilam dołka,bo znowu sie nie udalo:((
Justyś zaraz dołka zakopiemy. Wiem co czujesz i wiem że to chwilowe załamnie. Przypomnij mi czy i jakie robiłaś badanka?? Sprawdzałaś może progesteron??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry