reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Ojej! Ja też nareszcie nadrobiłam. ;-)
Byłam dzisiaj znowu na monitorowaniu owulacji. Wiadomości póki co dobre. Cykl długi,ale pęcherzyk Graffa ma 19x17 mm. Od środy poważne staranka - zalecenia pani doktor. :-D
Czy na usg lekarz potrafiłby stwierdzić,że pęcherzyk jest pusty? Jak myślicie? Trzymam kciuki za testujace!
Maggie gratuluję postępów z pracą. :tak:
Smutna wiesz co, mnie też ostatnio test wyszedł pozytywny. Ale nie jestem w ciąży. Ponoć prolaktyna jak jest za wysoka to może dawać mylący wynik.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja już się żegnam :-)
miałam problemy z netem :-(
plamienia brak więc zobaczymy jutro ;-)

ja jestem panną jeszcze :-)

DOBRANOC

kasiulek moja prl spadła do 0.459 ;-)
 
Teraz z perspektywy czasu pewnie sie z tego smiejecie;-)My też mielismy miec wszystko idelanie zaplanowane z 1,5 rocznym wyprzedzeniem. Wszystko miało byc dopięte na ostatni guzik. Miesiąc przed slubem moj M, zadzonił do naszego zespołu, ktory zapisał nas juz rok przed Wielkim Dniem. Okazało sie, ze oni w tym samym czasie maja inny ślub:baffled: i spisana juz umowe:wściekła/y:My nie spisalismy umowy, bo to zespół "po znajomościach". Na szczęscie cos sie jescze znalazło:-p a sam ślub był najpiekniejszym dniem w naszym życiu:-):-)
hihi zwłaszcza tten brak księdza jest przebojem. Mieliśmy księdza z łapanki :-) i tak dobrze, że się odbyło. A z tą orkiestrą to nasza kuzynka tak miała - każdy członek zespołu umówił się z kim innym. Dowiedzieli się w piątek, że zespołu nie będzie. Znaleźli jakis w ostatniej chwili ale to był istny horror - goście cieszyli się jak robili sobie przerwę :sorry2:
Ale muzycy tak mają. Ja ostatnio robiłam dużą imprezę i też dzień przed występami dzwonią do mnie z Ośrodka Kultury, ze chyba jakaś pomyłka, bo oni patrzą na plakaty, a tam jeden chór na dwór różnych imprezach jednocześnie :baffled: też się poumawiali w różne miejsca.

ja się z bólem głowy praktycznie codziennie urzeram.. migrena.. pomysleć ze mam 24 lata i juz migrene.. staram sie nie brac zadnych tabletek przeciwbólowych narazie pomagaja ziola, ktore maja magnez.. tylko one takze mnie rozluzniaja, w sensie dobrze po nich sie spi, dobre na stresa sa.. takie uspokajajace:) ale zadne depresanty:-) tylko jak mnie strasznie boli i sie ich nałykam to potem rano nastepnego dnia obudzic sie nie moge:)
ja mam migrenę od wczesych lat podstawówki. Kiedyś to się nawet leczyłam neurologicznie, ale nic to nie dało. W ciąży to miałam dzień w dzień przez cały 1 trymestr. Polecam aromaterapie - olejek lawendowy.
 
Dzień Dobry wszystkim!!
Dziewczyny udało się dzisiaj jak nie przyszła @ to poleciałam do apteki (na przekór mojemu M bo on strasznie się bał rozczarowania) i kupiłam teścik i co? i II :szok::szok: jak nic.. ale się cieszę:-D:-D:-D:-D:-D

Trzymam kciuki za was wszystkie...:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Dzień Dobry wszystkim!!
Dziewczyny udało się dzisiaj jak nie przyszła @ to poleciałam do apteki (na przekór mojemu M bo on strasznie się bał rozczarowania) i kupiłam teścik i co? i II :szok::szok: jak nic.. ale się cieszę:-D:-D:-D:-D:-D

Trzymam kciuki za was wszystkie...:laugh2::laugh2::laugh2:

Kochanie GRATULUJĘ!!! Ale fajnie! :-D Kolejna fasolka!
 
Do góry