reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
camelia - również GRATULUJE!!! :-)

ja niestety dostałam wredna @ :hmm: i choć miałam przeczucie, ze przyjdzie jestem taka zła :realmad:
 
Dzień Dobry wszystkim!!
Dziewczyny udało się dzisiaj jak nie przyszła @ to poleciałam do apteki (na przekór mojemu M bo on strasznie się bał rozczarowania) i kupiłam teścik i co? i II :szok::szok: jak nic.. ale się cieszę:-D:-D:-D:-D:-D
Trzymam kciuki za was wszystkie...:laugh2::laugh2::laugh2:


icon14.gif
G R A T U L A C J E
icon14.gif
 
dzień dobry wszystkim!!
dziewczyny udało się dzisiaj jak nie przyszła @ to poleciałam do apteki (na przekór mojemu m bo on strasznie się bał rozczarowania) i kupiłam teścik i co? I ii :szok::szok: jak nic.. Ale się cieszę:-d:-d:-d:-d:-d

trzymam kciuki za was wszystkie...:laugh2::laugh2::laugh2:
gratuluje kochana !!!!!!!!!!!!!wszystkiego dobrego dla ciebie i fasolinki,mam nadziej,ze bedziesz nas jeszcze odwiedzac;)
 
Wieczorem zażyłam uroków długiej, gorącej, pachnącej, rozluźniającej kąpieli.
Oj pomogła na zbolałe ciałko, pomogła i to bardzo:-)
 
camelia


gratulacje z okazji ujrzenia II kreseczek i dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa!!!

a u mnie plamienie zaniknęło, ale dzis rano @ się rozkreciła na dobre ;)
no cóż...
może to i lepiej...
w czerwcu wyjeżdżam do K i juz tam zostaje, bo mamy zamieszkać razem ;-)
wtedy się postaramy o maluszka ;-)
dzidziuś ma już wybrany czas na przyjście do nas i widocznie jeszcze nie nadszedł ten czas ;-)​
 
Dziewczyny dziękuję bardzo za gratulacje!!
acha mój przykład pokazuje że za wcześnie betka zrobiona może zamieszać.. ja zrobiłam w 23 dc 7 dni po owulacji i pokazała <0,100, pomyślałam "nie ma prezentu na urodziny" i napiłam sie alkoholu i poszłam na impreze a chciałam tego uniknąć jakby co i zadbac o maleństwo... na szczescie cos mnie tknelo i raczej dbalam o siebie.... i miałam RACJE.. zagnieżdżenie musiało byc później..

TAK ZE NIE MA CO TESTOWAC ZA WCZESNIE BO BŁĘDNE WNIOSKI WYCIĄGNIĘCIE

Julitko czekamy na wieści od lekarza jak moja betka sie "pomyliła" to twój test nie może??
 
Ostatnia edycja:
Camelia super!!!!!!
I jakie to uczucie? :-)

A co do naszego slubu, to wszystko zaczelismy zalatwiac na pol roku przed, termin, sale, suknie, Dj'a i cala reszte :-D i udalo sie!!! Wszyscy sie do tej pory dziwia! :szok: Bo ponoc terminy w Krakowie straszne! Doprawdy? :confused: hehe chyba tak po prostu mialo byc, bo date wybralismy dla Moich Dziadkow (ktorzy sa jak moi rodzice), 18 kwietnia obchodza 60-ta rocznice slubu!!! Tak sie zlozylo, ze to akurat sobota, wiec nie bylo co sie zastanawiac! :-D

Pozdrawiam cieplutko :)

ps. u mnie taka owulka, ze mi lewy jajnik zaraz peknie :dry: ale bedzie jeszcze musial dwa miechy poczekac...
 
reklama
hej dziewczynki:-):-)
widze, że Was tu dużo:-):-):-)
Maggie kochana próbuje dojść co i jak tu u Was ale ciężkawo:-):-):-),co tam u Ninonki i Agadaria?
pozdrawiam i buziaki z pozytywnymi fluidkami wysyłam:-):-):-)
 
Do góry