reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam!
Jestem tu nowa:-)
Również staramy się o maluszka( po raz pierwszy),staramy się dwa miesiące:-D

Pozdrawiam
 
reklama
Hej monika28 - witam w imieniu swoim jak i "zaginionych" koleżanek. Jesteśmy w podobnej sytuacji - ja też czekam na pierwszego maluszka tylko że staramy się troszkę dłużej :-):tak:
 
i będę tak pisać sobie sama do siebie :-D .....

Coś dla wszystkich:

"Pewnej nocy człowiek miał sen. Śnił, że idzie wzdłuż plaży z Bogiem. Na niebie przemijały sceny z jego życia. Do każdej sceny pojawiały się dwie pary stóp, jedna należała do niego, a druga do Boga. Kiedy ostatnia scena jego życia przemknęła przed jego oczyma, on odwrócił się i spojrzał na ślady stóp na piasku. Zauważył, że wiele razy na ścieżce jego życia była tylko jedna para śladów. Zauważył również, że miało to miejsce w najbardziej smutnych i złych momentach jego życia. Bardzo go to poruszyło i chciał wiedzieć czemu tak się stało.
Spytał więc Boga.

- Boże, Ty powiedziałeś, że kiedy zdecydowałem się iść za Tobą, Ty zawsze będziesz przy mnie. Jednakże w czasie najbardziej dla mnie przykrym, zauważyłem na piasku tylko jedną parę śladów stóp. Nie rozumem, dlaczego kiedy najbardziej potrzebowałem Ciebie, Ty mnie opuściłeś?

Bóg mu odpowiedział;

- Moje Najdroższe Dziecię, wiesz, że Cię kocham i nigdy nie zostawiłbym Ciebie.
W czasie Twych trudów i cierpień, kiedy widzisz tylko jedną parę stóp, wtedy ja Ciebie niosłem na rękach... "
 
hej dziewuszki... ja odwiedzam Was raz na kilka dni... nie nakręcam się :D odebrałam kilka dni temu wyniki cytologiczne i hormonalne... hormony w normie ale wskazują na PCOS.... o cytologii lepiej nie wspomnę bo tragedia przed duże T:-( czeka mnie kilka badań i zabiegów... a póki co mam wrażenie że jakoś w tym cyklu jeżeli miałam owulkę to zdarzyła się ona dużo wcześniej niż powinna... między 10 a 14 lutego nie czekam na @... tzn mam nadzieję, że się nie pojawi:-D mam jakieś dziwne przeczucia mimo, że nie mam żadnych objawów....

całuję i starać się tam intensywnie....
w maju będę mieć brata :D ojciec mnie uszczęśliwił hehehe
 
Witam
Jestem nowa na forum. Też planujemy z mężem rozpocząć starania o drugie dzieciątko. Pierwszą ciąże niestety poroniłam w 6 tyg. Po 2 miesiącach okazało się że znów jestem w ciąży:biggrin2: Ciąża była zagrożona (plamienia, skurcze) leżałam całe 8 miesięcy ale w lutym 2007 urodziłam zdrową córeczkę Paulinkę. Teraz bardzo chciałabym mieć drugie dziecko ale boję się:sad::sad: Mam 28 lat. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona.
 
No wkońcu ktoś się odezwał :-D:-)


hej dziewuszki... ja odwiedzam Was raz na kilka dni... nie nakręcam się :D odebrałam kilka dni temu wyniki cytologiczne i hormonalne... hormony w normie ale wskazują na PCOS.... o cytologii lepiej nie wspomnę bo tragedia przed duże T:-( czeka mnie kilka badań i zabiegów... a póki co mam wrażenie że jakoś w tym cyklu jeżeli miałam owulkę to zdarzyła się ona dużo wcześniej niż powinna... między 10 a 14 lutego nie czekam na @... tzn mam nadzieję, że się nie pojawi:-D mam jakieś dziwne przeczucia mimo, że nie mam żadnych objawów....

całuję i starać się tam intensywnie....
w maju będę mieć brata :D ojciec mnie uszczęśliwił hehehe

Catedra - czyżby kobieca intuicja??? Masz rację, nie nakręcaj się ale odzywaj się częściej :-);-) No, to Twój tatuś się postarał :-D:-D:-D Gratulacje


Hej Maggie_f u nas wszystko oki.W piątek ide do lekarza,ciekawe czy mi zrobi USG :)

to super, napisz koniecznie co i jak po wizycie. Mi się zbliża owu i tak się akurat złożyło że 9 lutego mam wizytę u gina to może coś tam zobaczy czy jakiś pęcherzyk pękł albo co. :-)

Witam
Jestem nowa na forum. Też planujemy z mężem rozpocząć starania o drugie dzieciątko. Pierwszą ciąże niestety poroniłam w 6 tyg. Po 2 miesiącach okazało się że znów jestem w ciąży:biggrin2: Ciąża była zagrożona (plamienia, skurcze) leżałam całe 8 miesięcy ale w lutym 2007 urodziłam zdrową córeczkę Paulinkę. Teraz bardzo chciałabym mieć drugie dziecko ale boję się:sad::sad: Mam 28 lat. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona.

Witaj Kochana - no pewnie że Cie przyjmiemy. I niczego się nie bój, trzeba myśleć optymistycznie i wtedy musi być ok. Złymi myślami podobno można przyciągnąć złe rzeczy więc główka do góry i rozpoczynaj staranka. :tak:
 
Sylwijka wchodzisz w swój profil, w edytuj profil a potem edytuj sygnaturę. I w to duże puste okienko kopiujesz link ze strony np. lilypie (tam chyba się 3 linki pojawią jak stworzysz nowy suwaczek, to kopiujesz ten drugi)

Oooo, znalazłam na jakimś forum dokładniejszy opis:



suwaczek ze strony
Lilypie : Free Baby stuff : Updated 23 Aug, 06..
1. Wejdź na tę stronę
2. Kliknij na Baby days ticker
3. Zaznacz Expecting a baby
4. Select baby's due-date, czyli zaznacz, na kiedy masz przewidziany termin porodu
5. Select time zone, czyli zaznacz strefę czasową - ja wybrałam czas dla środkowej Europy czyli UTC +1.00
6. Wybierz sobie jak ma wyglądać twój suwaczek-jaka linijka i jaki znacznik, jakie tło (przezroczyste lub białe)
7. View changes, czyli zobacz, jak wygląda Twój suwaczek, jeśli wszystko ok to zaznacz Remember my details
8. Następnie pod spodem masz trzy ramki z adresem twojego suwaczka. Wybierz BBCODE i skopiuj go. Uwaga! Widoczne są dwie linijki, cały adres ma trzy linijki - skopiuj cały!!


Suwaczek możesz wklejać do każdego posta "ręcznie"(zapamiętać adres i za każdym razem go wklejać), albo, wkleić jako swój stały podpis. W tym celu musisz wejść na swój profil i w tabelce EDYTUJ SYGNATURĘ wkleić ten adres:

U góry strony masz różową tabelkę z napisami PANEL UZYTKOWNIKA, FAQ ,LISTA UŻYTKOWNIKÓW.....
Musisz:
1. Wejść w USTAWIENIA i z lewej strony ekranu w "edytuj sygnaturę"
2. i tam wkleic adres suwaczka w okienko jak przy pisaniu postu
3. Zjechać na sam dół i kliknąć wyślij
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry