reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hej, dziewczyny! no co wy takie wszystkie na nie ostatnio?! Ja jestem z natury pesymistką ale to co tu się wyprawia..... no no no!!!:szok:
Musimy się wspierać. Ja mam dziś 3 dc. Okres na całego ale już obliczam dzień owulacji i zwieram szyki! Musi się udać tym razem. Mam już za sobą wiele miesięcy starań ale przecież trzeba walczyć!

Ktoś tu przed chwilą pisał, że ma chyba cykle bezowulacyjne. Mój lekarz na ostatniej wizycie przepisał mi (tak na wszelki wypadek) tabletki na owulację clostilbedyt i potem na przedłużenie fazy lutealnej duphaston. Jestem więc obstawiona hormonami i ruszam w bój. Musi się udać.;-)
Wiele z was pisze, że nie wolno myśleć o zachodzeniu, że jak się o tym ciągle mówi to jest dużo ciężej, że to stresuje...
Wierzę, że to może być prawda, ale ja akurat nie mogę sobie pozwolić na spontona i nie myśleć o tym kiedy mam owu a kiedy nie bo nie mam czasu (jak nie zajdę w przeciągu 3 cykli to czeka mnie operacja), dlatego też staram się te wszystkie myśli powiązać z czymś dobrym. Myślmy o sukcesie a nie o ewentualnej porażce.:-D

Aha i jeszcze coś,
mam coś takiego, że w 1dc obliczam sobie zaraz kiedy owulacja i kiedy ewentualna data porodu hehe... no i jak teraz zajdę to będzie październik, czyli skorpion.
Ja nie jestem jakąś fanatyczką astrologii ale...
tak jakoś słyszałam zawsze, ze skorpion to najtrudniejszy i najbardziej jakby ciemny znak zodiaku. nigdy się jakoś osobiście nie spotkałam z wrednym skorpionem i jak poczytałam to się okazało, że mój znak (byk) i znak męża (ryby) świetnie się dogadują ze skorpionami, więc może to znak? hehe
to tyle... trochę się rozpisałam, sory
ja też co miesiąc sobie obliczam datę porodu :-) hihi jesli uda się w tym (właśnie rozpoczętym cyklu) wychodzi mi 6 listopada. Juz mam jednego skorpiona i to naprawdę trudny charakterek!!! Byłoby zabawnie, bo Kubuś jest z 8 listopada :-D
ale ja do tego wszystkiego podchodzę na luzie. Dopiero zaczęliśmy staranka więc nie ma presji. Liczę co prawda kiedy mam owu, ale nie przestrzegamy tego. Przytulamy się kiedy mamy ochotę (choć musze przyznać, że mój mąż od kiedy podjęliśmy decyzję o drugim dziecku ma ochotę bez przerwy :sorry2:) no i juz raz się udało - tez bez specjalnego zachodu, bez leków, testów owulacyjnych itp po prostu sponton.. Ktos niedawno pisał, ze nie wierzy, ze to się udaje, a jednak!
 
reklama
Bisia, życzę powodzenia! Trzymajmy się razem!

Kilolek!
Pomyliłam się w ostatnim wpisie. Ostatnia miesiączka u mnie 29 styczeń. Termin spodziewany 6 listopad a nie październik jak napisałam. Tak jak u ciebie! Ale by było! :-D
Super! Mam nadzieję, że nam się uda!
Choć mam 28 lat, muszę przyznać, że boję się trochę, czy dam sobie radę w roli mamy. To przecież taka odpowiedzialność. Brzmi to banalnie, wiem, ale w moich oczach jest to ogromne wyzwanie.
Jeśli ten charakterny skorpionek, o którym piszesz to ten na zdjęciu to chyba nie mam się czego obawiać. Jest taki słodziutki!
Aha i jeszcze jedno, nie potrafię sobie wyobrazić uczucia mamy, która widzi po raz pierwszy swoje dziecko. To musi być niesamowite. Poznajesz nowego człowieka, który nigdy nie był ci obcy.
 
Ostatnia edycja:
Witam :-).Jestem nową staraczką.Mam 40 :szok: lat,córkę 17 i syna 13 lat.Od marca'08 staram się o jeszcze jedną dzidzię.Jest ciężko,bo czas mnie goni...:angry:a tu nic.
Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie staranka.
 
Witaj mad13 to jesteśmy w podobnej sytuacji, tylko że ja mam dzieci 14 i 6 i może uda mi się jeszcze jedno chociaż czas goni, to dopiero 2 cs, więc damy radę..... tak myślę.
Życzę wszystkim zafasolkowania......
 
jestem z wami kobietki ja już się staram od sierpnia ale nadal nic mam nadzieje że w tym roku Bozia da nam wszystkim upragniony skarb:-)
trzymam kciuki
 
Witam ja już niestety na nogach od 7 bo synek zrobił pobudkę jak zawsze, ugotowałam rosołek i zaraz idę do kościółka, pozdrawiam wszystkie staraczki:-)
 
Hej Dziewczyny,

Nie było mnie pare dni ale tu straaaaaaaaaaaaaaszne pustki :confused:

Witam :-).Jestem nową staraczką.Mam 40 :szok: lat,córkę 17 i syna 13 lat.Od marca'08 staram się o jeszcze jedną dzidzię.Jest ciężko,bo czas mnie goni...:angry:a tu nic.
Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie staranka.

Witaj mad13 to jesteśmy w podobnej sytuacji, tylko że ja mam dzieci 14 i 6 i może uda mi się jeszcze jedno chociaż czas goni, to dopiero 2 cs, więc damy radę..... tak myślę.
Życzę wszystkim zafasolkowania......

Witajcie - czas goni ale trzeba pozytywnie myśleć. Na pewno niedługo będziecie się cieszyły z fasoleczek. :-)

Madziaaas - jak się czujesz nasza 'ciężarówko' ???

Ninonka - a co u Ciebie? Zapomniałaś o nas???? jak tam fasolka?

Beti też siedzi cichoooooooooo.

Kasiulek - co z Tobą słońce, byłaś na drugiej betce? Co u Ciebie?

Kaira - Kochana, jak tam, jeżeli nas podczytujesz to pamiętaj o mnie, czekam na wieści. :tak:
Kinga - jak Filipek, co z mamą???


Dziewczyny, ogolnie rzecz biorąc to widzę że niektóre dziewczyny uciekają z forum bo ono nakręca. Może i tak trochę jest ale to przecież od nas samych zależy czy się nakręcamy czy nie. Mamy się wspierać i dodawać sobie sił. Dla mnie to forum to bardziej taki relaks psychiczny, możliwość podzielenia się smutkami i radościami, obawami itp. W grupie zawsze raźniej. :-);-) Przecież nie trzeba tu tylko o fasolkach pisać ale o różnych rzeczach. Ostatnio był motyw na pisanie kawałów. Trochę wcześniej Beti podrzuciła przepis na zaje.... ciasteczka. Więc może piszmy sobie tu także o takich właśnie luźnych rzeczach. Takie e-kumpele z sieci :-D:-D:-D

Co Wy na to?
 
Ostatnia edycja:
A tu fajny obrazeczek :-D:tak::-)
 

Załączniki

  • DSCN3169 (2).jpg
    DSCN3169 (2).jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 23
reklama
:-D:-D:-D

zapożyczyłam cosik z innego forum:

"Zrób to zadanie matematyczne a rezultat na pewno Cię zadziwi...
Trwa tylko 20 sekund. Wszystko, co musisz zrobić to postępować zgodnie z instrukcjami i przede wszystkim nie zaglądać na koniec zanim nie skończysz liczyć.

Zaczynamy!


1. Pomyśl ile razy w ciągu tygodnia chciałbyś uprawiać sex.
2. Pomnóż wynik przez 50
3. Następnie dodaj 44
4. Następnie pomnóż przez 200.
5. Jeśli w tym roku miąłeś już urodziny dodaj 105. Jeśli nie dodaj 104.
6. Ostatni krok: od otrzymanego wyniku odejmij rok urodzenia (np. 1941, 1971, itd....)


Kiedy wykonasz już wszystkie działania powinieneś otrzymać numer pięciocyfrowy?
A więc:

• Pierwsza z 5 cyfr oznacza ile razy w ciągu tygodnia chcesz uprawiać sex, prawda?
Ale to nie wszystko.
• Ostatnie dwie cyfry wskazują ile masz lat.
Ale najlepsze jeszcze przed nami.
• Druga i trzecia cyfra dają ....
POZYCJĘ KTORĄ NAJBARDZIEJ LUBISZ ŚWINTUCHU!!!!!!"


:-);-)
 
Do góry