reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Madziaas - czekam na wieści.

A troszkę mnie było bo pojawiły się wątpliwości związane z fasolką, przestraszylam się trochę i miałam myśli żeby zacząć brać tabsy. Ale na szczęście mój M. mnie ogarnął i odgonił czarne chmury. Więc jestem, ze zdwojoną dawką optymizmu i determinacji :-)
 
Hej Dziewczyny,

Nie było mnie pare dni ale tu straaaaaaaaaaaaaaszne pustki :confused:
bo @ trwa i działania wstrzymane;-)

Witam
Jestem nowa na forum. Też planujemy z mężem rozpocząć starania o drugie dzieciątko. Pierwszą ciąże niestety poroniłam w 6 tyg. Po 2 miesiącach okazało się że znów jestem w ciąży:biggrin2: Ciąża była zagrożona (plamienia, skurcze) leżałam całe 8 miesięcy ale w lutym 2007 urodziłam zdrową córeczkę Paulinkę. Teraz bardzo chciałabym mieć drugie dziecko ale boję się:sad::sad: Mam 28 lat. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona.
grunt to pozytywne myslenie!!!

Witajcie nowe koleżanki, miło że już nie jestem najświeższa. :-)

Dzięki chyba się udało:)
o tak, udało się, a na suwaczku:
"czas na domowy test"
i co? juz był w użyciu? zdawaj szybko relację :-):-)
 
Testu nie robię bo @ u mnie nieregularne ostatnio spóźnienie trwało 10 dni:no:
Ale karmiłam moją córeczkę jeszcze do połowy stycznia piersią. Straszne 2 latek a przy cycusiu siedziała ale to przez ta zagrożona ciążę tak się nad córcią rozczulam.Odstawienie bez problemu poszło. Więc to chyba z tego wynikają moje problemy z regularnością. Choć przed ciążą nie było lepiej i 40 dniowe cykle:baffled: W cyklu w którym zaszłam w ciążę z córcią musiałam w połowie cyklu brać Luteinę żeby pomóc w zagnieżdżeniu. Podziałało:-) Teraz nic nie biorę bo w ciąże bardzo szybko zachodzę gorzej z jej utrzymaniem:sad: Ciężko z tym u mnie. Z córcią pół ciązy Luteina zastrzyki Kaprogest, kroplówki, krążek na szyjkę leżenie w szpitalu. A urodziła się 4 dni po terminie poród wywołany:wściekła/y:i bądź tu człowieku mądry
 
A testu powiedziałam szybko nie zrobię wolę nie wiedzieć za szybko potem niepotrzebny stres jak z córcią co tydzień na usg musiałam latać dopiero na 4 wizycie było widać zarodek i serduszko a jaki stres miałam tym bardziej że wcześniej poroniłam. Moja panna śpi też idę do łózka bo o 6.30 pobudka:wściekła/y:
Udanych staranek dla wszystkich
 
Sylwijka - widzę że duuużo przeszłaś, dużo nerwów i bólu ale jestem pewna że córa Ci to wynagrodziła. Mam tylko nadzieję że z kolejnym maleństwem już nie będiesz miała takich przeżyć i bez nerwów będziesz się mogła cieszyć błogosławionym stanem. :tak: Kolorowych snów
 
Ostatnia edycja:
Sama mam nadzieję że uda się:-) i tym razem bez komplikacji :tak:Warto było tyle cierpieć być mieć ten swój jedyny skarb. A teraz marzymy o rodzeństwie dla naszego skarba zresztą sama powoli się domaga. Na pytanko co chce na urodzinki odpowiedziała "dzidziusia":szok: tak mniej więcej zareagowałam. No buziaki.
 
reklama
Do góry