reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
a wiesz, co? ja bym zrobiła jeszcze raz bete za kilka dni. Żeby sprawdzić czy przypadkiem nie rośnie, bo z tą betą na początku to bywa różnie. Ja miałam bardzo niską i lekarz (idiota, pi..,, pi.., pi..) chciał ciążę usunąć, bo upośledzona! lekarz domowa kazała mi się uspokoić, iść za 2 dni znów na betę i jeśli urośnie zmienić lekarza. Tak też zrobiłam, bo jak widać na zdjęciu poniżej upośledzony to najwyżej był ten lekarza :wściekła/y: zboczyłam z tematu, sorki, zawsze jak sobie to przypomne to mnie wnerw bierze
 
Po poronieniu rozregulował mi się okres i nie wiem teraz kiedy mam owulację więc może coś w tym jest? Może rzeczywiście pójdę na betę jeszcze raz. Musimy to przemyśleć z moim mężulkiem bo nie wiem czy chcemy się stresować znów. Ale dziękuję za poradę. Może to bardzo wczesna ciąża...
 
a wiesz, co? ja bym zrobiła jeszcze raz bete za kilka dni. Żeby sprawdzić czy przypadkiem nie rośnie, bo z tą betą na początku to bywa różnie. Ja miałam bardzo niską i lekarz (idiota, pi..,, pi.., pi..) chciał ciążę usunąć, bo upośledzona! lekarz domowa kazała mi się uspokoić, iść za 2 dni znów na betę i jeśli urośnie zmienić lekarza. Tak też zrobiłam, bo jak widać na zdjęciu poniżej upośledzony to najwyżej był ten lekarza :wściekła/y: zboczyłam z tematu, sorki, zawsze jak sobie to przypomne to mnie wnerw bierze
Co za de**l, bardzo dobrze że zmniełaś lekarza, dziecko zdrowe jak ryba a upośledzonego to on chyba miał... hehe


Po poronieniu rozregulował mi się okres i nie wiem teraz kiedy mam owulację więc może coś w tym jest? Może rzeczywiście pójdę na betę jeszcze raz. Musimy to przemyśleć z moim mężulkiem bo nie wiem czy chcemy się stresować znów. Ale dziękuję za poradę. Może to bardzo wczesna ciąża...

Ale to faktycznie może być wczsna ciąża, przecież na teście z nieba się nie bierze druga kreska, mimo, że bardzo jasna.... Trzymam kciuki żeby to była fasolka!
 
Wszystkie jesteście KOCHANE!!! :tak:

Powiem Wam jeszcze jedną historię. Stwierdziłam,że coś jest nie tak i zrobiłam jeszcze jeden test,wczoraj. Pierwszy był pre-test (w piątek) czyli chyba najczulszy,a drugi bobo-test. Zrobiłam go rano i wynik był negatywny. Niby. Wróciłam wieczorem z pracy i co? Na teście pokazała się bardzo, bardzo delikatna druga kreska. SZOK!!! Ja wszystko rozumiem,ale takie jajca przeżywam pierwszy raz. Test niby słabszy od tego pierwszego,ale coś się pokazało. Nie rozumiem dlaczego "słabe" testy pokazują taki wynik,a beta inny. Ehh... Co ja przeżywam, mówię Wam. W czwartek jeszcze jeden test jeśli @ nie przyjdzie i zacznę ją wywoływać.


Kasiu nienakrecaj sie!!!Co ma byc to bedzie;-)Wiem ta niepewnosc...........
Kochana ja mialm juz taki przypadek w grudniu jak ci pisalam pozytywny test,pierwsza beta lekko podwyzszona druga juz negatywna.Co do jasnej kreski na tescie tez mialam i to nieraz,pokazala sie po czasie ktory jest napisany ze np po 10 minutach wynik moze byc niewiarygodny ,no ale zobaczylam po okolo 30 minutach jakas slaba i juz psychika dzialala,okresy tez nieregularne mialam wiec czym dluzej nieprzychodzil wiezylam ze to fasolka,a niestety zle myslalam i ja na tm ucierpialam.Najlepiej powtorz bete bedziesz wiedziala na czym stoisz.Ja osobiscie niewierze w testy,nieraz sie na nich przejechalam bo pokazaly pozytywny wynik.A wiadomo,ze niepisza tam na testach do kiedy odczytywac wynik od tak sobie cos w tym musi byc.Jeszcze raz kochana ,glowa i nogi do gory jesli nie tym rzem to nastepnym.Niezalmuj sie i wierz,ze wkoncu sie uda,niestety bo tylko to nam zostlo:tak:Przytulam mocno
 
no no drogie Panie dzisiaj wszystko sie okaze... ide do lekarza... i zobaczymy czy cos wyszlo z tego czy tez nie. trzymajcie za mnie kciuki... dobranoc
 
reklama
cześć Kochane,
wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam sobie test owulacyjny. Miałam ich nie używać w tym cylku - tak sobie obiecywałam ale byłam taka ciekawa.... kupiłam takie droższe z apteki bo po ostatnich przygodach z testami z allegro, gdzie przez cały cykl miałam tylko jedną kreskę już miałam dość. No i wyszły piękne dwie krechy. także jest owu....bynajmniej taką mam nadzieję. test zrobiłam w 10 dc...trochę wcześnie ale mam nieregularne i nigdy nie wiem kiedy mam...
Staranka były i dziś też będą i jutro i codziennie:))))))))):-):-D

pozdrawiam was wszystkie z rana i życzę miłego dnia.
Ciągle witam też nowe staraczki, które ciągle do nas dołączają.
 
Do góry