reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hej dziewczynki! Ja już po owulacji. Teraz czekam na @, ma być 7 lub 8. Prawie w moje urodziny. Mam nadzieję, że będę miała fasolkowy prezent. Staram się nie nakręcać ale wiecie jak to jest. Zwłaszcza po owulacji i przed @...

zatem gaba nie nakrecaj się..spokojnie..wyluzuj..nie mysl..ale

Z CAŁEGO SERCA ŻYCZĘ CI BYŚ OTRZYMAŁA NAJWSPANIALSZY PREZENT URODZINKOWY!!!!
 
reklama
Staram się ale czasami to aż nie mogę spać. Zawsze z natury byłam bardzo niecierpliwa i nienawidziłąm na coś czekać, więc teraz tym barzdziej chciałabym już wiedzieć. W sumie to jest to dopiero nasz 3 miesiąc starań, także wszystko przed nami. A poza tym w tym miesiącu nawet za bardzo się nie przykładaliśmy. Więc raczej liczę na @
 
Staram się ale czasami to aż nie mogę spać. Zawsze z natury byłam bardzo niecierpliwa i nienawidziłąm na coś czekać, więc teraz tym barzdziej chciałabym już wiedzieć. W sumie to jest to dopiero nasz 3 miesiąc starań, także wszystko przed nami. A poza tym w tym miesiącu nawet za bardzo się nie przykładaliśmy. Więc raczej liczę na @
gaba my ostatnio staraliśmy się 2 cykle i strasznnie chodziłam podminowana i okropnie to wszystko przeżywałam. Ze stresu mi eiś za każdym razem @ spóźniała. Wstyd się przyznać, ale byłam tak niecierpliwa, że przez te 2 miesiące zużyłam 20 testów ciążowych!!!!!! :zawstydzona/y: całe szczęście, że kupiłam hurtowo na allegro to wyszło niedrogo. W trzecim miesiącu pożarłam się ostro z moim mężem, ale tak że cieszyłam się, że nie jestem w ciąży, bo jak mu mówiła po złości, że nie chcę z nim dziecka i takie tam bla, bla, bla i co się okazało ?! że oczywiście w ciąży byłam!!! tylko jak chwilowo "nie chciałam" to się udało
 
...tylko jak chwilowo "nie chciałam" to się udało

Bo taka jest prawda, jak dziewczyny się nakręcają codziennie o tym myślą, że prawie idzie zwariować to się nie udaje, a jak podchodzi się do tego w inny sposób to się udaje i tak było w moim przypadku... Nie myślałam przez dłuższy czas o tym ze przytulanka coś mają przynieść, poza przyjemnością i co patrze na test 1 ,2 i 3 i co widze II kreseczki
 
No szczeże mówiąc to ja też w tym miesiącu z M miałam parę cichych dni. Ja akurat czułam, że mam owulacje ( nie kupowałąm jeszcze testów owulacyjnych) a on w tym czasie nie miał ochoty bo praca ciężka itd...
Także w sumie parę dni po owulacji się tuliliśmy więc nie wiem czy coś z tego będzie.
 
Wszystkie jesteście KOCHANE!!! :tak:

Powiem Wam jeszcze jedną historię. Stwierdziłam,że coś jest nie tak i zrobiłam jeszcze jeden test,wczoraj. Pierwszy był pre-test (w piątek) czyli chyba najczulszy,a drugi bobo-test. Zrobiłam go rano i wynik był negatywny. Niby. Wróciłam wieczorem z pracy i co? Na teście pokazała się bardzo, bardzo delikatna druga kreska. SZOK!!! Ja wszystko rozumiem,ale takie jajca przeżywam pierwszy raz. Test niby słabszy od tego pierwszego,ale coś się pokazało. Nie rozumiem dlaczego "słabe" testy pokazują taki wynik,a beta inny. Ehh... Co ja przeżywam, mówię Wam. W czwartek jeszcze jeden test jeśli @ nie przyjdzie i zacznę ją wywoływać.
 
reklama
Kasiulek, a co dostałaś na wywołanie? Może duphaston? Jesli tak to spokojnie możesz wziąć, bo on ma to do siebie, że wywołuje @ jeśli nie ma zarodka, a ciążę podtrzymuje (jakoś to tam wpływa na WłAśCIWA regulacje hormonalną, nie znam się dokładnie)
 
Do góry