reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Jak mówiłam jestem jeszcze na chwile, ale uciekam bo mężuś się wkurza, że ma wolne od pracy a ja na komputerze zalegam.:sorry2:
Nie będe mogła prędko zasnąć, ale pomyśle....:tak:
W poniedziałek, albo we Wtorek na Betke bo nie wierze jeszcze tak w 100% kurcze no!:-)

ALE WIECIE CO PRAWIE 3 MIECHY PO ODSTAWIENIU TABSÓW I PO PIERWSZYCH STARANKACH TRAFIONY ZATOPIONY... :tak:A BAŁAM SIĘ ŻE NIE BĘDZIE OWULKI, :sorry2:BO STRASZYLI MNIE O TYM, ŻE PO TABLETKACH RÓŻNIE SIĘ DZIEJE ALE TERAZ WIEM NA WŁASNEJ SKÓRZE....
DO JUTRA KOCHANE, BEDE PÓŹNYM POPOŁUDNIEM


Kroptusia to w poniedziałek na betke ide w takim razie jak się z obowiązkami wyrobie (bo do zieleńca jade z m. barata zawieść na ferie) a jak nie to we wtorek, ale to już napewno.

asiucha-L nie dziękuje jak narzie jak bka wykaże że to fasolka to oficjalnie podziękuje :-)

dzeni4 dobre o tym kierowcy TIRa hehe

Kinga85 nie zazdrość tylko działaj a ja już jstem tego pewna że się uda!!! Trzymam kurcze mnóstwo kciukasów &&&&&&&&&&&&&
 
czesc dziewczyny,czytam was sobie i czytam a tu taka nowinka:),ninonka trzymam kciuki za ciebie i sie ciesze:) to napewno fasolinka
 
Ninonka kochana trzymam mocno paluchy za betę. :-) Chociaż patrząc na Twój test ewidentnie widać II! Tak więc Rybko szybciutko do lekarza! :tak:

Troszkę wczoraj dziewczyny poszalałyście. :-) Świetny pomysł z tymi dowcipami. Można się odstresować i pośmiać. Ja je czytałam dopiero kolo 23 i mąż mnie ciągle uciszał bo chciał spać, a ja się śmiałam.

Miłego dnia Wam wszystkim życzę! I czekam na nowe fasolki! ;-)
 
Po 3-góra 4 minutkach się pokazała jaśniuteńka i też się przyglądałam czy to kreska czy nie, ale po zaledwie munutce później już zrobiłam foto.


A JAK BYM POSZŁA DZIEŃ PRZED, LUB W DNIU PLANOWANEJ @ NA BETE TO WYKARZE???
Czesc nionka!
Wlasnie weszlam tu, zeby was odwiedzic, a tu takie wiadomosci:-):-):-)
Bardzo sie ciesze! To na pewno fasolcia. Mojej przyjaciolce tez tak wyszlo. Juz chciala test wyrzucac, ja jej powiedzialam, zeby te pare minut poczekala, no i byla druga rozowa kreseczka!
Trzymam kciuki za bete.
Pozdrawiam!
 
hej dziewczynki:-)
wpadłam się przywitać, a tu takie wiadomości!!:-):-)
Ninonka kochana, bardzo się cieszę:-):-)

GRATULACJE SŁOŃCE!!:-):-)



pozdrawiam wszystkich cieplutko:-):-):-)

 
reklama
Do góry