reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Tak kochane to test ciążowy kupiłam jakiś pre test z taką babką (chyba aktorką co w rodzinie zastępczej gra) i dzidzią Na obrazku.
ALE JAJA, A ZROBIŁAM 3 DNI PRZED @

NIE NO ALE SIĘ NIE NAKRĘCAM, BOJE SIĘ NAKRĘCAĆ... A JEŚLI TO NIE FASOLKA (JEZU JAKIE MI MYŚLI DO GŁOWY TERAZ PRZYCHODZA)

W poniedziałek powtórze test, a jak będzie już 100% II to ide do Pani gin

Jestem bardzo dobrej mysli kochana :) wszystko wskazuje na fasolke, teraz trzeba czekac do dnia @ i powtorzyc :)) a jesli chodzi o grype to czesto objaw fasolki, oslabiony organizm lapie mase infekcji ja tez bylam niby przeziebiona, zimno, katar itp a to byla fasolina
 
reklama
Kroptusiaczyli jeśli Ty też kochana zrobiłaś kilka małych dni wcześniej i teraz jesteś pewna że to Twoja fasolka to mogę być dobrej myśli :tak:
 
Kroptusiaczyli jeśli Ty też kochana zrobiłaś kilka małych dni wcześniej i teraz jesteś pewna że to Twoja fasolka to mogę być dobrej myśli :tak:

Powiem tak...ja zrobilam w sobote a @ pownnam byla dostac dopiero w czwartek to sporo dni przed :) i mi wyszedl na poczatku nawet nie kreseczka rozowa ale tak jakby jej cien ale widzialam go, na zdjeciu jednak nie bylo widac, dopiero potem powtorzylam na 2, 3 dzien innymi testami pre test, bobo i quick i na wszystkich wyszla cieniutka rozowa ale juz lepsza :) i tez tysiac mysli a jesli to nie fasolka, dopiero gin mnie przekonal jak powiedzial ze 5 tydz bo nawet w bete nie wierzylam

Twoja juz widac golym okiem a pokazala sie od razu czy po czasie ??
 
Powiem tak...ja zrobilam w sobote a @ pownnam byla dostac dopiero w czwartek to sporo dni przed :) i mi wyszedl na poczatku nawet nie kreseczka rozowa ale tak jakby jej cien ale widzialam go, na zdjeciu jednak nie bylo widac, dopiero potem powtorzylam na 2, 3 dzien innymi testami pre test, bobo i quick i na wszystkich wyszla cieniutka rozowa ale juz lepsza :) i tez tysiac mysli a jesli to nie fasolka, dopiero gin mnie przekonal jak powiedzial ze 5 tydz bo nawet w bete nie wierzylam

Twoja juz widac golym okiem a pokazala sie od razu czy po czasie ??

Po 3-góra 4 minutkach się pokazała jaśniuteńka i też się przyglądałam czy to kreska czy nie, ale po zaledwie munutce później już zrobiłam foto.



A JAK BYM POSZŁA DZIEŃ PRZED, LUB W DNIU PLANOWANEJ @ NA BETE TO WYKARZE???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ninonka!!! :-D wiesz co... no poprostu Ekstra ja wiem że to dzidzia!:tak: gratki ciche i powtórz tescik jutro sobie.
Ale sie dziewczyny zaciązają no :-)
jejku ja też chce!!!:-p ah marzenie

JASNE ŻE BETA WYKAŻE ! :)
 
ninonka!!! :-D wiesz co... no poprostu Ekstra ja wiem że to dzidzia!:tak: gratki ciche i powtórz tescik jutro sobie.
Ale sie dziewczyny zaciązają no :-)
jejku ja też chce!!!:-p ah marzenie


Słońce ja wiesz nie napalam się, bo niE wierzyłąm własnym oczom, ale skoro wy też widzicie II to super. Pociuchu się cieszę, A BETA W PONIEDZIAŁEK 2 DNI PRZED PLANOWANĄ @ WYJDZIE???
A CO DO CIEBIE TO JEŻELI JUŻ MAM JAKIEŚ TO PRZESYŁAM CI FLUIDKI~~~~~~~~~~

A TO DA INNYCH JESZCZE NIE ZAFASOLKOWANYCH ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Tak kochane to test ciążowy kupiłam jakiś pre test z taką babką (chyba aktorką co w rodzinie zastępczej gra) i dzidzią Na obrazku.
ALE JAJA, A ZROBIŁAM 3 DNI PRZED @

NIE NO ALE SIĘ NIE NAKRĘCAM, BOJE SIĘ NAKRĘCAĆ... A JEŚLI TO NIE FASOLKA (JEZU JAKIE MI MYŚLI DO GŁOWY TERAZ PRZYCHODZA)

W poniedziałek powtórze test, a jak będzie już 100% II to ide do Pani gin

WOW! Ninonka wpadłam na chwilę na forum bo rzadko tu zaglądam i taka widomośc, piekne II krechy, śmigaj w poniedziałek na betę!

MOJE GRATULACJĘ!
 
reklama
witam.....ninonka gratulacje II krech............................................ .Kierowca TIR-a wraca do domu po długiej trasie i mówi do żony:
- No, Wieśka, przywitaj starego ładnie w domu; na kolanka i laseczkę
proszę...
Ona na kolanka cyk i jedzie laseczkę.
Koleś dochodzi i mówi:
- Uffff, no wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.
******
..no to teraz jak moj pancio wroci musze wsluchac sie w jego pierwsze slowa...
 
Do góry