reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Jak mówiłam jestem jeszcze na chwile, ale uciekam bo mężuś się wkurza, że ma wolne od pracy a ja na komputerze zalegam.:sorry2:
Nie będe mogła prędko zasnąć, ale pomyśle....:tak:
W poniedziałek, albo we Wtorek na Betke bo nie wierze jeszcze tak w 100% kurcze no!:-)

ALE WIECIE CO PRAWIE 3 MIECHY PO ODSTAWIENIU TABSÓW I PO PIERWSZYCH STARANKACH TRAFIONY ZATOPIONY... :tak:A BAŁAM SIĘ ŻE NIE BĘDZIE OWULKI, :sorry2:BO STRASZYLI MNIE O TYM, ŻE PO TABLETKACH RÓŻNIE SIĘ DZIEJE ALE TERAZ WIEM NA WŁASNEJ SKÓRZE....
DO JUTRA KOCHANE, BEDE PÓŹNYM POPOŁUDNIEM


Kroptusia to w poniedziałek na betke ide w takim razie jak się z obowiązkami wyrobie (bo do zieleńca jade z m. barata zawieść na ferie) a jak nie to we wtorek, ale to już napewno.

asiucha-L nie dziękuje jak narzie jak bka wykaże że to fasolka to oficjalnie podziękuje :-)

dzeni4 dobre o tym kierowcy TIRa hehe

Kinga85 nie zazdrość tylko działaj a ja już jstem tego pewna że się uda!!! Trzymam kurcze mnóstwo kciukasów &&&&&&&&&&&&&
 
czesc dziewczyny,czytam was sobie i czytam a tu taka nowinka:),ninonka trzymam kciuki za ciebie i sie ciesze:) to napewno fasolinka
 
Ninonka kochana trzymam mocno paluchy za betę. :-) Chociaż patrząc na Twój test ewidentnie widać II! Tak więc Rybko szybciutko do lekarza! :tak:

Troszkę wczoraj dziewczyny poszalałyście. :-) Świetny pomysł z tymi dowcipami. Można się odstresować i pośmiać. Ja je czytałam dopiero kolo 23 i mąż mnie ciągle uciszał bo chciał spać, a ja się śmiałam.

Miłego dnia Wam wszystkim życzę! I czekam na nowe fasolki! ;-)
 
Po 3-góra 4 minutkach się pokazała jaśniuteńka i też się przyglądałam czy to kreska czy nie, ale po zaledwie munutce później już zrobiłam foto.


A JAK BYM POSZŁA DZIEŃ PRZED, LUB W DNIU PLANOWANEJ @ NA BETE TO WYKARZE???
Czesc nionka!
Wlasnie weszlam tu, zeby was odwiedzic, a tu takie wiadomosci:-):-):-)
Bardzo sie ciesze! To na pewno fasolcia. Mojej przyjaciolce tez tak wyszlo. Juz chciala test wyrzucac, ja jej powiedzialam, zeby te pare minut poczekala, no i byla druga rozowa kreseczka!
Trzymam kciuki za bete.
Pozdrawiam!
 
hej dziewczynki:-)
wpadłam się przywitać, a tu takie wiadomości!!:-):-)
Ninonka kochana, bardzo się cieszę:-):-)

GRATULACJE SŁOŃCE!!:-):-)



pozdrawiam wszystkich cieplutko:-):-):-)

 
reklama
Do góry