reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Czesc dziewczynki.Dawno mnie nie bylo,ale wrocilam do pracy.No ale tylko na tydzien bo od dzisiaj znowu jestem na L4.Bylam sama na sklepie mialam czesto zawroty glowy i lekarka wyslala mnie na zwolnienie.Zaczyna mi sie 14 tydzien,ale sie ciesze :) Znowu przesylam WAM fluuuidki
 
reklama
ninonka zdrowiej rybka! no teraz same wirusy a najbardziej atakują dzieci:-( i mój Synek chory jest...
madzias siedz wiec w domku i wypoczywaj:tak: spokojnych 9miesiecy ;-)
 
Hej.

U Nas niestety nici z "wielkich" planów... w czwartek wielkie choróbsko się do mnie dobrało i leżę ledwo żywa....no i po co te wszystkie wyliczenia, obserwacje, testy....ech...i znowy trzeba cały miesiąc czekać na kolejną szansę...

Nowym zafasolkowanym życzę spokojnych 9-ciu miesięcy :-)
 
A co Wy na to dziewczyny??? Czy ja widze tę jedną jaśniejszą czy to halucynacje w związku z początkiem grypy...???
Nie wytrzymałam i zrobiłam dziś...


KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tak kochane to test ciążowy kupiłam jakiś pre test z taką babką (chyba aktorką co w rodzinie zastępczej gra) i dzidzią Na obrazku.
ALE JAJA, A ZROBIŁAM 3 DNI PRZED @

NIE NO ALE SIĘ NIE NAKRĘCAM, BOJE SIĘ NAKRĘCAĆ... A JEŚLI TO NIE FASOLKA (JEZU JAKIE MI MYŚLI DO GŁOWY TERAZ PRZYCHODZA)

W poniedziałek powtórze test, a jak będzie już 100% II to ide do Pani gin
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Tak kochane to test ciążowy kupiłam jakiś pre test z taką babką (chyba aktorką co w rodzinie zastępczej gra) i dzidzią Na obrazku.
ALE JAJA, A ZROBIŁAM 3 DNI PRZED @

No to gratulacje takie cichutkie :) powtorz sobie jutro innym testem z innej firmy rano :) ja tez zrobilam 5 dni jakos tak przed @ i wyszedl pozytywny. W sb a @ mialam dostac w czw wiec wszystko mozliwe :-)
 
Do góry