reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

witam

jestem na tym watku pierwszy raz ...staramy sie o bejbusia 4 miesiace
jestem mama 10 letniego syna i dwoch aniolkow Wszystkie badania jakie porobilam wyszly ok jedynie pozostaje podwyzszona prolaktyna
 
reklama
czesc dziewczynki:) dawno mnie nie było:) ale staranka dalej trawaja i to intensywnie;) mam pytanko..... czym rozni sie sluz po owu od tego jaki ma kobieta w ciąży?i po jakim czasie sie pojawia??mam jeszcze pytanie co do bólu piersi....po jakim czasie od zapłodnienia sie pojawia?mnie zawsze bolaly od dnia owu...tera jestem tydz. po owu i bolu ani sladu...tzn. jest ale tki bardzo malutki, praktycznie nie wyczuwalny.....

gartulacje dla tych ktorym sie udalo:)
i powodzenia tym ktore sie staraja;)
bardzo prosze o odp. bo umieram z nieookoju a do @ jeszcze tydz.:(
 
Mnie piersi jak bylam w ciazy zaczely bolec dopiero po dniu spodziewanej @ i to byl jakis maly znak bo zawsze bolaly tydzien przed @ a 2-3 dni przed troszke juz mniej...Co do sluzu to sprawa indywidualna niektore go maja duzo inne mniej a jeszcze inne wcale...U mnie po owu nigdy nie bylo bialo mlecznego sluzu dlatego jak sie jakikolwiek pojawil to sie zdziwilam a najwiecej go bylo w dniu @ tak jakby bialy okres, zauwazylam go pare dni przed @ ale tylko dlatego ze zrobilam test i wyszla blada krecha wiec chcialam zbadac szyjke i jak wyjelam palec to bylo go jak dla mnie b.duzo ( porownanie: jakbym sobie wylala mleczko do demakijazu na palec :)) to bylo 4 dni przed @
 
Mnie piersi jak bylam w ciazy zaczely bolec dopiero po dniu spodziewanej @ i to byl jakis maly znak bo zawsze bolaly tydzien przed @ a 2-3 dni przed troszke juz mniej...Co do sluzu to sprawa indywidualna niektore go maja duzo inne mniej a jeszcze inne wcale...U mnie po owu nigdy nie bylo bialo mlecznego sluzu dlatego jak sie jakikolwiek pojawil to sie zdziwilam a najwiecej go bylo w dniu @ tak jakby bialy okres, zauwazylam go pare dni przed @ ale tylko dlatego ze zrobilam test i wyszla blada krecha wiec chcialam zbadac szyjke i jak wyjelam palec to bylo go jak dla mnie b.duzo ( porownanie: jakbym sobie wylala mleczko do demakijazu na palec :)) to bylo 4 dni przed @



kroptusia dziekuje ci bardzo...
byłam w ciazy w pazdzierniku, ale tylko przez 2 tyg :( i nie bardzo pamietam jak to bylo....wlasciwie to nie spodziewalam sie wtedy ciazy, bylam juz tak zmeczona staraniami ze sobie odpusciolam, no i udalo sie... na krotko:( pamietam tylko potworny bol piersi ale nie pamietam od kiedy, sluzu tez nie pamietam, mam go przez caly cykl,ale na pewno mialam metaliczny posmak w ustach.teraz nie czuje zadnego posmaku a i piersi prawie nie bola,tylko sa troche nabrzmiale no i sutki troche bola,temp mam podwyzszona conajmniej od 12 stycznia(10-11) nie mierzyłam, no i brzuch mnie pobolewa. nie wiem co myslec a do miesiaczki jeszcze tydzien to i na test za wczsnie:(
 
hej koleżanki:)

witam nowe starające się kobietki:-) i zycze powodzenia!
U nas ok
starania niebawem zaczynamy na nowo... :cool2:

pozdrawiam serdecznie
buziaki
 
Amelka84 ja też miałam w buzi dziwny posmak będąc w ciąży. Tylko nie metaliczny,a raczej coś w rodzaju kauczuku. :) Teraz kiedy zbliża się @ zawsze mam ten posmak. Nie wiem dlaczego, ale jest co miesiąc. Trochę mnie to drażni. Pozdrawiam!
 
Amelka84 ja też miałam w buzi dziwny posmak będąc w ciąży. Tylko nie metaliczny,a raczej coś w rodzaju kauczuku. :) Teraz kiedy zbliża się @ zawsze mam ten posmak. Nie wiem dlaczego, ale jest co miesiąc. Trochę mnie to drażni. Pozdrawiam!
kasiulek dziekuje ci bardzo, nie wiem jak wytrzymam do soboty:( cały tydzien:( no coz jakos musze..... tak sie zastanwiam ze moze po ziolkach o. sroki nie czuje juz bolu piersi i czuje bol w dole brzucha......hmmmm,..... juz sama nie wiem:)ze jeszcze nikt nie wymyslil testu wykazujacego ciaze nawet po kilku godz. od zaplodnienia.... o ile zycie byloby latwiejsze i spokojniejsze;)
 
Hej Dziewczyny,

Widzę, że sporo się dzieje a tylko chwilkę mnie nie było.

Witam wszystkie nowe staraczki, główki do góry, wszystkim nam się uda :-);-)


Amelka84 - widzę, że chyba testowanko będzie nam wypadało w tym samym czasie. Ja się staram nie nakręcać, nie doszukiwać żadnych objawów. Jak to napisała kiedyś ninonka - co ma być to będzie.

Kinga - jak mama? Jak się czuje po wyjściu ze szpitala?

Dziewczyny, szczerze polecam zrobienie ciasteczek ryżowych wg. przepisu Beti - robi się je mega szybko a są przepyszne. Ja musiałam zrobić drugą porcję bo pierwsza zniknęła z prędkością światła zanim jeszcze wypełniłam je dżemem. Beti, dzięki kochana i proszę o więcej :-D:-)

niunia - co z Tobą?? :eek:
 
reklama
test na nie
@ brak

poczekam, zobaczę co będzie po niedzieli

wszystkim kobietkom życzę zdrówka i powodzenia
 
Do góry