reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

witam

jestem na tym watku pierwszy raz ...staramy sie o bejbusia 4 miesiace
jestem mama 10 letniego syna i dwoch aniolkow Wszystkie badania jakie porobilam wyszly ok jedynie pozostaje podwyzszona prolaktyna
 
reklama
czesc dziewczynki:) dawno mnie nie było:) ale staranka dalej trawaja i to intensywnie;) mam pytanko..... czym rozni sie sluz po owu od tego jaki ma kobieta w ciąży?i po jakim czasie sie pojawia??mam jeszcze pytanie co do bólu piersi....po jakim czasie od zapłodnienia sie pojawia?mnie zawsze bolaly od dnia owu...tera jestem tydz. po owu i bolu ani sladu...tzn. jest ale tki bardzo malutki, praktycznie nie wyczuwalny.....

gartulacje dla tych ktorym sie udalo:)
i powodzenia tym ktore sie staraja;)
bardzo prosze o odp. bo umieram z nieookoju a do @ jeszcze tydz.:(
 
Mnie piersi jak bylam w ciazy zaczely bolec dopiero po dniu spodziewanej @ i to byl jakis maly znak bo zawsze bolaly tydzien przed @ a 2-3 dni przed troszke juz mniej...Co do sluzu to sprawa indywidualna niektore go maja duzo inne mniej a jeszcze inne wcale...U mnie po owu nigdy nie bylo bialo mlecznego sluzu dlatego jak sie jakikolwiek pojawil to sie zdziwilam a najwiecej go bylo w dniu @ tak jakby bialy okres, zauwazylam go pare dni przed @ ale tylko dlatego ze zrobilam test i wyszla blada krecha wiec chcialam zbadac szyjke i jak wyjelam palec to bylo go jak dla mnie b.duzo ( porownanie: jakbym sobie wylala mleczko do demakijazu na palec :)) to bylo 4 dni przed @
 
Mnie piersi jak bylam w ciazy zaczely bolec dopiero po dniu spodziewanej @ i to byl jakis maly znak bo zawsze bolaly tydzien przed @ a 2-3 dni przed troszke juz mniej...Co do sluzu to sprawa indywidualna niektore go maja duzo inne mniej a jeszcze inne wcale...U mnie po owu nigdy nie bylo bialo mlecznego sluzu dlatego jak sie jakikolwiek pojawil to sie zdziwilam a najwiecej go bylo w dniu @ tak jakby bialy okres, zauwazylam go pare dni przed @ ale tylko dlatego ze zrobilam test i wyszla blada krecha wiec chcialam zbadac szyjke i jak wyjelam palec to bylo go jak dla mnie b.duzo ( porownanie: jakbym sobie wylala mleczko do demakijazu na palec :)) to bylo 4 dni przed @



kroptusia dziekuje ci bardzo...
byłam w ciazy w pazdzierniku, ale tylko przez 2 tyg :( i nie bardzo pamietam jak to bylo....wlasciwie to nie spodziewalam sie wtedy ciazy, bylam juz tak zmeczona staraniami ze sobie odpusciolam, no i udalo sie... na krotko:( pamietam tylko potworny bol piersi ale nie pamietam od kiedy, sluzu tez nie pamietam, mam go przez caly cykl,ale na pewno mialam metaliczny posmak w ustach.teraz nie czuje zadnego posmaku a i piersi prawie nie bola,tylko sa troche nabrzmiale no i sutki troche bola,temp mam podwyzszona conajmniej od 12 stycznia(10-11) nie mierzyłam, no i brzuch mnie pobolewa. nie wiem co myslec a do miesiaczki jeszcze tydzien to i na test za wczsnie:(
 
hej koleżanki:)

witam nowe starające się kobietki:-) i zycze powodzenia!
U nas ok
starania niebawem zaczynamy na nowo... :cool2:

pozdrawiam serdecznie
buziaki
 
Amelka84 ja też miałam w buzi dziwny posmak będąc w ciąży. Tylko nie metaliczny,a raczej coś w rodzaju kauczuku. :) Teraz kiedy zbliża się @ zawsze mam ten posmak. Nie wiem dlaczego, ale jest co miesiąc. Trochę mnie to drażni. Pozdrawiam!
 
Amelka84 ja też miałam w buzi dziwny posmak będąc w ciąży. Tylko nie metaliczny,a raczej coś w rodzaju kauczuku. :) Teraz kiedy zbliża się @ zawsze mam ten posmak. Nie wiem dlaczego, ale jest co miesiąc. Trochę mnie to drażni. Pozdrawiam!
kasiulek dziekuje ci bardzo, nie wiem jak wytrzymam do soboty:( cały tydzien:( no coz jakos musze..... tak sie zastanwiam ze moze po ziolkach o. sroki nie czuje juz bolu piersi i czuje bol w dole brzucha......hmmmm,..... juz sama nie wiem:)ze jeszcze nikt nie wymyslil testu wykazujacego ciaze nawet po kilku godz. od zaplodnienia.... o ile zycie byloby latwiejsze i spokojniejsze;)
 
Hej Dziewczyny,

Widzę, że sporo się dzieje a tylko chwilkę mnie nie było.

Witam wszystkie nowe staraczki, główki do góry, wszystkim nam się uda :-);-)


Amelka84 - widzę, że chyba testowanko będzie nam wypadało w tym samym czasie. Ja się staram nie nakręcać, nie doszukiwać żadnych objawów. Jak to napisała kiedyś ninonka - co ma być to będzie.

Kinga - jak mama? Jak się czuje po wyjściu ze szpitala?

Dziewczyny, szczerze polecam zrobienie ciasteczek ryżowych wg. przepisu Beti - robi się je mega szybko a są przepyszne. Ja musiałam zrobić drugą porcję bo pierwsza zniknęła z prędkością światła zanim jeszcze wypełniłam je dżemem. Beti, dzięki kochana i proszę o więcej :-D:-)

niunia - co z Tobą?? :eek:
 
reklama
test na nie
@ brak

poczekam, zobaczę co będzie po niedzieli

wszystkim kobietkom życzę zdrówka i powodzenia
 
Do góry