reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
to bedziemy razem testowac i mam nadzieje razem sie cieszyc;)na razie staram sie nie nakrecac chociaz to nie takie proste;) wiem zw jezeli nie wyjdzie w tym miesiacu to w przyszłym ruszam z testami owu.... moze cos pomoga... a dziewczynki mam pytanie, czu ktoras z was mierzy sobie tempke???do 14 dnia cyklu mialam 36,6 potem dwa dnie przerwy, 17dc-36,75, 18dc-36,8 i kolejno 36,9 37,05, i dzis 36,9-21dc.czy jest szansa na to ze owu była m-dzy 14 a 18 dc?
 
niunia a jakiej firmy robials test??ze swojego doswiadczenia wiem ze pre test jest najb. czuły, przynajmniej u mnie tk było. mimo iz ciazy ju nie było to pre test jako jedyny wykrył jescze restki hormonu hcg a probowalam 3 firm. pozostałe nic nie wykazaly, a tety robiłam i po poludniu i rano.
 
amelka - no ja tempki nie mierzę, ale z tego co wiem to między 14 a 18 dc mogłaś mieś owu. Nie masz suwaczka więc nie wiem jak długie masz cykle? pewnie 27-28 dni??? ja się trochę zapoznałam z testami i owu i jakby co od nastepnego cyklu będę działać i kontrolować
 
niunia - a ile Ci sie spóźnia?

3 dni

to bedziemy razem testowac i mam nadzieje razem sie cieszyc;)na razie staram sie nie nakrecac chociaz to nie takie proste;) wiem zw jezeli nie wyjdzie w tym miesiacu to w przyszłym ruszam z testami owu.... moze cos pomoga... a dziewczynki mam pytanie, czu ktoras z was mierzy sobie tempke???do 14 dnia cyklu mialam 36,6 potem dwa dnie przerwy, 17dc-36,75, 18dc-36,8 i kolejno 36,9 37,05, i dzis 36,9-21dc.czy jest szansa na to ze owu była m-dzy 14 a 18 dc?

ja się nie nakręcam
M już chce oblewać i muszę go ciągle stopować
ale był co 24 dni już kilka razy pod rząd to może za wcześnie u mnie na test
doktor kazał czekać ok dwa tygodnie

niunia a jakiej firmy robials test??ze swojego doswiadczenia wiem ze pre test jest najb. czuły, przynajmniej u mnie tk było. mimo iz ciazy ju nie było to pre test jako jedyny wykrył jescze restki hormonu hcg a probowalam 3 firm. pozostałe nic nie wykazaly, a tety robiłam i po poludniu i rano.

bobo test, niby po sześciu dniach


pożyjemy zobaczymy
 
amelka - szansa jest, pewnie. Mam nadzieję że nam się uda w tym cyklu a jak nie to najwyżej potestujemy testami owu w następnym cyklu :-D A nie bolały Cię jajniki? Obserwowałaś śluź?
 
niunia ja tez robiłam m.in. bobo test i nie wyszedl a pre test wyszedł pozytywny. mala kup jutro pre test i poboj;) mi wyszedl jakiec 4 dni po poronieniu, to Tobie tez moze wyjdzie wczesniek;) trzymam bardzo mocno kciukasy;)

maggie no własnie przezroczystego sluzu nie zauwazylam ale było bardzo mokro i wilgotno......jajniki troszke pobolewały, zawsze rozpoznawalam owu po bolu piersi, ale w tym cyklu cisza.....troszke bola mnie sutki i poblewa brzuch i tyle.a nie wiem co myslec o tempce bo jestem poczatkujaca;)
 
Witajcie Dziewczyny, dziś rano obudził mnie ostry, pulsujący ból i parcie na cewkę moczową - myślałam, że zwariuję z bólu.......Przesiedziałam cały ranek w WC, zażyłam Urinal i ciut ulżyło, ale problem jest. To musi być to słynne zapalenie pęcherza, ktore najczesciej nęka kobiety. Robiłam już kiedyś posiew moczu, mój M. też i nie wykazało bakterii. Gdzieś wyczytałam, że lubi atakować przed miesiączką lub w czasie owulacji, bardzo często po przytulankach :zawstydzona/y: No i właśnie....
Wiem co robić, żeby zapobiegać i przez jakiś czas mi się udaje, ale nie zawsze... A teraz mam właśnie owu i chcę ją wykorzystać jak najlepiej i nie wiem, co zrobić, aby szybko sobie z problemem poradzić. Czy ktoś z Was też miewa taką "przypadłość" - jak określają ją lekarze - i ma jakiś wypróbowany sposób na uzdrowienie?? Help:-(!!!!!

biedactwo!!!!!!!!!!!!! mam ten problem co jakis czas,furaginum,lub urinal pomagaja mi w poczatkowej fazie,ale czesciej bywa tak,ze bez antybiotyku sie nie obejdzie,nie wiem,dlaczego i skad sie to bierze..?! wiem tyko,ze cholernie boli,ostatnio mialam takie zapalenie,ze az krew mi poleciala,masakra! przestraszylam sie..w sumie to nigdy nie badalam moczu od tak,chyba ze musialam,ale nigdy niewykazalo jakichkolwiek bakterii....trzymaj sie!!!!
 
reklama
niunia27....u mnie juz 11 dni sie spoznia....wczesniej robilam 3 testy i negatyw....mialam kupic nastepny ale sie boje ze znowu bedzie negatyw....wiec chyba poczekam...do tej pory bylo na czas......moze to po bromku......w 2 ciazy wyszly mi 2 testy negatywne a okazalo sie ze to byl martwy plod...wiec sie boje i niechce pozniej rozpaczac...:-(.
 
Do góry