reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hej, ja też dołącze :-). Mam na imię Monika i zaczęliśmy sie starać o dzidzie z moim mężem 2 miesiące temu. Jesteśmy 4 lata po ślubie i tak bardzooooooo chcemy maleństwa. Do tej pory, z powodu moich problemów zdrowotnych nie mogliśmy się zdecydować, ale w końcu mamy "zielone światło" :-), więc do dzieła!! Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom :-):-):-).
 
reklama
sajonara GRATULCJE! :-)
łapiemy twoje fluidki ciążowe!!!!!:tak::-)

U mnie @ nadal brak.
Nasze ostatnie przytulanki były 31go wiec teraz jest okres zagniezdzania jak cos... chce byc pewna na 100% wiec poczkam do poniedziałku na betke, dziekuje za info.
buzka

milego dnia
 
Dzieki dziewczyny za gratulacje!!!
Tak wogole to sie poryczalam jak zobaczylam wynik testu:)
Pisze wlasnie z pracy. Bylam u gina i pobrali mi krew na betke. Jutro bede miala wynik. Zrobil mi USG dowcipne: Cialko zolte mam duze na lewym jajnkiu (zgodnie z tym lekkim bolem), macica dobrze "wyscielana". Fasolki nie widzial, ale i tak mi pogratulowal:) Mam przyjsc jeszcze raz za tydzien.
Nie moge uwierzyc!!!

Serdeczne gratulacje :)))))) A co do M to ja czekalam prawie 2 tyg bo chcialam miec pewnosc od gina bala sie ze test i beta moga klamiac hihihih i dopiero jak gin powiedzial ze 5tydzien kupilam mini skarpetki i dalam M ale myslalam ze nie dam rady i nie wytrzymam powiem jak zrobilam test potem zrobilam bete w wigilie to by byl idealny prezent ale wytrzymalam, warto bylo zobaczyc jego mine radosc i lzy :))
Dzieki. Wiesz co, chyba mnie przekonalas, zeby poczekac. Cos wymysle, chociaz nawet tajemnicy prezentow swiatecznych zazwyczaj nie potrafie dochowac.
ALe mojemu M mowilam, ze w tym tygodniu sie okaze.. Bede musiala klamac.
Dobra, zabieram sie za prace.
Pozdrawiam!
 
sajonara-serdeczne gratulacje:tak:!!!


U mnie dalej nic,@ sie nie pojawila juz 5 dzien spoznienia w poniedzialek do gina
 
Dzieki dziewczyny za gratulacje!!!
Tak wogole to sie poryczalam jak zobaczylam wynik testu:)
Pisze wlasnie z pracy. Bylam u gina i pobrali mi krew na betke. Jutro bede miala wynik. Zrobil mi USG dowcipne: Cialko zolte mam duze na lewym jajnkiu (zgodnie z tym lekkim bolem), macica dobrze "wyscielana". Fasolki nie widzial, ale i tak mi pogratulowal:) Mam przyjsc jeszcze raz za tydzien.
Nie moge uwierzyc!!!


Dzieki. Wiesz co, chyba mnie przekonalas, zeby poczekac. Cos wymysle, chociaz nawet tajemnicy prezentow swiatecznych zazwyczaj nie potrafie dochowac.
ALe mojemu M mowilam, ze w tym tygodniu sie okaze.. Bede musiala klamac.
Dobra, zabieram sie za prace.
Pozdrawiam!

Ja tez sie poplakalam jak zobaczylam swoja bete :). Test zrobilam przed terminem 3-4 dni i byla slaba krecha wiec ciezko mi bylo uwierzyc, choc na 2 dzien byla juz lepsza a w dniu terminu grubsza niz kontrolna . Wracalam z wynikiem wpatrzona jak sroka w gnat i ryk :)) a od lekarza juz nie wspomne jak sie usmiechna "5 tydz." musialam taxi bo bylam taka roztrzesiona i podekscytowana....Co do niespodzianki naprawde warto sie przemeczyc ja chcialam dzwonic od razu czy cos ale pomyslalam ze to nie to samo :)) i bylo waaaarto choc tez musialam klamac ;-) ale jeszcze nim poszlam do gina i mialam pewnosc nie chcialam by sie M tak przejmowal jak ja i ew zawiodl wiec wprowadzilam go max w maliny tym bardziej byl szok mega w trampkach
 
Witam,
Przede wszystkim ogromniaste gratulacje dla świeżo zafasolkowanych Mam. Spokojnych 9 miesięcy.
Nie ukrywam że sama oddałabym wiele żeby zobaczyć pozytywny teścik.
 
reklama
Justys84 obyś miała rację :-D
Ja już długo czekam na taki teścik ... ale się nie poddaję :-)
Na początku grudnia trafiłam do cudownego lekarza - niby ginekolog położnik, a wspaniały terapeuta :-) Teraz cierpliwie czekam na wyniki świątecznych przytulanek ;-)
 
Do góry