reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Mam pytanko, czy korzystała któraś z Was z kalendarza dni płodnych w internecie?? A jeżeli tak, czy którejś może dzięki temu się udało?? Pytam bo wyliczyłam sobie dni płodne i tak się zastanawiam - może w tym, mc nam się wkońcu uda...
 
Aga6696 a nie prosciej Ci bedzie kupic testy owulacyjne? za pomoca tych kalkulatorow nie uda Ci sie dokladnie obliczyc
 
I jeszcze jedno pytanko - od października biorę duphaston, a od grudnia też CLO, czy wiecie jak te tabletki działają w połączeniu z solarium?? Po ostatniej wizycie zasłabłam i od tamtej pory unikam...
 
Marlena 85 nigdy z czegoś takiego jak testy owulacyjne nie korzystałam, czy możesz napisać czy pokazują tylko dzień owulki, czy może wskazują już np. dwa dni przed?
 

Beti cos mi net ostatnio szwankuje, jakies problemy w telekomunikacji i dlatego nie mialam jak zagladac :/
Kurcze, duzo ponad norme te wyniki? te badania to jakies wazne? napisz bo kurcze tak nieprecyzyjnie napisalas i sie niepokoje.. mam nadzieje ze nastepne beda w normie i w ogole wszystko bedzie dobrze..no i testowanko sie powiedzie..
Ja narazie mialam robione czesc badan, po nowym roku (czyli w sumie juz) mam sie zglosic na kolejne, no i na wyniki przeciwciał antykardiolipinowych musze dlugo czekac :/ aa i jeszcze na ta nieszczesna @, kurde same oczekiwania..

Marlenko badania były na prolaktynę, przysadkę mózgową i wyszły ponad normę, a ponadto mam cykle bezowulacyjne, w czwartek idę na monitoring i z wszystkimi wynikami, czekam jeszcze na jedne,które jadą z innego miasta, zobaczymy co mi powie.Masz rację kochana same oczekiwania, zwariuje do tego czwartku:baffled: a Ty ryba idź i pisz jak u Ciebie wyniki, będzie dobrze, nie martw się
buzia:-)
 
Ja sie dzis obudzilam o 6 rano z dolem i zaplakana mialam okropny sen ze juz nie mam fasolki :-(, wzielam profilaktycznie zmierzylam temke i 36,6 :-( do tego piersi przestaly bolec i brzuch martwie sie a gin dopiero 21 choc nie wiem czy ta wizyta jeszcze bedzie konieczna. Od rana chodze i poplakuje kurcze :no: dol dol i dol...nie mam sil juz na bete i kolejne stresy zreszta ide do pracy to rano na badania nie mam jak a moje laboratorium do 10. Przyszlam tak sie do Was wygadac nie wiem co myslec i mi zle
 
Kroptusia podobno jak sie śni jakaś sytuacja, to na jawie będzie całkiem odwrotnie, nie martw się kochana, napewno jest wszystko ok:tak: doła zakop i uśmiechnij się:-) to pewnie tylko hormony ryba:tak: a fasolinka zdrowo rośnie w woim brzusiu:tak:
 
reklama
No tak niuna niby moge poszukac, a jak cos spytam sie lekarza..nie grozi mi predkie staranko :-( pf pf pf moze to wypluje, ale moze narazie bede brala tak jak biore.. a jak sweterek? jakiego koloru bedzie?

wełna ma w przewadze kolor czarny ale jest w niej domieszka ciemnej oliwki.
Ale bardzo się denerwuje piesek jak go próbuje przytrzymać i sprawdzić zy szerokość dobra. W zeszłym roku nic nie miał bo stary był już za mały hihihihihihihihihihi:-D
 
Do góry