reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

A u nas dzisiaj kolęda:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Pewno znowu ominie, jak w zeszłym roku:-D:-D:-D:-D
A i tak mogę go przyjęć za Bóg zapłać, kasy nie mam, jestem na chorobowym i M jeździ do miasta na zakupy:rofl2:
 
reklama
Witajcie
My po malym spacerku!:-)
Kroptusiu straszny ten sen ale pomysl ze tak byc nie musi!Trzymam kciuki zeby bylo tylko dobrze!:-)
Kinga85 jak testowanie??????:confused:
Ninonka jak zakup?;-):-)
ja w poniedzialek dopiero zapisuje sie na wizyte u gina!:-)
 
Witajcie
My po malym spacerku!:-)
Kroptusiu straszny ten sen ale pomysl ze tak byc nie musi!Trzymam kciuki zeby bylo tylko dobrze!:-)
Kinga85 jak testowanie??????:confused:
Ninonka jak zakup?;-):-)
ja w poniedzialek dopiero zapisuje sie na wizyte u gina!:-)

Ja też po spacerku - z pieskiem, dzisiaj M też w pracy:dry:
Oj zakupy, chciała bym tak wpaść na godzinke, dwie do jakiegoś centrum handlowego.....
A ja w poniedziałek wizyta u gin, już nie mogę się doczekać:confused: Można zarejestrować się praktycznie z dnia na dzień, przyjmuje tylko prywatnie, ma ponoć najnowszy sprzęt (USG trójwymiarowe czy coś w tym stylu) i podobno potrafi nawiązać kontakt z pacjentką bez żadnej służbowej oschłości...
 
nunia27- dziekuje kochana za komplemencik:-)
marzenixx- ja jednak czuje ze fasolka... a kiedy testujesz kochaniE??:-D

ide robic spagetii a pozniej do brata w odwiedzinki :-D
 
Witajcie w Nowym Roku!!!!!!!!
Zycze Wam duuużo zdrówja, radości i spełnienia wszelkich marzen...i szczególnie pięknych II dla starajacych sie i szczęśliwych rozwiązan tym, co już zafasolkowały!!!

Juz się pogubilam, próbuje odnaleźć stare znajome i trochę Was jest tu, trochę Was na innym wątku...jakiś balagan nam sie wkradl z tym 2009 rokiem:wściekła/y::no::wściekła/y:
I teraz nie wiem gdzie mam pisac, katarzynke, lilu, kingus spotkalam na wątku "starania sie-wątpliwości"- może da si e nas jakos w jednym miejscu zorganizowac?

A tak wogole to u mnie klapaaaaa, w wigilie rano mialam testowac ale zjadl mnie strach i zatestowalam wieczorem-byly II...nastepnego dnia juz tylko jedna...potem plamienie i po 4 dniach pojawila sie @...chyba znowu to smo co we wresniu-ciaza chemiczna.
Teraz jestem w kaju, robie badania, wyniki odbieram w e wtorek i potem do ginekologa...w styczniu staranka odpadaja, bo maz juz w UK:rofl2:

A co u Was??? Niestety nie bede w stanie nadrobic takich zal;eglosci jakie mam z czytaniem...wiec mam nadzieje orientowac sie na biezaco.
Buziaki dla Was wszystkich!!!
Tikanisku-w poniedzialek usg, tak?
 
widziałam, dziewczyny uciekają, na inny watek, bo tu tak nagle dużo urosło, małe porządki noworoczne chyba były, ja dwa dni nie pisałam a jak weszłam na forum to przeżyłam mały szok.
Listę nie wiadomo jak prowadzić, niby coś tam uzupełniłam ale przy takim bałaganie trudno być na bieżąco:rofl2:

Ja wizyta u gin w poniedziałek, inny lekarz, zobaczymy co powie, mam nadzieje, że zarówno u ciebie jak i u mnie sprawa wyjaśni się w styczniu:blink:
 
Niunia27-trzymam kicuki za nowego ginka i oby ten miesiac byl owocny!!!!!

Mam pytanie do starych znajomych "twarzy"-co wy na przejscie na drugi watek, gdzie ze starej ekipy jest nas wiecej, tzn na "starania sie-watpliwosci?" zapraszam!!!!
 
hej:) ja do południa zabiegana... niedawno obiad mielismy i teraz synek zasnął wiec lece do apteki po test i może dziś zrobię:blink: @ nadal nie mam... to moj 29 dzien cyklu
romka a jak u ciebie??

pozdrawiam !
 
reklama
Niunia27-trzymam kicuki za nowego ginka i oby ten miesiac byl owocny!!!!!

Mam pytanie do starych znajomych "twarzy"-co wy na przejscie na drugi watek, gdzie ze starej ekipy jest nas wiecej, tzn na "starania sie-watpliwosci?" zapraszam!!!!

Co do tego, ze się staram, to na pewno - ale, czy mam jakieś wątpliwości co do ciąży, posiadania dziecka to nie wiem, mam nadzieje, ze wszystko się wyjaśni u lekarza i będę mogła pisać na uporządkowanym wątku mamuś....:confused:

Za duży bałagan sie zrobił jak dla mnie.:-(

Szkoda bo fajnie było tu ze wszystkimi:-(
 
Do góry