reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Kinga85 cierpliwa kobita z Ciebie, ja bym juz dawno nie wy3mala, tak jak to juz ktoras z dziewczyn pisala.. 3mam kciuki
 
reklama
Marlenko bo tylko spokoj może nas uratować od niepotrzebnych wkrętów i dołów :tak: staramy sie z mezem od 4miesiecy jak narazie i jak bym miała co miesiac sie stresować i co nie tylko to bym osiwiała i pewnie dawno zrezygnowała albo miała depresję hehe
Dzieki!
również trzymam kciuki:)
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
W NOWYM 2009 ROKU
I WYMARZONYCH FASOLEK POD SERDUSZKIEM
oraz poprostu wiele szczęścia i pomyślności

Marlenko bo tylko spokoj może nas uratować od niepotrzebnych wkrętów i dołów :tak:

na chwile obecna tez mam jeszcze takie podejście, zobaczymy jak długo :tak: testowanko za jakieś 12 dni u mnie, więc jeszcze trochę........ ale juz bliżej niż dalej :tak:

witam serdecznie wszystkie nowe starczki i życzę sukcesu II kreseczek :tak::-D:tak: a Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam :tak:

i przepraszam za zaniedbanie, ale jak siedze w domku, to na BB mam niewiele czasu, świeta poza domem, powrót dopiero 30, potem sylwester tez na wyjeździe ale obiecuje,że jak wrocę 5 do pracy to sie poprawię i postaram sie byc na bieżąco :tak:
 
Hej ja jestem z sierpnia i mam 29:tak: straram sie o dziewczynke od kilku miesięcy, a Ty celujesz w chłopca?
chciałabym kucyki :-) tzn.dziewczynke,ale chłopiec też mnie bardzo ucieszy.Wiesz czytałam tu stare posty Niani na wątku o testach owulacyjnych,bardzo mnie to wzruszyło Niania celowała w córke a została szczęśliwa mamą drugiego synka:tak:
Dzisiaj zrobiłam teścik i jest taka bladziutka różowa kreseczka a przytule się dzisiaj co mi tam;-)jutro post i w niedziele znowu.
 
Hej! My też z mężem będziemy starać się o dzidziusia w 2009! Będzie to już nasze drugie dziecko. Teraz mamy córeczkę Izę 22 lutego skończy 4 lata. Zastanawiam się tylko na kiedy sobie najlepiej zaplanować poród na zimę czy na lato:-)
Witaj ja też staram się o dzidziusia pierwszego najchętniej córeczke :-)ale tak naprawde to bez znaczenia.Wydaje mi się że lato to najgorszy okres na koniec ciązy,a może lepiej tak spontanicznie i nie myśleć o porach roku.
Pozdrawiam
 
Czesc dziewczynki witam was noworocznie i zycze wszystkim kochanym dosiego roku:rofl2: jestem ciekawa moje drogie ktora pierwsza oznajmi nam noworoczna nowine o 2 kreseczkach trzymam za was kciuki kochane:tak:i za siebie rowniez ja okres mam dostac we wtorek:crazy:a czy dostane zobaczymy mysle ze w dni plodne trafilam bo kochalam sie dokladnie w polowie cyklu i strasznie mnie jajniki klulu przez kilka godzin na owu no i sie pokrecilam troszke :-D takwogole to strasznie mnie bola piersi ale jakos dlugo juz mozna by owiedziec ze wlasnie od owu zaczely i nie poszczaja :szok:az niekiedy jestem zla ze tak bola hmm ciekawe juz nie moge sie doczekac czy przyjdzie czy nie:-D pozdrawiam was kochane papa

Lilu kochana dziekuje za zaproszenie:-D
 
Marlenko no witaj kochana, gdzieś Ty się podziewała?:-)
pisałam Ci ryba,ale tu zamieszanie niezłe:-) jedne wyniki mam i nie są za dobre, większość za wysoko wszystko, czyli powyżej normy, na dniach mają przyjechać następne wyniki, zobaczymy, bo w czwartek idę z nimi do mojej ginki i na monitoring, akurat będzie 10dc, a 10 stycznia mam w planie testowanko:-)więc musi być wszystko ok:-) a jak u Ciebie kochana?
Jarzębinka za 12 dni trzymam kciuki:-)
a tak w ogóle to witam niewitane:-)
 
Beti1975 kochana licencjat leży na półce, tzn materiały które do tej pory uzbierałam, biore się za nią już na całego ale jutro, bo dziś załatwialiśmy sprawe z naszym laptopem we Wrocławiu. (jakieś 2 tyg przed świętami poprostu się nie włączył, zamarł i nic, i musieliśmy kupić nowy) jak naprawią bedą dwa.
Dziękuje, że pamiętasz :-)


Jarzębinka ja też trzymam za Ciebie kciuki :-)


Ja właśnie po goracej kąpieli weszłam na chwilkę do Was moje kochane.
Jutro kupuje testy na owulkę i będziemy działać ;-)
Ide łyknąć FOLIK i spać, trzymajcie się dziewuszki do jutra :)











 
Ninonka właśnie mi przypomniałaś, że my też jeszcze dziś folika nie wzieliśmy:-) to dobrze, że nie miałaś kupę materiału już na kompie , bo nie daj boziu dysk i żadnej kopii, to by było dopiero:szok:
pisz kochana co tam u Ciebie i nie zapominaj tu o nas:-)
 
reklama
niunia sweterek pieskowi na drutach robisz? wow tos Ty zdolniacha jest :-):/


Nie na drutach tylko na szydełku :-) mam jamnika takiego o bardzo długich rozmiarach, trudno kupić długie wdzianko i jest bardzo wrażliwy na śnieg, wilgoć :-)

Tak by wyglądało, ze dzisiaj mam dni płodne bo bardzo dużo przezroczystego śluzu, aż czuję, ale tak jak zawsze nie ma plamienia około owulacyjnego tylko bardzo brzuch mnie boli
Ale przytulanka nie będzie, bo mnie M wkurzył, biorę antybiotyki a w poniedziałek idę do lekarza, to najlepiej się nie kochać.
 
Do góry