reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

tak krótko mówiąc clostilbegyt to lek wspomagający owulacje.2 lata temu pomógł mi zajść w ciąże (niestety ciąża obumarła)
:(
teraz po przeprowadzeniu wszystkich badań hormonalnych ponownie będę je zazywać :):blink:
jedynie ten lek może pomóc nam w starankach o dzidzie

Ja tez go brałam, zaszłam w ciążę ale niestety. Sawi a czy barłas do tego inne leki czy tylko CLO?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maggie kochana, śliczny słonecznik:-) uwielbiam słoneczniki:-), dobrze, że stara się rzucić, mój pali ale jutro kupuje tabsy i rzuca:-) tak mówi:-), a sylwester kochana jak by nie było to taki romantyczny był, tylko te choróbsko wredne
a ja teraz lepiej już?
 
Ja tez go brałam, zaszłam w ciążę ale niestety. Sawi a czy barłas do tego inne leki czy tylko CLO?
2 lata temu brałam duphaston raz dziennie i tylko przez miesiąc,myslę że zbyt krótko.Ale teraz będę zażywać również duphaston jak owulka się skończy,a jak zajdę w ciąże to 2 razy dziennie prze 3 miesiące:tak:
 
2 lata temu brałam duphaston raz dziennie i tylko przez miesiąc,myslę że zbyt krótko.Ale teraz będę zażywać również duphaston jak owulka się skończy,a jak zajdę w ciąże to 2 razy dziennie prze 3 miesiące:tak:
No własnie moze gdyby mój lekarz pomyślał o duphastonie to wszystko wygladało by inaczej, ach co by było gdyby...........:sorry2:
 
marzenixx- kochanie wlasnie w ten cykl co zaszlam wogole byl inny,, czulam owulacje tzn gdzies w polowie bolal mnie jeden dzien brzuch a dokladnie podbrzusze,, pozniej po dniach plodnych czulam klucie w podbrzuszu i bol pachiwny prawej ktora czasami czuje do dzis.. 2 dni przed terminem @ zaczelo byc mi niedobrze... takze takie byly moje objawy:)) ale akurat nic nie podejrzewalam bo bylismy w tunzeji a ja pilam wode z kranu wiec myslalam ze sie zatrulam a tu niespodzianka... test zrobilismy dzien po przyjezdzie z podrozy poslubnej..:-D:-D:-D a ty jestes juz po dniach plodnych kochanie?? jak tam staranka??bylas na monitoringu,, bo wiem ze mialas isc...:rofl2:
 
Były dwa wątki to i odwiedzałam oba, tylko szkoda, ze co niektóre osoby zaczęły nas opuszczać:-(
Mam nadzieję, ze to się zmieni.
Lilu gdzie jesteś!?
Dziewczyny trzeba się nawzajem wspierać!
Udowodniono, że najczęściej łatwo jest nam się otworzyć przed osobami których osobiście nie znamy, nie widzimy, z osobami spoza stałego kręgu w życiu a tu takie niemiłe spory:-(

Kobietki, przecież zaczęło powiewać tu takim fajnym optymizmem:blink:
Gdzie np ja bym miała się wygadać albo poradzić jak nie u was, przecież na tej wiosce żyć się nie da:rofl2:
Imagination piękny brzusio:-)
Tikinis jak ty ładnie na zdjęciach z M wyglądasz:-)

Syneczki2 - idź do dobrego gin i niech wszystko ładnie wytłumaczy i dobrze sprawdzi, szkoda by było juniorka odstawiać od mamusinego mleczka bo w połączeniu ze stałymi pokarmami to bardzo dzieci wzmacnia!
Poniedziałek godz. 11 wizyta u doktora????????????????????????????????
Już mnie ciekawość zżera :confused: Co to będzie, co powie. Szkoda, że M w pracy. Pokazuje teraz muchy w nosie, ale na taką wizytę powinien pójść.
 
No cóż - noworoczne porządki :rofl2:
79949a6caf.jpeg


51497209ab.jpeg


oj jak cudnie......

to są moje własne zdjęcia, to wcześniej zamieszczone też moje:-)
 
Ojej jak długo mnie nie było :-( Tyle mam do nadrobienia ze chyba sobie odpuszcze w koncu teraz bede juz na bierzaco.

Na poczatku witam wszystkie dziewczyny , mam nadzieje ze bedziemy sie wspierac w tym nowym roku i wierze ze w tym roku uda nam sie spełnic nasze marzenia....zwiazane z dwoma kreseczkami.
Zycze Wam.............. Pojawienia sie dwoch kresecze
w jak najszybszym czasie....i czerpania radosci potem z tych 9 miesiecy.

Pozdrawiam goraco i zycze miłego wieczorku
 
reklama
Hej! My też z mężem będziemy starać się o dzidziusia w 2009! Będzie to już nasze drugie dziecko. Teraz mamy córeczkę Izę 22 lutego skończy 4 lata. Zastanawiam się tylko na kiedy sobie najlepiej zaplanować poród na zimę czy na lato:-)
 
Do góry