reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

romka a no widzisz.... :sorry2: no ale wiesz może każda kobieta inaczej no nie? u mnie to bedzie druga ciąża wiec to też może mnieć wpływ.. w sumie z Filipkiem to też suchutko mialam jak dobrze pamietam:confused:
 
reklama
Czy ktos sie dobrze bawi z laczeniem watkow ?

to jest poprostu jakis syf!!! przejrzalam inne wątki, wiEle sie powtarza i jakos do tej pory nie łączyli zadnych wątkow! PYTAM SIE PANA LUB PANIĄ MODERATOR !!! DLA KOGO JEST TEN PORTAL???? CHYBA DLA LUDZI KTORZY CHCA SIE NAWZAJEM WSPIERAC I ROZMAWIAC TAK???? CZY WAS INTERESUJA GLOSY KOBIET TUTAJ BĘDĄCYCH??? PRZECIEZ TO DZIEKI NAM SIE TEN PORTAL TRZYMA TAK??? NIE OBCHODZĄ WAS NASZE GLOSY???
TO CO ROBICIE JEST ZWYKŁĄ BEZCZELNOŚCIĄ!!!! KPICIE SOBIE Z LUDZI KTÓRZY WAM ZAUFALI, KTORZY TU SIEDZĄ OD DAWNA! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: NIECH SIE ODEZWIE WKONCU TEN KOMU TO PRZESZKADZA , KTO TO ZROBIL I DLACZEGO!!:crazy:
 
Witaj Katarzynko co u ciebie ile dni do testowania?
Dawno z Toba nie rozmawiałam, jak początek roku udany, a może jeszcze główka boli od noworocznego szampana?:-)

super że wróciłas do nas!!!!

ja jeszcze przed starankami jestem, ale postanowilam wyluzować, żadnych testów owu nie będe robic (chyba...). Uda się to się uda. Planuje moze w lutym jechac do Egiptu więc jak się nie uda to pociesze się wycieczką:)

a jak u Ciebie?
 
Korzystaj Romeczko korzystaj, dorwij mezusia i wycisnij jak cytrynkę, a ja trzymam kciuki :-):-);-):-):-)
ale mnie rozbawilas Kochana,dorwe Go dzis oj dorwe.......i wycisne jak cytryne hehehe
romka a no widzisz.... :sorry2: no ale wiesz może każda kobieta inaczej no nie? u mnie to bedzie druga ciąża wiec to też może mnieć wpływ.. w sumie z Filipkiem to też suchutko mialam jak dobrze pamietam:confused:
no w sumie masz racje....kazda z nas jest inna i nie ma co sie sugerowac....ale powymienaic informaacje zawsze mozna.....pozdarwiam Cie!
 
to jest poprostu jakis syf!!! przejrzalam inne wątki, wiEle sie powtarza i jakos do tej pory nie łączyli zadnych wątkow! PYTAM SIE PANA LUB PANIĄ MODERATOR !!! DLA KOGO JEST TEN PORTAL???? CHYBA DLA LUDZI KTORZY CHCA SIE NAWZAJEM WSPIERAC I ROZMAWIAC TAK???? CZY WAS INTERESUJA GLOSY KOBIET TUTAJ BĘDĄCYCH??? PRZECIEZ TO DZIEKI NAM SIE TEN PORTAL TRZYMA TAK??? NIE OBCHODZĄ WAS NASZE GLOSY???
TO CO ROBICIE JEST ZWYKŁĄ BEZCZELNOŚCIĄ!!!! KPICIE SOBIE Z LUDZI KTÓRZY WAM ZAUFALI, KTORZY TU SIEDZĄ OD DAWNA! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: NIECH SIE ODEZWIE WKONCU TEN KOMU TO PRZESZKADZA , KTO TO ZROBIL I DLACZEGO!!:crazy:
uuuuuuuuuu ostre slowa,ale masz prawo tak myslec.....ciekawe czy sie odezwie ten moderator i odpowie na Twoje pytania.
 
super że wróciłas do nas!!!!

ja jeszcze przed starankami jestem, ale postanowilam wyluzować, żadnych testów owu nie będe robic (chyba...). Uda się to się uda. Planuje moze w lutym jechac do Egiptu więc jak się nie uda to pociesze się wycieczką:)

a jak u Ciebie?

U mnie lepiej znacznie lepiej ( własciwie to sama nie wiem dlaczego, dzis jakos dostałam skrzydeł ), odzyskałam siły do walki o maleństwo, wiem, ze przede mna długa droga usłana badaniami ale czuje, ze dam radę.

Egipt......... SUPER zabierz mnie ze sobą ;-), a moze wyprawa po pustyni bedzie nie we dwoje ale juz we troje ( i nie mówie tu o sobie:sorry2:) życzyłabym ci tego z całego serdecha.

Wiesz znów chce mi się zyć wiem, ze będa kryzysy małe i duze ale musze dac radę dla fasolki ma sie rozumieć.:happy::tak::happy:
 
kinga85 romka to akurat nie jest jednoznacznie powiedziane czy śluz jest czy go nie będzie. Ja mam na kącie już dwie ciąże i przed pierwszą @ miałam a przed drugą @ nie i z tego co czytałam te kilka lat temu to nie jest wiarygodny symptom!!! więc dziewczyny nie myślec tylko czekać. A ja z kolei nigdy nie czekałąm do @ tylko wcześniej robiłąm test jakieś 2 do 5 dni przed planowaną @ po prostu nie mogłam wytrzymać więc Ciebie Kinga podziwiam!!! jestem pewna że i tym razem będzie podobnie nie wytrzymie i początkiem lutego zrobie!
 
reklama
witaj :-) a co to za lek ten clostilbegyt? pierwsze slysze...:happy:
tak krótko mówiąc clostilbegyt to lek wspomagający owulacje.2 lata temu pomógł mi zajść w ciąże (niestety ciąża obumarła)
:(
teraz po przeprowadzeniu wszystkich badań hormonalnych ponownie będę je zazywać :)
:blink:
jedynie ten lek może pomóc nam w starankach o dzidzie
 
Do góry