reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Znikam obejrzeć WYŚCIG i DR HOUSA na AXN a potem obiadek - może placki ziemniaczane na ubijanych na pianę jajeczkach a dodatek to gęsta śmietana - mniam:-)
 
reklama
niunia to mnie teraz uspokoiłaś bo chociaż chciałam z niewiedzy go odstawić nie dałam rady serce mi pękało...jak dobrze że jesteście :tak:
 
Czesc dziewczynki

Jako że nie bylo mnie przed sylwestrem i świętami bo wyjechalam to życzę WSZYSTKIM STARACZKOM SZCZĘSLIWEGO NEWEGO ROKU I POD SERDUSZKIEM DZIDZIUSIA!!!:-)

Kroptusia nie bylo mnie i dopiero doczytalam, bardzo Ci gratuluje spokojnych 9 msc. dbaj o siebie i swoje szczęscie.

Dziewczynki nie mialam czasu was doczytac i nadrobic i nie wiem czy mi się to uda:-Dale juz się biorę za lekturę:tak:
 
dziewczyny czy to dobry znak że mam sucho? bo zazwyczaj przed @ miałam śluz i czułam że cosik tam mi leci... a teraz nic nie czuję i bielizna suchutka :sorry2:
 
Katarzyna 1979 ale śmiesznie mamy taki sam cykl:-Di chyba jesteśmy w tym samym wieku jesli obok twojego nicka to data urodzin.Ja Kasiu mam 29 lat i jestem z lipca.
Starasz się o dziewczynke czy będziesz celować w chłopca?jak długo się starasz o dzidziusia?

Hej ja jestem z sierpnia i mam 29:tak: straram sie o dziewczynke od kilku miesięcy, a Ty celujesz w chłopca?


katarzynka1979
właśnie testy owulacyjne, a jakie mogła byś kochana polecić?????? I jaki koszt jest ich?????? Jak je wykonywać, tzn w jakich dniach i o jakiej poze noi ile razy, codziennie?????? :blink:
ja kupuję zawsze takie testy:
LH-TEST DOMOWY TEST OWULACYJNY - Apteka internetowa

nalezy je robić wieczorem, raczej o tej samej porze. Najlepiej nie pić dużo przez 2h przed testem. Pierwszy dzień ustala się w zaleznosci od długości cyklu (pod tym linkiem znajdziesz info). Zazwyczaj nalezy zacząc w 9 dniu cyklu i skończyć jak wyjdą dwie wyraxne kreski lub jedna ciemniejsza (u mnie ta druga opcja)


Imionka dla dzieciaczka wybraliśmy już dawno. Syn będzie Tomasz - po tatusiu, a córcia - Maja :-)
Pamiętam, że korzystałam z kalkulatora dni płodnych znalezionego w necie i oprócz tego wiedziałam mniej więcej kiedy będzie owulka, więc celowałam na dzień, dwa przed owulką. Oczywiście konkretnego dnia owuli się nie da ustalić, ale jak widać udało nam się. Na kilka dni przed owulą jest czas na dziewczynkę, więc oboje z moim T byliśmy pewni, że córa będzie, a tu siusiaczek na usg się pojawił:-) tak więc nie ma reguły. Najlepiej co 2 dni się kochać:tak:


Piękne imiona!

. I on już 2 tygodnie nie pali - mówi że to grypa go tak nastroiła że mu się nie chce palić ale zakupił jakieś plastry i się dzielnie trzyma. Jestem z niego baaaaaaardzo dumna i w takim razie to już naprawdę czas na fasolkę :-)
zazdroszczę, mój pali..ale obiecuje ze przestanie...zobaczymy...
 
Witaj Katarzynko co u ciebie ile dni do testowania?
Dawno z Toba nie rozmawiałam, jak początek roku udany, a może jeszcze główka boli od noworocznego szampana?:-)
 
reklama
Do góry